Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.taxiapps.pl    
Taxi Apps - internetowy system obsługi taxi
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Taxi Apps - internetowy system obsługi taxi - http://www.taxiapps.pl
ID w katalogu 13548
Tytuł Taxi Apps - internetowy system obsługi taxi
Url http://www.taxiapps.pl
Opis Firma zapewnia dostęp do nowoczesnej aplikacji, która pozawala zdalnie skorzystać z usług firmy taksówkarskiej. Oferta kierowana jest do wszystkich firm taksówkowych, które zamierzają zwiększyć dostępność do swoich usług, zwiększyć zadowolenie z obsługi oraz zapewnić zdalny dostęp do usług taksówkowych. Zapoznaj się ze szczegółami! W tym celu wystarczy odwiedzić stronę internetową taxiapps.pl. Znajdziesz na niej najlepszą aplikację dla kierowców taksówek.
Grupa w katalogu Portale komputerowe > Oprogramowanie
Słowa kluczowe aplikacje dla taksówek   internetowy system obsługi taxi   oprogramowanie dla korporacji taksówkarskich   system dla korporacji taksówkowej   aplikacja do zamawiania taksówek
Data May 11, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Portale komputerowe > Oprogramowanie
1. GABeNET - oprogramowanie dla gabinetów lekarskich
  Łatwe w użytku oprogramowanie przeznaczone do wspomagania pracy gabinetów lekarskich w zakresie ewidencji pacjentów i ich wizyt oraz badań dodatkowych (USG, cytologia, kolposkopia i inne), a także planowania wizyt. Zastosowanie kreatorów opisów wizyt i badań ułatwia i przyspiesza uzupełnianie dokumentacji medycznej, natomiast szablonów wydruków - wypełnienie druków medycznych. GABeNET posiada wykaz leków oraz umożliwia skorzystanie z wykazu chorób ICD-10, pozwala na uzupełnianie dokumentacji medycznej obrazami przechwytywanymi bezpośrednio z usg, kolposkopów itp., umożliwia ewidencjonowanie zwolnień lekarskich, a także zawiera funkcje pomocne przy rozliczeniach z NFZ.
Funkcje programu są łatwo dostępne dla użytkownika i pozwalają lekarzowi skupić się na badaniu pacjenta, a nie przedzieranie się przez menu programu w poszukiwaniu opcji.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Usługi informatyczne
  Wsparcie informatyczne jest w obecnych czasach potrzebną usługą, z której korzysta praktycznie każdy przedsiębiorstwo posiadające sprzęt komputerowy. Wdrażanie platform, aplikacji to tylko niektóre usługi , które świadczy zakład informatyki. Coraz częstsze robi się tworzenie aplikacji dedykowanych. Jednym z takich oprogramowań są programy dla spółdzielni, które w większym stopniu usprawniają budynkami i rozliczanie dzierżawców.
Jedną z takich firm jest właśnie firma informatyczna ZIS s.c. z Bydgoszczy, która posiada w ofercie całkowitąobsługę programową i sprzętową zarządców nieruchomości i innych przedsiębiorstw.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


3. Consafe Logistics - System Zarządzania Magazynem
  Consafe Logistics europejski lider znany z szybkości, dokładności i odpowiedzialności.

Firma oferuje pomoc w zarządzaniu, optymalizacji i zabezpieczeniu przyszłości Twojego biznesu, a także dostosowaniu się do nowych nadchodzących wyzwań dzięki wykorzystaniu oprogramowania do zarządzania magazynami.

Astro WMS® doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba kompleksowej automatyzacji wykonywanej pracy
Łącząc Astro WCS® z systemem WMS masz możliwość kontrolowania zaawansowanej automatyki oraz przepływu towarów w Twoim magazynie. Więcej na stronie internetowej.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


4. Program do układania grafików pracy
  Nasza firma dostarcza zarówno firmom a także instytucjom doskonale przygotowane oraz nowoczesne oprogramowanie, które jest przygotowane w sposób, który ma ułatwić przygotowanie grafików pracy w zakładach pracy działających w różny sposób. Oferujemy oprogramowanie , które pozwala na zapewnienie zarówno automatycznego przygotowania grafików pracy a jednocześnie weryfikowania zgodności grafików z regułami prawa pracy. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


5. Kasy fiskalne - kasyserwis.pl
  Promes to firma, która swoim klientom oferuje mnóstwo różnego rodzaju kas fiskalnych. Celem jest zdobycie pozycji lidera na rynku urządzeń fiskalnych i usług wspierających zarządzanie firmą, co jest możliwe dzięki indywidualnemu podejściu do klienta, ale również produktów i usług najwyższej jakości. W jednym miejscu znaleźć można bardzo różne kasy fiskalne, które sprawdzą się w mniejszych i większych firmach. Poza kasami dostać można tutaj również drukarki fiskalne. Oferta jest szeroka, jakość produktów najwyższa, a ich ceny niskie.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0