Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://preply.com    
Preply
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Preply - http://preply.com
ID w katalogu 13593
Tytuł Preply
Url http://preply.com
Opis Preply.com.pl jest serwisem internetowym, który skupia oferty korepetytorów językowych z różnych miast, umożliwiając klientom rezerwowanie lekcji oraz bezpieczne płatności. Jeśli ostatecznie lekcja się nie odbędzie, gwarantowany jest zwrot pieniędzy. Klienci mogą zdecydować się na korepetycje języka niemieckiego, włoskiego czy arabskiego. Oferowane jest też nauczanie takich języków jak rosyjski bądź ukraiński. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja
Słowa kluczowe Korepetycje z języka niemieckiego (skype)   korepetycje z języka przez Skypa   korepetycje online   e-korepetycje językowe   Korepetycje z języka hiszpańskiego (skype)
Data May 26, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja
1. kalendarz: ludzie i wydarzenia
  Kalendarz na bieżący rok. Imieniny na bieżący dzień i na cały rok. Urodziny i zgony znanych ludzi: polityków, naukowców, artystów, sportowców. Kalendarium wydarzeń z historii Polski i świata - najważniejsze bitwy, katastrofy. Chronologiczny układ zawartości. Możliwość sprawdzenia dowolnej daty dziennej. Sprawdź kto urodził się w tym samym dniu co i Ty.
Katalog:   Nauka i Edukacja


2. Studia podyplomowe
  Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu to idealne miejsce do studiowania dla wszystkich, którzy chcą zrobić karierę w logistyce. Oferujemy szeroki wybór specjalności związanych z najbardziej atrakcyjnymi dziedzinami logistyki - zarówno ramach studiów podyplomowych, jak i magisterskich, licencjackich, czy też inżynierskich. Nasza kadra to doskonali fachowcy w swojej dziedzinie, a studentom oferujemy bogaty program praktyk w największych firmach logistycznych w kraju i na świecie.
Katalog:   Nauka i Edukacja


3. Edgard angielski
  Jeśli chcą się Państwo samodzielnie nauczyć języka obcego? Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych lekcji, oferowanych przez istniejący od 2005 roku serwisu angielski.slowka.pl. Swoim użytkownikom udostępniamy artykuły, testy językowe, informacje gramatyczne, filmy i ciekawe ćwiczenia. Organizujemy tez konkursy, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt za pośrednictwem zamieszczonego na stronie formularza.
Katalog:   Nauka i Edukacja


4. Taniec
  Portal internetowy prowadzony z myślą o osobach pragnących nauczyć się tańca towarzyskiego bez konieczności chodzenia na standardowe, stacjonarne zajęcia w szkołach tańca. Ten innowacyjny portal korzysta ze środków unijnych w trakcie tworzenia niezwykłego programu nauki tańca przez internet. Każdy użytkownik po rejestracji oraz opłaceniu konta uzyskuje dostęp do swojego panelu, gdzie dostępne na kursy nauki tańca. Zapoznaj się z ofertą na http://e-taniec.eu
Katalog:   Nauka i Edukacja


5. Ortografia - jaksiepisze.pl
  Prezentujemy słownik poprawnej pisowni języka polskiego w bezpłatnym modelu. Dzięki nam poznacie Państwo zasady odmiany nawet trudniejszych grup wyrazów. Uczymy stawiania przecinków we właściwych miejscach, a wszystkie zasady pisowni omawiamy w bardzo przejrzysty sposób. Dzięki nam poprawicie Państwo ortografię, co przyda się przy redagowaniu tekstów naukowych, dziennikarskich, reklamowych, komentarzy w sieci i wielu innych treści. Gwarantujemy naukę poprawnej pisowni w bardzo przejrzystym formacie.
Katalog:   Nauka i Edukacja
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0