Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.lingo.net.pl    
LINGO Systemy informatyczne Centrum językowe Tłumaczenia
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
LINGO Systemy informatyczne Centrum językowe Tłumaczenia - http://www.lingo.net.pl
ID w katalogu 136
Tytuł LINGO Systemy informatyczne Centrum językowe Tłumaczenia
Url http://www.lingo.net.pl
Opis Głównym zakresem działalności firmy jest tworzenie dedykowanych systemów informatycznych, specjalizujemy się głównie w rozwiązaniach mobilnych. Druga część firmy to centrum językowe. Uczymy dzieci języka angielskiego metodą Helen Doron oraz tradycyjną.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Portale komputerowe > Ogólnie o informatyce
Słowa kluczowe Centrum językowe   Tłumaczenia   Systemy informatyczne   angielski dla dzieci   Helen Doron   nauka angielski   angielski dzieci   tłumaczenia angielski katowice   tłumaczenia niemiecki   systemy mobilne   pocket pc aplikacje   programy dedykowane   crm katowice   roz
Data Feb 18, 2008
Imię kontaktowe Lingo
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Szkolenia otwarte
  Zapisz się na szkolenia otwarte z Midwest. Jesteśmy wiodącą firmą szkoleniową w Polsce, specjalistami w profesjonalnej edukacji dorosłych z zakresu sprzedaży i obsługi Klienta, umiejętności kierowniczych i osobistych oraz marketingu. Szkolenia otwarte z Midwest przepustką do kariery!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Roboty i spółka - roboty lego dla dzieci
  Firma Roboty i Spółka, mająca swoją siedzibę w Warszawie, przy ulicy Borowskiego 2/408, świadczy usługi w zakresie organizacji i prowadzenia kreatywnych warsztatów z robotyki i eksperymentów dla dzieci. Zajęcia odbywają się w małych grupach (maksymalnie 12 osób), aby wszyscy uczestnicy mogli samodzielnie skonstruować robota oraz przeprowadzić doświadczenie. Warsztaty prowadzą inżynierowie, absolwenci oraz studenci kierunków ścisłych, którzy posiadają doświadczenie w pracy z dziećmi i potrafią swą wiedzę przekazać w sposób ciekawy i atrakcyjny.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. Www.bhp-center.com.pl
  Mamy duże doświadczenie w organizacji szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Współpracujemy z małymi i średnimi firmami, ale także z korporacjami i instytucjami publicznymi. Zatrudniamy świetnych specjalistów, którzy są wybitnymi znawcami przepisów BHP, prawa i ratownictwa medycznego. Korzystając z naszych usług klienci zyskują rzetelną obsługę outsourcingową, obniżenie kosztów o 70 procent, prowadzenie dokumentacji związanej z wypadkami w pracy.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. Kursy prawa jazdy Praga Południe
  Serwis ośrodka szkoleniowego przeprowadzającego kursy prawa jazdy Praga Południe. Nasze zajęcia każdorazowo prowadzone są w miłej i spokojnej atmosferze, a ilość zadowolonych słuchaczy świadczy o wysokiej jakości szkoleń. Zdanie egzaminu po naszym kursie to drobiazg.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


5. prawo jazdy nidzica
  Oferujemy kursy prawa jazdy kat. B oraz kursy doszkalające. Kursantom oferujemy materiały do nauki cenie kursu oraz dogodny system ratalny. Każde szkolenie kończy się teoretycznym i praktycznym egzaminem wewnętrznym. Kurs podstawowy obejmuje 30 godzin zajęć teoretycznych, oraz 30 godzin zajęć praktycznych. Ponadto w naszej ofercie znajdziecie Państwo: kurs rozszerzony ze zwiększoną ilością godzin praktycznych, kurs VIP dla osób spoza Nidzicy ( z dojazdem do domu kursanta), kurs przyspieszony, dla osób chcących szybko uzyskać prawo jazdy.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0