Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://agusinfo.com    
Zwiedzanie Warszawy AGUS
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Zwiedzanie Warszawy AGUS - http://agusinfo.com
ID w katalogu 13784
Tytuł Zwiedzanie Warszawy AGUS
Url http://agusinfo.com
Opis Firmę AGUS prowadzi Agnieszka Noworyta, która jest licencjonowanym przewodnikiem turystycznym miejskim po Warszawie. Jej usługi przewodnickie skierowane są przede wszystkim do osób indywidualnych oraz małych grup w każdym przedziale wiekowym. Do wyboru jest forma zwiedzania Warszawy. Można poruszać się po mieście trasami tradycyjnymi, tematycznymi oraz autorskimi. Z usług przewodnika mogą skorzystać także obcokrajowcy, ponieważ informacje mogą być przekazywane w języku hiszpańskim i angielskim.
Grupa w katalogu Regiony , miasta > Mazowieckie
Słowa kluczowe tłumacz   obsługa wycieczek   zwiedzanie Warszawy   nauka języka   przewodnik
Data Jul 29, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Regiony , miasta > Mazowieckie
1. Psychoterapia w Warszawie - psychoterapia-jestem.pl
  Gabinet Bez Iluzji psychoterapia Warszawa specjalizuje się w niesieniu pomocy w zakresie psychoterapii i rozwoju osobistego dla osób dorosłych. Oferuje wsparcie w pokonywaniu wszelkich trudności i kryzysów życiowych. Pacjenci uczestniczący w zajęciach nie tylko otrzymują porady, ale również możliwość odkrycia i poznania siebie. Pomoc tę świadczy psychoterapeuta i trenerka rozwoju osobistego Ewa Tyka. Sesje terapeutyczne prowadzi w dwóch lokalizacjach Warszawy Ursus i Śródmieście. W spotkaniach można uczestniczyć indywidualnie lub w parach.
Katalog:   Regiony , miasta > Mazowieckie


2. Hotel - konferencje w Warszawie
  Decydując się na organizację szkolenia lub też konferencji, często staje się przed dylematem gdzie to zorganizować. Jest wiele możliwości, szczególnie w okolicy Warszawy. Jednym z najciekawszych miejsc, przeznaczonym również do organizacji szkoleń jest hotel Ossa. Ten położony w malowniczej części Rawy Mazowieckiej hotel, pełni również rolę centrum kongresowego. Posiada dwadzieścia dziewięć zróżnicowanych pod względem wielkości pomieszczeń, a także 3500 m² powierzchni wystawienniczej, na której można organizować dowolną aranżację przestrzeni. Hotel jest doskonale położony w pobliżu najważniejszych ciągów komunikacyjnych. Posiada 800 miejsc parkingowych dla gości hotelowych, a także bogate zaplecze hotelowe i gastronomiczne.
Katalog:   Regiony , miasta > Mazowieckie


3. Agencja Public Relations
  Studio komunikacyjne HEIMA realizuje strategie biznesowe w zakresie PR dla firm, w tym także startupów. Zapewnia doskonałą, kompleksową komunikację w obszarach social media, brand PR oraz eventów. Jako agencja public relations działająca z powodzeniem od ponad 10 lat, współpracę z klientami opiera na elastyczności, nowoczesnych rozwiązaniach i profesjonalnym doradztwie Wyróżnia nas elastyczność i nowoczesne rozwiązania dedykowane naszym klientom. HEIMA agencja PR Warszawa zaprasza do współpracy.
Katalog:   Regiony , miasta > Mazowieckie
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Ozdoby na tort
  Oferujemy ozdoby na torty zgodnie z najnowszymi obowiązującymi trendami. Nasze dekoracje i ozdoby mogą być wykorzystywane na tortach dosłownie na każdą okazję. Do najbardziej typowych należą dekoracje tortów na ślub, urodziny czy też rocznicę ślubu, ale dekorujemy także i torty na inne okazje. Dodatkowo sprzedajemy także dekoracje cukiernicze innego typu. Mogą być to samodzielne ozdoby, ale też i ozdoby które można według uznania stosować do tortów. Klienci mogą liczyć także na wyjątkowo atrakcyjne rabaty.
Katalog:   Regiony , miasta > Mazowieckie
Sklepy > Spożywcze


5. Logopeda ursynów - zajecialogopedyczne.pl
  Pod hasłem logopeda Warszawa można znaleźć wiele firm. Na uwagę jednak zasługuje gabinet logopedyczny prowadzony przez mgr Juliannę Kopczyńską. Podczas zajęć wykorzystywane są różne metody mające zachęcić dziecko do pracy w formie zróżnicowanej zabawy. Terapia jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb dziecka. W ofercie gabinetu można też naleźć masaż Shantala dla dzieci. Gabinet mieści się w Warszawie przy ul. Koncertowej 3/5, ale terapia wad wymowy może być prowadzona na terenie całego miasta.
Katalog:   Regiony , miasta > Mazowieckie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0