Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.apartamentynaleczowska.pl    
Mieszkania w Lublinie - Centrum Zana
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Mieszkania w Lublinie - Centrum Zana - http://www.apartamentynaleczowska.pl
ID w katalogu 13960
Tytuł Mieszkania w Lublinie - Centrum Zana
Url http://www.apartamentynaleczowska.pl
Opis Apartamenty Nałęczowska I to inwestycja o charakterze mieszkaniowym i biurowo-usługowym budowana przy ul. Nałęczowskiej i Al. Kraśnickiej w Lublinie. Inwestorem jest firma Centrum Zana. Kompleks tworzą 2 nowoczesne budynki o wysokim standardzie z całodobową ochroną, recepcją oraz podziemnym parkingiem. Mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie znajdą się na kondygnacjach 1-7, na parterze zostanie wydzielona przestrzeń biurowa i usługowa. Powierzchna mieszkań waha się od 31 do 116 m2. Budynki zostaną połączone dziedzińcem z zaprojektowaną zielenią.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Słowa kluczowe Centrum Zana   apartamenty   nieruchomości   sprzedaż mieszkań   mieszkania
Data Sep 2, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
1. Magazyny wynajem - Axiimmo
  Rynek nieruchomości komercyjnych jest bardzo dynamicznym rynkiem, ciągłe zapotrzebowanie na nowe powierzchnie biurowe, handlowe czy magazynowe stwarza przed nami codziennie nowe wyzwania. Nasza firma przygotowała zespół specjalistów, którzy pomogą Tobie dokonać dobrego wyboru i zakupu lub wynajmu nieruchomości komercyjnej. Czym się tak naprawdę zajmuje nasz zespół? Wykwalifikowani specjaliści zajmują się doradztwem oraz pośrednictwem przy zakupie gruntów inwestycyjnych czy też przy wynajmie powierzchni komercyjnych. Na naszej stronie znajdą Państwo przede wszystkim szereg ciekawych ofert magazynów do wynajęcia, z przeznaczeniem na hale produkcyjne, małe fabryki, magazyny wysokiego składowania. Obsługujemy całą Polskę, posiadamy oferty z największych polskich województw. Zapewniamy doskonałe warunki najmu i naprawdę rewelacyjne lokalizacje. Przyjdź do naszej firmy, której siedziba mieści się w Warszawie lub zapoznaj się z pełną ofertą dostępną na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


2. Strona Główna - Delta - Powierzchnie do wynajęcia
  Firma DELTA oferuje swoje usługi oraz dzierżawi powierzchnie handlowo-produkcyjno-magazynowe, jak również obsługuje je pod kątem logistycznym, a w razie życzenia klientów także efektywnie sprzedaje ich magazynowane dobra. Atutem firmy są olbrzymie hale przemysłowe, które wyposażone są w suwnice o różnym udźwigu (od 5 do 50 ton). Delta posiada na stanie również wózki widłowe o udźwigu (od 3 do 6 ton), które są w stanie podnosić ładunki na wysokość 6,5 metra. Nadzwyczajną zaletą firmy Delta jest czynne nabrzeże portowe o długości 200 metrów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


3. TOMASZ RADZIŃSKI - GORZÓW WIELKOPOLSKI, mieszkania do wynajęcia w Gorzowie Wielkopolskim
  Przedsiębiorstwo AHN Apartament wykonuje swą działalność bez ustanku od przeszło dwudziestu lat. Zajmuje się sprzedażą i wynajmowaniem domów, mieszkań oraz lokali na cele komercyjne. Dysponuje również działkami o rozmaitych powierzchniach położonymi w Gorzowie czy w okolicach tego miasta. Nasi pracownicy posiadają należyte wykształcenie oraz duże doświadczenie w swojej pracy, dzięki czemu wszelkie zlecenie zrealizują na najwyższym poziomie. Asystujemy przy wycenach nieruchomości, w obsłudze przedsięwzięć deweloperskich oraz w czasie innych czynności. Dzięki wieloletniej działalności zdobyliśmy wielu zadowolonych klientów. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej, wejdź na naszą stronę.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


4. Oferty mieszkań w Szczecinie Zagrodzki
  Oferujemy kompleksowe usługi pośrednictwa na rynku nieruchomości. Biuro nieruchomości Zagrodzki Nieruchomości & Finanse obsługuje rynek pierwotny oraz wtórny. Zajmujemy się transakcjami na terenie Szczecina i okolic. Klientom biura pomagamy korzystnie sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość oraz dobrać ekonomiczną formę finansowania inwestycji. Uzupełnienie oferty stanowi home staging. W naszej bazie dostępne są mieszkania, eleganckie apartamenty w modnych dzielnicach Szczecina oraz domy jednorodzinne, działki budowlane i lokale użytkowe.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


5. Wynajmowanie magazynu
  Pracujesz na arenie logistycznej? Serdecznie zapraszam wszystkich dociekliwych na blog www.Wynajem-Magazynu.pl, tam komentuję najistotniejsze wiadomości oraz ciekawostki z branży magazynów na zamówienie. Nadto na moim blogu przybliżam również znaczące wedle mojej opinii budowy obiektów magazynowych oraz przykłady istniejących już magazynów na wynajem.

Żeby orientować się w bieżącej sytuacji i znać wszystkie najświeższe analizy o rynku logistycznym wejdź na http://www.wynajem-magazynu.pl zobacz co słychać w magazynach.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Internet > Blogi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0