Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.pensjonattatry.pl     Pensjonat Tatry - Kościelisko 0.00 z 5 0
Pensjonat Tatry - Kościelisko - http://www.pensjonattatry.pl
ID w katalogu 13727
Tytuł Pensjonat Tatry - Kościelisko
Url http://www.pensjonattatry.pl
Opis Pensjonat Tatry to wyjątkowe miejsce zlokalizowane u samego podnóża wspaniałych gór Tatr. Tylko u nas można liczyć na tak szybki dojazd do Zakopanego, które znajduje się nieopodal miejscowości z naszym pensjonatem, czyli nieopodal Kościeliska. Zapewniamy ogólnodostępny aneks kuchenny, restaurację, która serwuje pyszne śniadania i obiadokolacje. Gwarantujemy też możliwość skorzystania z sali rekreacyjno-wypoczynkowej, a w niej: bilard, ping-pong i inne atrakcje.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Zakopane   pokoje   Pensjonat Tatry   Kościelisko   noclegi
Data Jul 9, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. GAŁĄZKA skup przewodów elektrycznych w Olsztynie
  W Olsztynie mieści się Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tadeusz Gałązka, które na rynku funkcjonuje od 1997 roku. Zajmujemy się recyklingiem surowców wtórnych. Skupujemy: złom stalowy, żeliwo, akumulatory, miedź, mosiądz, brąz, aluminium, stal kwasoodporną, cynk, zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny w tym komputery, lodówki, pralki, elektronarzędzia, płytki, zasilacze i inne. Zajmujemy się także demontażem pojazdów oraz wydajemy stosowne zaświadczenia o kasacji auta. Więcej wiadomości i pełną ofertę opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej, na jaką serdecznie Państwa zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. MICHAŁ WÓJTOWICZ usługi notarialne w Bielsko-Białej
  Nasza kancelaria notarialna działa w Bielsku-Białej. Pomoc notarialną zapewniamy osobom prywatnym, a dodatkowo klientom biznesowym i instytucjonalnym, także z pobliskich miejscowości. Na mocy przyznanych nam uprawnień i zgodnie z powszechnie wiążącymi przepisami prawnymi, świadczymy pełny zakres usług notarialnych. Notariusz, jako osoba zaufania publicznego ma obowiązek dbania o wysoką jakość usług. W naszym biurze notarialnym wykonujemy m.in. takie czynności, jak: tworzenie aktów notarialnych, poświadczeń, weksli, czeków oraz innego rodzaju umów. Przechowujemy także pieniądze, dokumenty oraz papiery wartościowe. Więcej na stronie www.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. SELENT SŁUPINA Biuro rachunkowe we Wrocławiu
  Propozycja Biura Rachunkowego Selent & Słupina spółka jawna z siedzibą we Wrocławiu to kompleksowe usługi księgowe z zakresu kadr i płac. Odbiorcami naszych usług są małe i średnie przedsiębiorstwa handlowe, usługowe oraz produkcyjne. Posiadamy licencję Ministra Finansów i ubezpieczenie OC od prowadzonej działalności. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług i atrakcyjne ceny. Prowadzimy księgowość pełną w postaci ksiąg rachunkowych i uproszczoną - księga przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się pełna oferta i więcej informacji o naszym Biurze.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. 3d laser
  Firma M&M Kryształy koncentruje się na wykorzystywaniu techniki laserowej 3D oraz 2D, aby rzeźbić w krysztale. Jednym z najczęściej używanych do pracy urządzeniem jest 3d laser. Dzięki niemu powstają różne i niezwykle ciekawe rzeźby, które będą doskonale nadawały się na upominek lub pamiątkę.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. tresura psów
  Chcesz aby twój pies był dla ciebie dumą? Marzysz o tym, aby skończyły się wreszcie ucieczki na spacerze i ciągnięcie na smyczy?
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0