Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.elementybetonowe.pl     Płyty chodnikowe 5.00 z 5 3
Płyty chodnikowe - http://www.elementybetonowe.pl
ID w katalogu 13515
Tytuł Płyty chodnikowe
Url http://www.elementybetonowe.pl
Opis Nasza firma to 10 letnia tradycja w wyrobie artykułów betonowych na najwyższym poziomie. Dziś nasz asortyment jest bardzo szeroki, a technologia produkcji i park maszynowy umożliwiają nam realizację zamówień indywidualnych. Tworzenie wysoce specjalistycznych form. Poza tym wykładamy betonowe posadzki i transportujemy mieszankę. Sprawdź nas koniecznie. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową. Zachęcamy też do niezobowiązującego kontaktu.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Słowa kluczowe materiały budowlane   elementy betonowe   mur oporowy   krawężniki   wyroby betonowe
Data May 4, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 3 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
1. Kostka klinkierowa na taras odporna na mróz dostępna dzięki Feldhaus.
  Płytki cegłopodobne klinkierowe produkowane przez firmę Feldhaus Klinker znajdują zastosowanie budownictwie zarówno mieszkaniowym jak i obiektów biurowych. Płytki klinkierowe oraz cegły wykonane w naszych fabrykach posiadają doskonałe parametry techniczne, które zapewniają ich wieloletnią trwałość i świetny wygląd. Poza trwałością w atrakcyjnych cenach oferujemy szeroki wybór spośród dziesiątek kolorów oraz faktur. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą płytek i cegieł na naszą stronę.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Aranżacje wnętrz


2. Świętokrzyskie Centrum Certyfikacji Budynków.
  Świętokrzyskie Centrum Certyfikacji Budynków. Wykonanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków: jednorodzinnych, wielorodzinnych, użyteczności publicznej oraz budynków przemysłowych. Wykonanie audytu energetycznego na potrzeby uzyskania premii termomodernizacyjnej. Doradztwo w zakresie nowych źródeł energii. Uprawnienia zgodne z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury. Realizacja zleceń w bardzo krótkim czasie. Zapraszam do współpracy.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Prace z marmurem
  Aby zadowolić najbardziej wymagających, osobiście selekcjonujemy kamień. Sprowadzamy z całego świata tylko materiał najwyższej jakości w bardzo szerokiej gamie. Z marmuru można zrobić praktycznie wszystko, od drobnych elementów ozdobnych, poprzez meble, posadzki, parapety, schody, blaty, lady, okładziny kominków, po elewacje dużych budynków.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


4. pk-inox.pl - producent bram i ogrodzeń
  Bardzo niewiele firm na rynku jest w stanie zaoferować klientom zarówno murowanie ogrodzenia wraz z przęsłami oraz bramę wjazdową z napędem. U nas taki zakres usług nie jest już nowością. Praktycznie od początku działalności oferujemy taki zakres usług. Mury ogrodzeniowe wykonujemy z kamienia, pustaków i koszy gabionowych a dodatkowo wykonujemy dowolne przęsła ogrodzeniowe spawane i kute. Również bramy wjazdowe wykonujemy w dowolnej konfiguracji wraz z instalacją napędu.
Oferta naszych usług poszerzyła się w ostatnich latach o balustrady spawane ze stali nierdzewnej.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Dachy kryte gontem drewnianym
  Gonty drewniane pokryciowe jest to materiał, który stanowi w wielu przypadkach idealne pokrycie dachowe. Jako producent gontów drewnianych mamy doświadczenie z gontem impregnowanym oraz osikowym. Polecamy gont drewniany, jako pokrycie dachowe do różnorodnych obiektów. Nasza propozycja to: architektura ogrodowa (altanki, płoty, studnie, wędzarnie), budynki mieszkalne (domy, garaże, karczmy, restauracje), budownictwo sakralne (cerkwie, kapliczki, kościoły).
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0