Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://wroclawska-kancelaria.pl     www.wroclawska-kancelaria.pl 0.00 z 5 0
www.wroclawska-kancelaria.pl - http://wroclawska-kancelaria.pl
ID w katalogu 13765
Tytuł www.wroclawska-kancelaria.pl
Url http://wroclawska-kancelaria.pl
Opis Nasza kancelaria jest w stanie poprowadzić profesjonalnie rozwód, odzyskać należny zachowek, wyregulować sprawy spadkowe i właściwie podzielić majątek. Piszemy pozwy, doradzamy naszym klientom na podstawie wieloletniego doświadczenia, podejmujemy się reprezentacji Państwa w całej Polsce. Nasze biuro znajduje się natomiast w centrum Wrocławia. Na konsultacje umówimy Państwa bez kolejek. Wszystkich zafrapowanych zaprezentowaną propozycją serdecznie zapraszamy do szybkiego zaznajomienia się z jej szczegółami na naszej stronie www, jako, że to tam właśnie przeczytasz wyczerpujące informacje.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe Wrocław   Spadki   Zachowki   Pomoc prawna   Rozwody
Data Jul 15, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Kancelaria prawna Wrocław Adiuto - pomoc prawna - radca prawny - Kancelaria radcy prawnego
  Usługi prawne związane z funkcjonowaniem podmiotów gospodarczych i osób fizycznych.
Obsługa prawna m.in. spółek (zakładanie - KRS, US, GUS, przekształcenia), wspólnot mieszkaniowych, firm turystycznych i ich Klientów. Porady i zastępstwo sądowe w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego, rodzinnego.
Doradztwo prawne dot. zamówień publicznych, gospodarki nieruchomościami (umowy kupna-sprzedaży), windykacji.
Weryfikacja kontraktów biznesowych, pomoc przy odszkodowaniach, postępowaniach administracyjnych (pozwolenia, koncesje) i dokumentach związanych z prawem ochrony środowiska.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. Darmowe porady prawnicze
  Nasza firma od wielu lat świadczy usługi w zakresie pomocy prawnej. Od niedawna prowadzimy również własną stronę internetowej, na której zamieszczamy darmowe porady prawne. Jeśli masz problem związany z prawem, po prostu wejdź na www.przyjaznyprawnik.pl i przejrzyj, czy już go nie poruszyliśmy na stronie. Gwarantujemy że na naszej stronie znajdziesz wiele przydatnych informacji, które z pewnością wykorzystasz niejednokrotnie w swoim życiu. Zapraszamy!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Prawo karne - Wrocław
  Nasz blog prowadzony jest przez specjalistów zajmujących się prawem karnym. Publikowane w blogu informacje dotyczą praw osób biorących udział w postępowaniach karnych. Na stronie można znaleźć artykuły między innymi o roli adwokatów w sprawach karnych, instytucjach prawa karnego, poddaniu sprawy próbie, przebiegu postępowania karnego czy tymczasowych aresztowaniu. Adwokaci zapewniają również usługi związane z obroną oskarżonych w postępowaniach karnych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Adwokat w Poznaniu
  Jesteśmy kancelarią adwokacką, która zajmuje się świadczeniem w pełni profesjonalnej obsługi prawnej osób fizycznych, przedsiębiorstw, spółek i innych instytucji. Zapewniamy reprezentacje zarówno sądową jak i poza sądową. Nasza kancelaria adwokacka między innymi oferuje szeroko pojętą pomoc z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego i spadkowego. Adwokat Poznań występuje w sprawach rozwodowych i alimentacyjnych, prowadzi podział majątku miedzy małżonkami. Ponadto sporządza opinie i reprezentuje swoich klientów w postępowaniach odszkodowawczych w tym związanych z odszkodowaniami komunikacyjnymi. Wszystkich chętnych do współpracy, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. Kancelaria Prawna Tarnowskie Góry
  Kancelaria Prawna Monika Zielony zajmuje się usługami prawnymi świadczonymi na rzecz Klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Decydując się na pomoc tej kancelarii można oczekiwać profesjonalnego wsparcia w przypadku spraw prawnych. Możecie oczekiwąc profesjonalnych porad niezależnie od tego o jaką dziedzinę prawa chodzi. Gwarantujemy Wam między innymi profesjonalne podejście do każdej sprawy i indywidualne rozważnie problemów klienta, dzięki temu ostatecznie to wsparcie będzie na wysokim poziomie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0