Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.cafebiz.pl     program księgowy 5.00 z 5 1
program księgowy - http://www.cafebiz.pl
ID w katalogu 1396
Tytuł program księgowy
Url http://www.cafebiz.pl
Opis Cafebiz.pl jest serwisem, który stanowi kompendium codziennej informacji koniecznej do prowadzenia własnej firmy. Treści tworzone są w oparciu o informacje podawane w najważniejszych serwisów gospodarczych w Polsce.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Słowa kluczowe CafeBiz.pl   cafebiz   firma   podatki   praca   pieniądze
Data Mar 11, 2009
Imię kontaktowe Łukasz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
1. Doradztwo podatkowe
  Kancelaria doradztwa podatkowego w warszawie. Pomoc podatkowa w przypadku kontroli Urzędu Skarbowego lub problemów z Urzędem Skarbowym. Wydawanie opinii podatkowych. Kancelaria specjalizuje się w reprezentacji klienta w postępowaniu kontrolnym prowadzonym przez organy podatkowe, w postępowaniach przed Sądami Administracyjnymi oraz w zakresie sądowej kontroli decyzji administracyjnych w sprawach dotyczących podatków. Kancelaria udziela porad i wydaje opinie w zakresie krajowego i międzynarodowego prawa podatkowego. Współpracujemy z renomowanymi i skutecznymi kancelariami prawnymi, doświadczonymi rewidentami oraz specjalistami z innych dziedzin niezbędnych w celu efektywnej realizacji zlecenia.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki


2. Księgowość dla każdego.
  Biuro Rachunkowe INESSA oferuje prowadzenie księgowości małych i średnich przedsiębiorstw na terenie całej Warszawy z możliwością dojazdu.

Zapewniamy pełen zakres usług księgowych - prowadzenie ksiąg handlowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu - obsługę kadrowo-płacową z ZUSem - pomoc przy zakładaniu firm - wyprowadzenie zaległości - rozliczenia roczne - konsultacje z księgowości.
Nasz Oferta skierowana jest nie tylko do firm, ale też do osob fizycznych nieprowadzących działalności.
Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą świadczonych usług.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


3. Biuro rachunkowe MGH Wrocław
  Biuro księgowe MGH Wrocław to usługi rachunkowe oraz księgowość na wysokim poziomie i w najlepszych cenach. Doświadczeni pracownicy, szybka realizacja zleceń, terminowość - to nasze zalety.Każdy klient może być pewien całkowitej dyskrecji naszej załogi, dlatego zapewniamy wzorcową obsługę połączoną z pełną poufnością informacji do której nasze biuro rachunkowe zobowiązuje się w umowie na prowadzenie obsługi księgowej.Wszyscy pracownicy to fachowi ekonomiści posiadający długoletnią praktykę w rachunkowości. Każdy klient może być pewny, że rachunkowość jego przedsiębiorstwa poprowadzimy w oparciu o znajomość najnowszych aktów; zarówno finansowych, jak i najnowszych rozwiązań z dziedziny rachunkowości.Biuro księgowe MGH z Wrocławia poleca przede wszystkim następujące usługi księgowe: prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych, pełna księgowość, doradztwo podatkowe i prawne, rozliczenia podatkowe, sprawozdania finansowe, rachunkowość Zarządcza, płace i kadry.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki


4. Doradca podatkowy Bydgoszcz
  Kancelaria podatkowa ADEP świadczy kompleksowe usługi w zakresie obsługi podatkowej, księgowej i kadrowej. Realizujemy projekty w zakresie doradztwa europejskiego składając wnioski o wsparcie unijne w ramach krajowych i lokalnych programów inwestycyjnych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki


5. Smart Tax biuro rachunkowe w Warszawie
  Strona internetowa www.smarttax.pl to miejsce, gdzie zapoznać można się z przedmiotem działalności firmy Smart Tax. Jest to biuro rachunkowe z dużym doświadczeniem. Specjalizacją przedsiębiorstwa jest doradztwo podatkowe, rachunkowość, kadry, płace. Lokalizacja firmy to ul. Dzieci Warszawy nr 29 lok.U7 w Warszawie. Działamy na rzecz klientów indywidualnych, spółek, fundacji, stowarzyszeń oraz firm. Wykonujemy rozliczenia podatkowe, porady prawne, konsultacje, rozliczenia dochodów uzyskiwanych za granicami kraju.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0