Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.delegeartis.pl     Biuro Nieruchomości De Lege Artis 0.00 z 5 0
Biuro Nieruchomości De Lege Artis - http://www.delegeartis.pl
ID w katalogu 1373
Tytuł Biuro Nieruchomości De Lege Artis
Url http://www.delegeartis.pl
Opis Biuro Nieruchomości De Lege Artis zostało założone przez doświadczonych pośredników w obrocie nieruchomościami, w odpowiedzi na wzrastające wymagania Klientów na rynku nieruchomości. Naszą ideą nie jest przekazywanie adresów nieruchomości, ale przeprowadzenie transakcji. Chodzi o to, aby obie Strony transakcji dotyczącej nieruchomości, miały w sposób maksymalnie możliwy z punktu widzenia prawnego, zabezpieczone swoje interesy. Umowy, które tworzymy są indywidualnie dopasowane do danego stanu prawnego oraz danej nieruchomości.

De Lege Artis tworzą ludzie, którzy profesjonalnie, bezpiecznie i zgodnie z regułami sztuki prawnej przeprowadzą Państwa transakcję i zabezpieczą Państwa interesy.

Pomagamy i doradzamy naszym Klientom, również w sprawach finansowych. Pomożemy Państwu dobrać odpowiedni kredyt, uprości procedurę kredytową, wskażemy sposób, który pozwoli szybko spłacić kredyt, zadbamy o ubezpieczenie Państwa nieruchomości.

Biuro Nieruchomości De Lege Artis - Prawo, Finanse, Kredyty, Ubezpieczenia, Fundusze Inwestycyjne, - zapewnimy Państwu kompleksową obsługę formalno – merytoryczną oraz finansową przeprowadzanej transakcji.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Biznes, pieniądze, ekonomia > Kredyty
Słowa kluczowe Nieruchomości Kraków   Kraków Nieruchomości   Mieszkania Kraków Centrum   Apartamenty Kraków Centrum   Domy Kraków   audyt energetyczny   świadectwa energetyczne   ubezpieczenia   ubezpieczenia mieszkania   Bliźniaki Kraków Centrum   Rezydencje Kraków Centrum   Szer
Data Mar 11, 2009
Imię kontaktowe Jarosław
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
1. Ap7.pl hale na wynajem w Krakowie
  Nasza firma działa w branży nieruchomości od wielu lat. Teren naszych działań obejmuje Kraków i okolice. Nasza agencja nieruchomości cieszy się nieposzlakowaną opinią. W ofercie posiadamy ogromny wybór domów i mieszkań na sprzedaż oraz wynajem. Nasza propozycja to mieszkania, domy, lokale, biura o zróżnicowanym standardzie, w szerokiej rozwartości cenowej. Skorzystaj z naszych usług i zaufaj profesjonalistom. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej witryny.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


2. Domy Puławy
  W serwisie znajdują się projekty domów, oferty sprzedaży nieruchomości: domy, mieszkania, grunty rolnych, działki, lokale do użytku komercyjnego. Nasz firma świadczy usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Poszukujemy również nabywców i najemców na różnego rodzaju nieruchomości zgłoszone przez naszych Klientów do sprzedaży lub najmu. Firma prowadzi także wycenę nieruchomości. W naszym serwisie znajdą Państwo wiele artykułów związanych z nieruchomościami oraz galerię kominków.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


3. Mieszkania na sprzedaż - mieszkania-warszawa.eu
  Za pośrednictwem naszej strony internetowej zapewniamy regularnie przedstawiane oraz rzetelne informacje dotyczące rynku pierwotnego mieszkań. Na naszej stronie zapewniamy informacje, które dotyczą między innymi umów z developerami. Wyboru developera w sposób, który pozwala na ograniczenie ryzyka trafienia na nieuczciwą firmę. Strona składa się również z licznych porad dotyczących decyzji podejmowanych przy zakupie oraz odbiorze mieszkania od developera.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


4. Okopowa - Wpis do ewidencji
  Okopowa Business Spot to firma oferująca klientom komfortowe powierzchnie biurowe, udostępniająca adres do rejestracji działalności, wynajmująca też reprezentacyjne sale z dostępem do Internetu przeznaczone na spotkania biznesowe. Doradztwo we wszystkich czynnościach które umożliwiają rozpoczęcie działalności gospodarczej, takich jak wpis do ewidencji czy wpis do KRS lub uzyskanie numerów REGON, NIP. W Okopowa Business Spot swoją siedzibę znajdują między innymi firmy doradcze, kancelaria prawna, przedstawicielstwa handlowe i firmy internetowe. Nasza oferta jest elastyczna i konkurencyjna dla wszelkiego rodzaju podmiotów gospodarczych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


5. POMORSKA GIEŁDA NIERUCHOMOŚCI - NADMORSKIE NIERUCHOMOŚCI
  Pomorska Giełda Nieruchomości funkcjonuje na terenie województwa zachodniopomorskiego od 1998 roku. Lokalizacja naszego biura daje nam szerokie możliwości związane z pośrednictwem przy sprzedaży ofert różnego rodzaju nieruchomości nad morzem. Obszar działania naszej agencji to kurorty nadmorskie od Międzyzdrojów do Mrzeżyna oraz gminy ościenne powiatu kamieńskiego oraz gryfickiego. Zapraszamy do zapoznania się z pełna gamą naszych ofert.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Biznes, pieniądze, ekonomia > Kredyty
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0