Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.kaunan.pl    
KAUNAN Consulting
OCENA : 5.00 z maksymalnej 5 oparta na 1 głosach
KAUNAN Consulting - http://www.kaunan.pl
ID w katalogu 1345
Tytuł KAUNAN Consulting
Url http://www.kaunan.pl
Opis Profesjonalne doradztwo finansowe dla osób prywatnych oraz firm. Kredyty. Leasing. Faktoring. 25 banków i instytucji finansowych w jednym miejscu. Nasze usługi są BEZPŁATNE
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Słowa kluczowe KAUNAN Consulting - bezpłatne doradztwo finansowe   kredyt   leasing   faktoring
Data Mar 11, 2009
Imię kontaktowe Arkadiusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
1. Zarządzanie projektami First Byte
  Na studium wykonalności składają się również wszelkiego rodzaju badania marketingowe, takie jak ankiety, testy czy też wywiady eksperckie. Dzięki wnikliwej analizie możemy sprawniej kierować naszym przedsiębiorstwem. Na zachodzie jest to dość popularne podejście, gdzie dużą wagę przypisuje się do analizy ekonomicznej zarówno konkurencji jak i własnej. W Polsce managerowie wielu firm niestety nie widzą takiej potrzeby, przez co czasem tracą bardzo dużo. Jednak Ci, którzy dostrzegą potencjał w takich badaniach, mogą cieszyć się trafniejszymi decyzjami rynkowymi niż ich konkurencja.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. New Vision - Szkolenia dla produkcji, TPM, 5S,SMED,LEAN
  Firma NEW VISION to gwarancja najlepszych szkoleń dla zakładów produkcyjnych. W ofercie posiadamy szkolenia: Total Productive Maintenance, Total Productive Management, 5S idealne miejsce pracy, Kaizen, SMED. Nasi trenerzy sprawią, że Twoja firma znacznie obniży koszta produkcji.
Świadczymy usługi doradcze, które polegają na analizie i poprawie efektywności procesów logistyczno-informatyczno-produkcyjnych w Państwa firmie. Przeprowadzenie wstępnego audytu określi nam elementy i procesy które należy poprawić. Dodatkowo eliminując marnotrawstwo osiągamy ponadprzeciętne wyniki. Efektem jest uzyskanie prawdziwej wartości dodanej dla Waszych klientów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. Radca prawny Białystok
  Kancelaria Usług Prawnych Radca Prawny Jacek Minkiewicz. Doradztwo prawne w ramach którego udziela kompleksowych porad prawnych, sporządza pisma do sądów, urzędów i instytucji państwowych, opracowuje projekty umów. Reprezentację w postępowaniach likwidacyjnych przed ubezpieczycielami w sprawach roszczeń odszkodowawczych poszkodowanych. Czynności windykacyjne dotyczące wierzytelności powstałych w związku z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz prywatnych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Human & Hunter
  Human & Hunter jest Doradztwem Personalnym, które świadczy usługi rekrutacji i selekcji w sześciu branżach:
>Industry
>Sales
>Marketing/Adv
>IT
>Finance
>HR/Administration
W ramach powyższych branż rekrutujemy na wszystkie szczeble stanowisk pracy.
Zespół H&H składa się z osób, które mają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie HR m.in. w korporacjach międzynarodowych. Każdy z konsultantów jest oddelegowany pod konkretną branżę, stąd pewność, że obsługa naszych klientów będzie przebiegała profesjonalnie oraz na najwyższym poziomie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca


5. Slimcenter porady dietetyka online
  Poradnie Dietetyczne Slimcenter zostały stworzone z myślą o efektywnej walce z nadwagą! Nasi specjaliści są znani z indywidualnych metod dostosowywania diety, jaka nie wywołuje efektów jo-jo. Troszczymy się o to, aby zagwarantować najwyższą oraz skuteczną jakość usług, nie uszczuplając przy tym portfela klientów. Nasi specjaliści słyną z dużego zaangażowania oraz skutecznych rezultatów. Oferujemy Państwu szereg dodatkowych usług tj. wykonywanie testów oddechowych sprawdzających obecność bakterii helicobacter pylori, indywidualny catering dietetyczny, testy na nietolerancję pokarmową i szereg innych. Nasze poradnie znajdziesz na terenie całej Polski. Więcej na witrynie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0