Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.kaunan.pl     KAUNAN Consulting 5.00 z 5 1
KAUNAN Consulting - http://www.kaunan.pl
ID w katalogu 1345
Tytuł KAUNAN Consulting
Url http://www.kaunan.pl
Opis Profesjonalne doradztwo finansowe dla osób prywatnych oraz firm. Kredyty. Leasing. Faktoring. 25 banków i instytucji finansowych w jednym miejscu. Nasze usługi są BEZPŁATNE
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Słowa kluczowe KAUNAN Consulting - bezpłatne doradztwo finansowe   kredyt   leasing   faktoring
Data Mar 11, 2009
Imię kontaktowe Arkadiusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
1. Amrop Hever Polska Executive Search
  Polskie biuro światowego lidera w branży Executive Search. Rekrutacja na kluczowe stanowiska, audyt menedżerski. Opis firmy, jej historii, usług, oraz zespołu w Polsce, Europie Centralnej oraz na świecie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. Kancelaria-Accountant.pl – fachowa księgowość
  Prezentujemy Kancelarię Rachunkową Accountant – świetne biuro rachunkowe Warszawa. Wychodząc naprzeciw wszystkim zainteresowanym naszymi usługami użytkownikom, przygotowaliśmy dla specjalną ofertę w zakresie usług podatkowo-księgowych oraz consultingowych. Przedstawiamy obsługę w zakresie prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów, kadr i płac, rozliczenia firm, a także zarządzania nieruchomościami. Nasi użytkownicy to nie tylko olbrzymie przedsiębiorstwa – współpracujemy także z mniejszymi przedsiębiorstwami i średnimi firmami rodzinnymi – dla nas każdy Klient ma znaczenie. Priorytetem jest Państwa zadowolenie i satysfakcja, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby rozwiązania dopasowane były do oczekiwań i potrzeb naszych Klientów. Nasz zespół to wyspecjalizowani analitycy, którzy sporządzą dla Państwa analizy finansowe i konkretne propozycje biznesowe. Zapraszamy na naszą oficjalną stronę www.kancelaria-accountant.pl.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


3. Coaching w Krakowie - ZmianaNaDobre.pl Grażyna Słomska
  Strona dla pragnących zmiany na dobre: osób prywatnych i firm. Został tu opisany coaching, który jest metodą, pozwalającą spełnić życiowe, zawodowe aspiracje. Strona przedstawia też coaching jako sposób na wzrost wyników dla firm. Witryna pozwala zapoznać się ze specjalnymi programami: life coachingu (in. życiowego), c.kariery, czy biznesu. Programy opracowane dla organizacji/firm to coaching menadżerski oraz dla zespołów (team coaching). Opisano proces realizacji programu coachingowego: na czym polega, ile wymaga czasu i co się otrzymuje dodatkowo. W serwisie są cytowane wyniki badań potwierdzające skuteczność coachingu jako metody. Standardy i Kodeks Etyczny International Coach Federation oraz akredytacja coacha zapewniają profesjonalizm. Strona akredytowanego coacha i jednocześnie psychologa, który posiada doświadczenie pracy w i dla biznesu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. Jak przeprowadzić rebranding nazwy dla firmy
  Proces tworzenia nowej marki został już szczegółowo przedstawiony nie tylko w literaturze. Temat pojawia się od czasu do czasu na łamach różnych czasopism, przeznaczonych dla menadżerów, przedsiębiorców i branży startupowej. Mimo tego, wciąż wiele osób, chcąc stworzyć lub zmienić (rebranding, najczęściej zawierający w sobie również i renaming) markę, korzysta z usług takich wynalazków jak "generator nazwy dla firmy". Efekty takiego zabiegu są najczęściej opłakane, gdyż narzędzia te nie sprawdzają wolnych domen internetowych, nie mówiąc już o problemach prawnych, związanych ze znaczkami (R) i TM. Pomysły można wymyślić więc samemu, albo zatrudnić w tym celu specjalistów z Chwytliwa.pl. Nasi pracownicy mają doświadczenie, dzięki któremu po pierwsze gruntownie zbadają oczekiwania, a po drugie przedstawią fajne pomysły dla Twojego sklepu internetowego, hurtowni czy sieci handlowej. Uczynią to z prawdziwą pasją, w dobrej cenie, a Ty będziesz zadowolony z efektu. Nie ma drugiej takiej agencji namingowej jak my!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Internet > Reklama i marketing


5. Decyzja środowiskowa
  Ecer Technika sporządza raport oddziaływania na środowisko dla inwestycji wymagających uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach. Na potrzeby raportu firma przeprowadza szczegółową ocenę oddziaływania na środowisko z uwzględnieniem oddziaływania na: powietrze, wodę, glebę, środowisko przyrodnicze, klimat akustyczny itp.
Dzięki zgranemu i doświadczonemu zespołowi decyzja środowiskowa uzyskiwana jest w możliwie najkrótszym czasie.
Ecer Technika oferuje ponadto następujące opracowania: operat wodnoprawny (dla pozwolenia wodnoprawnego), operat ochrony powietrza (dla pozwolenia na wprowadzanie gazów i pyłów do powietrza), program gospodarki odpadami, program ochrony środowiska itp.
W ramach stałej obsługi swoich klientów firma Ecer proponuje: naliczanie opłaty za korzystanie ze środowiska, prowadzenie ewidencji odpadów, składanie sprawozdań do urzędów ochrony środowiska, wpisy do bazy KOBIZE (emisja gazów cieplarnianych).
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Inwestycje
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0