Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.ptbnickel.pl    
Firma budowlana
OCENA : 5.00 z maksymalnej 5 oparta na 1 głosach
Firma budowlana - http://www.ptbnickel.pl
ID w katalogu 1355
Tytuł Firma budowlana
Url http://www.ptbnickel.pl
Opis Firma budowlana PTB Nickel realizuje swoje zamówienia na terenie całej Polski, nasze usługi budowlane są cenione przez dziesiątki zadowolonych ze współpracy Klientów. Nasza firma serwuje kompleksowe usługi branży budowlanej -od wydania decyzji o warunkach zabudowa, aż do pozwolenia na użytkowanie budynku.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Słowa kluczowe budownictwo przemysłowe   generalne wykonawstwo   stolarka aluminiowa   usługi budowlane poznań   budownictwo sportowe   generalny wykonawca   firma budowlana   usługi budowlane   nickel   budownictwo   ptb nickel   firma budowlana
Data Mar 11, 2009
Imię kontaktowe boby
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
1. www.pomtech.pl
  Firma Pomtech zajmuje się produkcją i sprzedażą kostki brukowej. Od ponad dwudziestu lat świadczymy wysoki poziom usług i oferujemy najwyższej jakości produkty. W ramach oferty można znaleźć kostkę brukową w określonym kolorze i kształcie. Zapraszamy do poznania popularnych kolekcji naszej kostki. Są to między innymi kolekcje Romb, Uni Color, Rustical, Fala, Kwadrat i wiele innych. U nas znajdziecie kompleksową ofertę, dlatego oprócz kostki brukowej posiadamy również obrzeża i palisady. Więcej na stronie pomtech.pl. Zapraszamy.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


2. Ogrodzenia panelowe
  Zajmujemy się sprzedażą ogrodzeń systemowych. Oferowane przez nas panele ogrodzeniowe stosuje się na przykład do ogradzania zarówno terenów prywatnych jak również przemysłowych. Precyzyjnie wykonane panele są perfekcyjnie zabezpieczone na wypadek korozji. Klasyczna forma takich paneli to jednocześnie prostota i klasa, a zarazem wiele możliwości ich skomponowania. Nasze ogrodzenia wspaniale sprawdzają się zarówno w miejscach, które mają szokować swoją architekturą, jak również w pobliżu budynków prostych i klasycznych.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


3. Biopreparaty BIO7
  Bio7 to środki do szybkiego udrażniania odpływów w łazience, rozpuszczania materii organicznej a w szczególności włosów, które są odpowiedzialne za zatykanie się odpływów wanien i umywalek. Stosuje się je również w kuchni, w oczyszczalniach ścieków, w szambach itp.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


4. Hurtownie budowlane ze Słupska
  Przedsiębiorstwo Handlowe Mar-Pol oferuje nie tylko bardzo duży wybór materiałów budowlanych, lecz także profesjonalne usługi doradcze, montażowe i transportowe na najwyższym poziomie. Jesteśmy zaufanym partnerem, a naszym celem jest zapewnienie swoim klientom kompleksowego wsparcia podczas realizacji inwestycji budowlanych i po ich zakończeniu. Posiadamy blisko dwadzieścia lat doświadczenia, co stanowi najlepszy gwarant doskonałej jakości usług.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


5. Studnie
  Jesteśmy firmą zajmującą się szerokim wachlarzem usług geologicznych i geotechnicznych. Oferujemy swoim klientom wykonanie profesjonalnych odwiertów, w tym odwiertów pod studnie głębinowe. Wykonujemy ponad to szereg innych czynności w tym badanie charakterystyki gleby, jej struktury i wielu innych parametrów. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu praca jest szybsza i możliwe jest wykonywanie trudniejszych i bardziej komplikowanych projektów. Zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z ofertą.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0