Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.siuba.pl    
SIUBA producent stolarki aluminiowej we Wrocławiu
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
SIUBA producent stolarki aluminiowej we Wrocławiu - http://www.siuba.pl
ID w katalogu 13471
Tytuł SIUBA producent stolarki aluminiowej we Wrocławiu
Url http://www.siuba.pl
Opis Siuba Systemy Okienne oferuje szeroki wybór drzwi i okien z aluminium oraz PCV. Uzupełnieniem kompleksowej oferty są bramy garażowe i przemysłowe, rolety zewnętrzne i wewnętrzne oraz inne akcesoria dodatkowe. Przy produkcji stolarki firma wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i systemy takie jak VEKA czy GEALAN. Dzięki temu oferowane produkty reprezentują najwyższą jakość, która zadowala nawet najbardziej wymagających Klientów. Mogą oni tu zaopatrzyć się w parapety zewnętrzne i wewnętrzne, osłonny okienne, rolety, żaluzje i roletki. Propozycja firmy obejmuje też drzwi wejściowe oraz wewnętrzne. Więcej na stronie internetowej.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Słowa kluczowe bramy garażowe worcław   drzwi zewnętrzne wrocław   energooszczędne okna wrocław   montaż bram garażowych wrocław   fabryka okien wrocław   okna aluminiowe wrocław   montaż okien Wrocław   okna pvc wrocław   okna pcv wrocław   okna plastikowe wrocław   okna wrocław   okna z wr
Data Apr 30, 2015
Imię kontaktowe 692-47-99-35
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
1. Metal Product
  Metal Product - Zajmujemy się produkcją różnego rodzaju kołnierzy stalowych do rur, od płaskich po kołnierze specjalne. Nasze wyroby spełniają wymogi zarówno norm krajowych, jak i zagranicznych, co bez wątpienia jest gwarantem ich wysokiej jakości. Ponadto stając naprzeciw coraz to nowym wymaganiom rynku, oprócz działalności typowo produkcyjnej, prowadzimy również sprzedaż blach kwasoodpornych, jak również czarnych. Firma nie ogranicza się do kontaktów jedynie z kontrahentami krajowymi, ale współpracuje z wieloma partnerami, zarówno z krajów Unii Europejskiej, jak również spoza jej granic takimi jak Norwegia. Szerokie spektrum usług świadczonych na jak najwyższym poziomie, jak również różnorodność wykonywanego przez Nas asortymentu powodują, że jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


2. Remonty Zabrze
  Firma remontowa "Dar-Bud" zajmuje się kompleksowymi remontami powierzchni komercyjnych oraz mieszkalnych. W zakres prowadzonych przez firmę remontową prac wchodzą między innymi: kafelkowanie, układanie paneli, remonty łazienek, budowa kominków, montaż instalacji elektrycznych, CO i gazowych oraz wiele innych. Firma oprócz standardowych prac remontowych, przeprowadza remonty refundowane przez PFRON, które na celu mają likwidacje barier architektonicznych dla osób starszych i niepełnosprawnych.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


3. Stabilizacja gruntu, drogownictwo, roboty ziemne, firmy drogowe, EDAR Żywiec Artur Mucha
  Powstałe w 1997r Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "EDAR" specjalizuje się w budowie dróg oraz towarzyszącej jej infrastrukturze drogowej.

Wiedza i doświadczenie zdobyte przez ten okres stawia Nas wysoko w rankingu w branży: Firmy Drogowe i Inżynieryjne, Drogownictwo oraz Roboty Ziemne. Wysoko wykwalifikowany personel techniczny oraz szeroki park maszynowy pozwala Nam z pasją zajmować się drogownictwem w zakresie budowy dróg, chodników, kanalizacji deszczowej oraz wszelkich obiektów inżynieryjnych takich jak regulacja potoków i cieków wodnych wraz z obiektami kubaturowymi.

Personel i Kadra techniczna do każdej inwestycji podchodzi indywidualnie co pozawala stwierdzić Inwestorowi że współpraca z PW EDAR jest profesjonalnym doświadczeniem, a wykonywane przez nas roboty ziemne są na najwyższym poziomie. Do grona naszych Kontrahentów należą Prywatni Inwestorzy oraz Inwestycje Samorządowe. Uzyskane, przez cały okres działalności, referencje potwierdzają, że prowadzone przez Nas roboty ziemne są wykonane zgodnie z oczekiwaniem każdego Inwestora.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Regiony , miasta > Śląskie


4. wykończenia remonty montaże
  Złota rączka

Drobne usługi

-naprawię-pomaluję-przytnę-wbiję
-wywiercę-pospawam-zmontuję i t d .


Drobne usługi budowlane,
wykończeniowe ,malarskie ,stolarskie
ślusarskie ,spawalnicze ,montażowe.

Pracę wykonam w miejscu wyznaczonym przez
klienta lub we własnych pomieszczeniach
(osobiście)

tel.kom. 0503814309 tl. 022 4671034
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Schody angielskie - Warszawa - Antoni Jaszczuk
  Przedsiębiorstwo schodyjaszczuk.pl to rodzinna firma zajmująca się wykonywaniem wysokiej jakości schodów drewnianych. Wykonane przez nas propozycje mogą Państwo poznać na stronie internetowej naszej firmy, do czego serdecznie zapraszamy. Korzystamy z nowoczesnych technologii aby nasza praca była wykonana szybko, dokładnie i tak jak klient tego oczekuje. Kontakt: drabina@interia.pl i telefonem 602 362 554. Zachęcamy także do odwiedzenia strony internetowej.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0