Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.cafebiz.pl    
program księgowy
OCENA : 5.00 z maksymalnej 5 oparta na 1 głosach
program księgowy - http://www.cafebiz.pl
ID w katalogu 1396
Tytuł program księgowy
Url http://www.cafebiz.pl
Opis Cafebiz.pl jest serwisem, który stanowi kompendium codziennej informacji koniecznej do prowadzenia własnej firmy. Treści tworzone są w oparciu o informacje podawane w najważniejszych serwisów gospodarczych w Polsce.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Słowa kluczowe CafeBiz.pl   cafebiz   firma   podatki   praca   pieniądze
Data Mar 11, 2009
Imię kontaktowe Łukasz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
1. Biuro rachunkowe w Sopocie
  Zajmujemy się prowadzeniem kancelarii Hejne & Zaręba Sp. z o.o., która wyspecjalizowała się w wykonywaniu usług księgowych na najwyższym poziomie. Wśród naszych klientów znaleźć można zarówno małe działalności gospodarcze, jak również różnego rodzaju spółki prawa cywilnego. Możemy się zająć dla was ewidencją przychodów i kosztów, szkoleniami bhp, archiwizacją dokumentów i innymi usługami z zakresu księgowości. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą kancelarii.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki


2. BIURO KSIĘGOWO-PODATKOWE - ksiegowość w Szczecinie
  W Szczecinie mieści się, funkcjonujące od 2005 roku, Biuro Księgowo-Podatkowe Jacka Kalickiego. Prowadzona aktywność otacza obsługę księgową i kadrowo-płacową. Księgowy prowadzi księgi rachunkowe, księgi przychodów i rozchodów, rejestry VAT, ewidencję środków trwałych oraz wyposażenia. Co więcej przygotowuje deklaracje podatkowe, ZUS, sprawozdania finansowe oraz statystyczne na potrzeby GUS. Można tu również uzyskać profesjonalne wskazówki w kwestiach związanych z rachunkowością oraz podatkami. Wszystkie dokumenty dostarcza do urzędu. Propozycja jest zaadresowana do osób prywatnych oraz przedsiębiorstw. Jeśli interesują Państwa szczegółowe informacje na temat istnienia to zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub na stronę internetową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Profesjonalna rachunkowość warszawa - Kancelaria Zkco
  Zespół ZKCO składa się ze ściśle związanych ze sobą kancelarii, aby zagwarantować pełną obsługę podmiotów gospodarczych, nacisk kładąc na rachunkowość. W skład naszego zespołu wchodzą: kancelaria podatkowa - doradca podatkowy Jolanta Czarkwiani, biuro rachunkowe - biegły rewident Anna Obara, konsulting z zakresu prawa i ds. funduszy europejskich prowadzone przez Macieja Obara. Doradzamy m.in. w poniższych zakresach: pełna księgowość – usługę zapewnia biegły rewident. Biuro rachunkowe znajduje się w dzielnicy Warszawa Mokotów. Rachunkowość świadczona przez nas jest na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej witrynie – profesjonalna rachunkowość Warszawa!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


4. Biuro rachunkowe MGH Wrocław
  Biuro księgowe MGH Wrocław to usługi rachunkowe oraz księgowość na wysokim poziomie i w najlepszych cenach. Doświadczeni pracownicy, szybka realizacja zleceń, terminowość - to nasze zalety.Każdy klient może być pewien całkowitej dyskrecji naszej załogi, dlatego zapewniamy wzorcową obsługę połączoną z pełną poufnością informacji do której nasze biuro rachunkowe zobowiązuje się w umowie na prowadzenie obsługi księgowej.Wszyscy pracownicy to fachowi ekonomiści posiadający długoletnią praktykę w rachunkowości. Każdy klient może być pewny, że rachunkowość jego przedsiębiorstwa poprowadzimy w oparciu o znajomość najnowszych aktów; zarówno finansowych, jak i najnowszych rozwiązań z dziedziny rachunkowości.Biuro księgowe MGH z Wrocławia poleca przede wszystkim następujące usługi księgowe: prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych, pełna księgowość, doradztwo podatkowe i prawne, rozliczenia podatkowe, sprawozdania finansowe, rachunkowość Zarządcza, płace i kadry.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki


5. Audyt podatkowy warszawa -kancelaria Pukaluk
  Kancelaria podatkowa Jacka Pukaluka pracuje od 2003 roku. Nasze pomoc obejmuje: planowanie podatkowe, kontrole i postępowania podatkowe, a także audyt podatkowy. Przekrój klientów jest ogromny od jednoosobowych działalności gospodarczych po spółki zatrudniające dużą liczbę pracowników, będące liderami w swoich branżach. Dzięki grupie stałych pracowników i współpracowników kancelarię wyróżnia drobiazgowe podejście do konsultowanych spraw, aby zapewnić pełną obsługę. W tej grupie znajdują się doświadczeni adwokaci, radcy prawni oraz wykładowcy wyższych uczelni. Audyt podatkowy wykonywany jest na najwyższym poziomie. Sprawdź ofertę - doradca podatkowy warszawa! oferujemy obsługę w języku angielskim, niemieckim oraz rosyjskim. Our offer: tax advisory poland. Wir bieten: steuerberater polen.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0