Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://salekbus.pl    
Wypożyczalnia samochodów dostawczych
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Wypożyczalnia samochodów dostawczych - http://salekbus.pl
ID w katalogu 13961
Tytuł Wypożyczalnia samochodów dostawczych
Url http://salekbus.pl
Opis Zepsuło Ci się auto dostawcze? A może zaszła potrzeba by przewieźć szybko duży ładunek? Jeśli tak, swoje usługi poleca doświadczona w branży firma SALEKBUS, czyli sprawdzona wypożyczalnia aut dostawczych. Proponujemy wynajem krótkoterminowy oraz wynajem długoterminowy czyli powyżej 15 dni, a także wynajem auta wraz z profesjonalnym kierowcą. Auta, które oferujemy klientom to: Fiat Ducato Maxi L3H2, Fiat Ducato Maxi L4H2 oraz Fiat Ducato Maxi L4H3.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Słowa kluczowe wynajem aut dostawczych   wypożyczalnia aut dostawczych   wypożyczalnia samochodów dostawczych   Salekbus Kraków
Data Sep 2, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
1. Autokary na wynajem - Hemarbus w Krakowie
  Jesteśmy firmą o stabilnej pozycji na rynku, która oferuje wynajem autokarów i minibusów. Działamy w pełni sprawnie, elastycznie i indywidualnie. Szanujemy potrzeby naszych klientów i każdego dnia ciężko pracujemy na wasze zadowolenie. W naszej flocie znajdują się nowoczesne autobusy, w pełni sprawne i zadbane, z klimatyzacją, odchylanymi oparciami, pasami bezpieczeństwa na wszystkich siedzeniach. Zapytaj o szczegóły wynajmu. Zapraszamy do kontaktu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe


2. Usługi logistyczne
  Zapewniamy pomoc logistyczno-biznesową dla firm, które chcą nawiązać kontakty handlowe na rynkach wschodnich i rozszerzyć swoją działalność na obszar kolejnych krajów. Firma Formica jest operatorem zapewniającym usługi 3PL Solutions. Pomagamy w ekspansji, zapewniamy kompleksowy outsourcing eksportowo-importowy. Zajmujemy się transportem do Rosji, Kazachstanu, Gruzji, Estonii, Mołdawii, Uzbekistanu, Azerbejdżanu oraz do innych państw bloku wschodniego. Dysponujemy własną powierzchnią magazynową w Moskwie magazyn ma 9 tys. m2. Obsługujemy formalności celne, zajmujemy się międzynarodową logistyką.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe


3. Przewóz osób do Niemiec - coloradobus.pl
  Firma ColoradoBus została założona w 1993 roku od tego czasu zapewnia swoim klientom profesjonalny transport na trasach pomiędzy Polską a Niemcami. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu oraz nowoczesnej flocie transportowej składającej się z komfortowych busów firma prowadzi usługi na najwyższym poziomie. Firma prowadzi również przewozy od drzwi do drzwi, czyli odbiera i dowozi pasażerów pod wyznaczone adresy. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą firmy ColoradoBus zaprezentowaną na jej stronie internetowej!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe


4. Transport ponadnormatywny, specjalny, transport ponadgabarytowy, opole spedycja
  Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem zdobytym zarówno w firmach polskich, jak i zachodnioeuropejskich. Wykonujemy wszelkie usługi z zakresu transportu ponadgabarytowego na terenie całej Europy. Dysponujemy zestawami niskopodłogowymi typu: tiefbet oraz mega,semi trailer o ładowności do 80 ton oraz powierzchni załadunkowej do 48 metrów długości a także platformami 13,60m, co powoduje że żaden transport ponadnormatywny nie stanowi dla Nas problemu. Posiadamy własne pojazdy pilotujące, zajmujemy się organizacją zezwoleń na terenie całej Europy, szczególnie te obejmujące transport ponadgabarytowy, ponadnormatywny.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe


5. Best-move.pl/pl/
  Oferujemy przeprowadzki nietypowe i wielkogabarytowe. Posiadamy różnorodną flotę samochodów dostosowaną do potrzeb klienta. Posiadamy ogromny magazyn, w którym przechowujemy mienie. Mamy najlepszą cenę i gwarantujemy terminowe wykonanie zlecenia. Proponujemy: przeprowadzki prywatne (domy i mieszkania), przeprowadzki biurowe (firmy, magazyny, archiwa), przewóz krajowy i międzynarodowy i transport pianin, sejfów, serwerów i szaf rakowych. Również wynajmujemy samochody.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0