Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.gawron-rzeczoznawca.pl    
Rzeczoznawca majątkowy - Poznań
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Rzeczoznawca majątkowy - Poznań - http://www.gawron-rzeczoznawca.pl
ID w katalogu 13681
Tytuł Rzeczoznawca majątkowy - Poznań
Url http://www.gawron-rzeczoznawca.pl
Opis Nazywam się Konrad Gawron i oferuję profesjonalne usługi z zakresu rzeczoznawstwa majątkowego. Rzeczowo, uczciwie, i zawsze na czas. Jestem osobą kompetentną i doświadczoną. Klienci doceniają moją pracę za pełne zaangażowanie i indywidualne podejście do danego zlecenia. W ramach oferty wykonuję oceny, ekspertyzy i wyceny nieruchomości dla klientów indywidualnych, korporacyjnych oraz do samorządów i urzędów. Zadzwoń, umów się na spotkanie i zaufaj specjaliście.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe wycena   poznań   pod kredyt   mieszkanie dom   rzeczoznawca
Data Jun 16, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Adres dla firmy
  Potrzebujesz adresu dla swojego biznesu, najlepszy adres to oferta firm City Office. Rejestrujesz u nas swoją firmę, a my dodatkowo zapewniamy odbiór twojej korespondencji. Nasze centrum biznesowe to wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o klientach biznesowych i właścicielach jednoosobowych firm pracujących zwykle w domu. Nie chcesz podawać swojego adresu domowego do kontaktu ze swoimi klientami. Do dyspozycji otrzymujesz również możliwość wynajęcia biura stacjonarnego lub Sali konferencyjnej. Sprawdź nas na stronie www.city-office.pl.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. MOTYLES kompleksowa obsługa budownictwa
  Jeśli pragną Państwo pomocy ekspertów w obszarze realizowania projektów i sprawowania nadzorów inwestorskich w branży drogowej, wówczas zachęcamy do kontaktu z firmą Kompleksowa Obsługa Budownictwa Motyles Piotr Przybylski z siedzibą we Włocławku. Firma od lat wiedzie prym na rynku oraz z sukcesami przyjmuje zlecenia na najbardziej skomplikowane oraz wymagające prace. Przedsiębiorstwo legitymuje się uprawnieniami budowlanymi do planowania bez ograniczeń specjalności drogowej - KUP/0046/POOD/04, do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń specjalności konstrukcyjno-budowlanej - UA-V-7342-5/8/97 Wk, a także przynależy do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa - nr ewidencyjny KUP/BD/2044/01. Przyjmuje zlecenia m.in. na projekty budowlane, inżynierii ruchu, a także utrzymanie dróg. Więcej informacji odnajdą Państwo na witrynie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. stoiska targowe
  Nasza firma świadczy usługi jak zabudowa targowa czy budowa stoisk targowych. Wykonujemy również wystawy targowe. Stoiska targowe wykonywane przez naszą firmę to gwarancja jakości. Zabudowa targowa to nasza domena
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. regulatory temperatury
  W roku 1988 firma CZAKI THERMO-PRODUCT przeniosła się do nowej, siedziby w Raszynie, która w 1992 roku została rozbudowana o nowe pomieszczenia produkcyjne, magazynowe i socjalne. Na wyposażenie firmy zakupiono szereg nowoczesnych urządzeń technicznych i technologicznych w tym między innymi urządzenia do mikrospawania laserowego i mikroplazmowego oraz linie automatycznego montażu podzespołów elektronicznych w technologii montażu powierzchniowego. Wydział obróbki mechanicznej został wyposażony w nowoczesne sterowane numerycznie maszyny do obróbki skrawaniem. Laboratorium pomiarowe wyposażono w wysokiej klasy sprzęt kontrolno-pomiarowy i kalibracyjny.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Fotografia ślubna, reklamowa i artystyczna - fotograf ślubny Rzeszów, Tarnów
  "Fotografia ślubna - Łap chwile" to profesjonaliści, którzy za cel postawili sobie wykonywanie zdjęć nie tylko poprawnych technicznie, ale także wyrażających emocje towarzyszące przygotowaniom, błogosławieństwu, ceremonii, a także zabawie weselnej. Firma swoje usługi świadczy od wielu lat w Rzeszowie, jak i w okolicach. Prace firmy cieszą się ogromnym uznaniem na rynku, czego potwierdzeniem jest bardzo szerokie portfolio, które dostępne jest na stronie internetowej firmy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Hobby i rozrywka > Fotografia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0