Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://solidmania.com    
Http://solidmania.com/
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Http://solidmania.com/ - http://solidmania.com
ID w katalogu 13663
Tytuł Http://solidmania.com/
Url http://solidmania.com
Opis W naszej firmie specjalizujemy się od wielu lat realizowaniem profesjonalnych usług związanych z dystrybuowaniem oprogramowania Solidworks. Gwarantujemy kompleksowe rozwiązania dla naszych klientów począwszy od sprzedaży oprogramowania a kończąc na wsparciu technicznym, które w naszej firmie realizowane jest przez zespół doświadczonych i certyfikowanych specjalistów. Oferujemy nasze usługi na terenie całego kraju. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Słowa kluczowe solidworks   solidworks program   solidworks szkolenia   solidworks cena
Data Jun 11, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. STYL-STUDIO kurs masażu klasycznego
  Styl Studio to profesjonalnie funkcjonująca placówka nauczania ustawicznego w Łodzi. Nasza oferta skupia się na prowadzeniu certyfikowanych warsztatów dla przyszłych kosmetyczek, wizażystek oraz fryzjerek. Nasza jednostka jest upełnomocniona do realizowania warsztatów zawodowych wraz z szeroko rozbudowanymi zajęciami praktycznymi. Drugim zakresem naszej działalności jest prowadzenie kursów z zakresu doradztwa zawodowego indywidualnego i grupowego. Wszystkie kursy prowadzone są w oparciu o najnowsze rozwiązania oraz przez doświadczoną, miłą kadrę wykładowców. Gorąco zapraszamy do zaznajomienia się ze specjalną ofertą, która znajduje się na stronie internetowej.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Kurs rysunku odręcznego w Częstochowie
  Jesteśmy Kompanią Artystyczno-Promocyjną, której zadaniem jest nauczanie, wspieranie oraz promowanie młodych. 

Nasze początki sięgają 1999 roku , wtedy to narodziła się myśl zorganizowania kursu  na terenie Częstochowy.
Obecnie nasze doświadczenie  w prowadzeniu zajęć z rysunku odręcznego, przygotowującym młodzież do egzaminów na wydziały Architektury oraz  Architektury Krajobrazu w całej Polsce ,zaowocowało wypracowaniem autorskiego programu, dzięki któremu nasi
uczniowie nie mają żadnych problemów z tematami egzaminacyjnymi.
Naszym dodatkowym atutem wyróżniającym nas spośród innych podobnych sobie kursów rysunku  jest nauka programu Google Sketchup , dzięki któremu uczniowie jeszcze łatwiej zgłębiają tajniki perspektywy. Zarazem program staje się wygodnym narzędziem do pracy w czasie studiów.
Możemy pochwalić się sporą skutecznością ( 80%-100% osób rocznie dostających się na studia).
Nasi wychowankowie , obecnie są cenionymi architektami, pracującymi nie tylko na terenie Polski
ale również w Londynie , Paryżu czy Dubaju.
Dla osób zdających w danym roku organizujemy 2 tyg plener w Krakowie,
gdzie zajęcia trwają 6 godzin dziennie, aż do samych egzaminów.
Gwarantujemy profesjonalną naukę w bardzo miłej atmosferze.
Zapraszamy. 
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Business english w Warszawie - coaction.pl
  Proponujemy sprawdzone rozwiązania, które zapewnią Twojej firmie rzeczywisty zwrot z inwestycji w rozwój językowy pracowników. CoAction Warszawa, to nowoczesne metody nauki, przynoszące efekty, dające satysfakcję i motywujące do działania. Angielski dla firm, to specjalnie dobrany zespół lektorów, wyjątkowa metoda nauczania i zajęcia, poświęcone w pełni wybranym umiejętnościom biznesowym czy związanym z branżą. Wejdź na coaction.pl i zacznijmy naukę!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. RENEX EEC - Autoryzowane Centrum Szkoleniowe IPC w Europie Środkowowschodniej
  Renex EEC - Jedyne Centrum Szkoleniowe IPC znajdujące się Europie Środkowo-Wschodniej będące idealnym miejscem dla osób planujących organizację miejsca dla konferencji, szkolenia albo bankietu.

Wiele lat współpracy ze stowarzyszeniem IPC pozwoliło Nam na profesjonalne wyszkolenie wielu elektroników, których poziom umiejętności potwierdzany jest przez powszechnie uznawane certyfikaty. Profesjonalni trenerzy z Naszej firmy posiadający wieloletnie doświadczenie dysponują wszystkimi certyfikatami IPC.

Zaplecze konferencyjne wyposażone jest w najwyższej jakości sprzęt audio-video, który pozwala na zorganizowanie grup 12, 25,50 oraz 100 osobowych.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Regiony , miasta > Kujawsko-Pomorskie


5. Discover Strategy - www.discoverstrategy.pl
  Nasza firma prowadzi profesjonalne szkolenia menadżerskie, z których uczestnicy wynoszą praktyczną wiedzę strategiczną. Discover Strategy to spektakularne osiągnięcia w dziedzinie szkoleń dla firm oparte na autorskim programie. To ciekawe i nowoczesne podejście, za którym stoi wiedza, doświadczenie i pasja. Uczestnicy szkoleń doceniają naszych trenerów za charyzmę, kreatywność i energię. Z kolei same zajęcia to przede wszystkim ciekawe przykłady, nauka oparta na praktyce, możliwość wykorzystania wiedzy natychmiast. Warsztaty organizowane przez Discover Strategy to dobry wybór.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0