Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.tech-spray.eu    
Tech-Spray.eu - Termoizolacja, Pianka poliuretanowa, Natrysk piany poliuretanowej, Termoizolacja bud
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Tech-Spray.eu - Termoizolacja, Pianka poliuretanowa, Natrysk piany poliuretanowej, Termoizolacja bud - http://www.tech-spray.eu
ID w katalogu 1356
Tytuł Tech-Spray.eu - Termoizolacja, Pianka poliuretanowa, Natrysk piany poliuretanowej, Termoizolacja bud
Url http://www.tech-spray.eu
Opis doskonała termoizolacja i hydroizolacja jaką jest pianka poliuretanowa, nanoszona poprzez natrysk wykonywany bezpośrednio na budowie. Stosowana jako termoizolacja dachów, budynków inwentarskich, szkieletowych itp. Piana poliuretanowa izolacja bez spoin!
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Słowa kluczowe docieplanie   docieplenia   pianka poliuretanowa
Data Mar 11, 2009
Imię kontaktowe Michał
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
1. części JCB
  Interhandler Sp. z o.o. jest jednym z największych w Polsce importerów maszyn budowlanych i rolniczych. Oferuje maszyny do przewozu materiałów i transportu wewnętrznego, a także doradztwo techniczne i usługi serwisowe. Jest wyłącznym dystrybutorem maszyn i części JCB w naszym kraju. 15 oddziałów zapewnia dobry dostęp i wysoką jakość usług.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


2. Drzwi antywłamaniowe - Szczecin
  FHU EFEKT to firma, która od lat zajmuje się sprzedażą i montażem drzwi oraz okien. W naszym asortymencie znajdują się przede wszystkim drzwi antywłamaniowe, wewnętrzne oraz okna drewniane i PCV. Nasi pracownicy bezpłatnie zmierzą odległości, zamontują kupione produkty oraz posłużą poradą. To co nas wyróżnia, to kompleksowość usług oraz współpraca z najlepszymi producentami, to jest: Gerda, Dallas, Porta, Dre-Drzwi, Interdoor, Drutex, ABM Jędraszek, KMT itp.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


3. CENTRUM OGRODZEŃ Balustrady nierdzewne w Łodzi
  Firma Centrum Ogrodzeń. Bramy, ogrodzenia, balustrady poświęcone dla właścicieli domów jednorodzinnych, to zgodna inwestycja na długie lata, z której na pewno będą Państwo zadowoleni. Jesteśmy wytwórcą i dystrybutorem, dzięki czemu możemy zaproponować produkty wysokiej klasy w niskiej cenie. posiadamy szeroki wybór asortymentu, jaki możemy swobodnie przekształcać, a całość po to, żeby trawić w zróżnicowane gusta naszych klientów. Należałoby podkreślić, iż nasz asortyment jest wciąż powiększany, ażeby kontrahent zdołał dopasować stosowne ogrodzenie. posiadamy różne bramy, balustrady, przęsła i furtki. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą propozycją na stronie.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż


4. Termoenergia
  Specjalizujemy się w analizach opartych na badaniach termograficznych wykonanych kamerami termowizyjnymi. Dysponujemy sprzętem i oprogramowaniem najnowszej generacji o najwyższej możliwej rozdzielczości, wyprodukowanym przez światowego lidera w dziedzinie termowizji FLIR Systems AB.
Świadczymy usługi na terenie całego kraju. Każde badanie poprzedzone jest wywiadem a w szczególnych przypadkach wizją lokalną. Pomyślność badań i trafność analizy zależy od wielu czynników, które są omawiane podczas wywiadu.
Do zadań naszej Pracowni należy prowadzenie w zakładach przemysłowych pomiarów w celu likwidacji tzw. “gorących punktów”. Dotyczy to wszystkich urządzeń zasilanych energią elektryczną, gdzie mogą wystąpić przegrzania na złączach, bądż w przeciążanych już uszkodzonych podzespołach w urządzeniach mechanicznych, hydraulicznych, pneumatycznych czy zasilanych parą.
Badania wykonujemy w cyklach badań okresowych, w terminach ustalonych przez Zleceniodawcę.
Prowadzimy badania specjalistyczne ściśle związane z daną dziedziną przemysłu służące rozwojowi, zdobyciu informacji o jakości produkcji.

Jesteśmy Autoryzowanym Przedstawicielem Handlowym producenta Systemów termowizyjnych Flir Systems AB. W ofercie posiadamy ponad 40 modeli kamer termowizyjnych przystosowanych do pracy w każdej dziedzinie przemysłu. Na naszej stronie internetowej prezentujemy szczegółowe opisy kamer termowizyjnych, porównujemy ich ceny, parametry, funkcje. Szczegółowo opisujemy jak dobrać kamerę termowizyjną dla energetyki, przemysłu i budownictwa. Prezentujemy poradnik dla inwestującego w termowizję. Przedstawiamy zastosowanie systemów termowizyjnych składających się z kamer i specjalistycznego oprogramowania do analizy bezpieczeństwa ludzi i produkcji.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Hale przemysłowe
  Strona firmy Art Budownictwo oferującej hale przemysłowe dla wszystkich klientów chcących odnaleźć odpowiedniego reprezentanta w tym obszarze. Zapewniamy wysoką jakość rusztowań, spełniającą wymogi bezpieczeństwa. Na stronie opublikowano wszelkie szczegóły.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0