Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.adwkozlowski.pl    http://www.adwkozlowski.pl - http://www.adwkozlowski.pl
ID w katalogu 14099
Tytuł http://www.adwkozlowski.pl
Url http://www.adwkozlowski.pl
Opis Zlokalizowana w Toruniu Kancelaria Adwokacka Adwokata Jacka Kozłowskiego świadczy usługi prawne skierowane w stronę klientów biznesowych oraz indywidualnych. Oferta kancelarii obejmuje obsługę prawną firm. Kancelaria zapewnia bieżące doradztwo prawne, sporządza umowy, opiniuje firmową dokumentację, reprezentuje firmy przed organami administracyjnymi oraz sądami, zastępuje klientów w negocjacjach. W stronę klientów prywatnych skierowana jest pomoc prawna z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego oraz pracy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe Porady prawne   Kancelaria adwokacka Toruń   adwokat Torun   Prawnik Toruń   obsługa prawna firm
Data Oct 13, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. ADWOKAT MACIEJ KRAKOWIŃSKI
  Adwokat Maciej Krakowiński prowadzi kancelarią adwokacką w Łodzi, świadczącą usługi z zakresu przeróżnych dyscyplin prawa. Udzielamy porad i prowadzimy sprawy z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego, gospodarczego, pracy, a ponadto przewozowego oraz nieruchomości czy budowlanego. Uczestniczmy też w sądowym i pozasądowym rozstrzyganiu sporów w drodze negocjacji i mediacji. Wieloletnia działalność pozwoliła nam na zdobycie specjalizacji w określonych dziedzinach prawa, a również nawiązanie współpracy z innymi kancelariami na obszarze całej Polski. Pełen wykaz usług świadczonych przez naszych prawników znajdziecie Państwo na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Kancelaria Adwokacka - Pruszków
  Prawo rodzinne, karne? Brak wiedzy powoduje że nie jesteśmy w stanie rozwiązać tej skomplikowanej sprawy samodzielnie. Warto w tym celu zwrócić się z pomocą do kancelarii adwokackiej Rukszto mającej na swym koncie wiele rozstrzygniętych spraw. Nasz zespół tworzą wyłącznie doświadczeni adwokaci, który nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Dzięki temu nasza oferta stale się powiększa, a wśród niej znajdziesz dodatkowo prawo wykroczeniowe czy też spadkowe.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Notariusz we Wrocławiu
  W centrum miasta Wrocław na ulicy Ruskiej mieści się siedziba notariusza, gdzie można uzyskać informacje w następujących sprawach: sporządzanie aktów notarialnych, przygotowywanie poświadczeń notarialnych, spisywanie protokołów, sporządzanie aktów i poświadczeń, sporządzanie poświadczeń dziedziczenia. Serwis o tematyce prawnej poświęcony informacją dotyczącym funkcjonowania kancelarii prawnej, gdzie notariusz dokonuje czynności notarialnych i prawnych. Każdy notariusz jest zobowiązany do udzielania informacji istotnych z punktu widzenia klienta. Notariusz działa w imieniu RP i czuwa nad należytym wykonywaniem woli zainteresowanych stron.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


4. Http://zadosc.pl/
  Zadosc.pl jest to portal o odszkodowaniach. Znaleźć tam można informacje jak starać się o odszkodowanie po błędzie lekarskim, którym może być na przykład zaszycie wacika podczas operacji, wypadku drogowym, wypadku w pracy, przykładowo po zawale w kopalni, wywłaszczeniu oraz zwolnieniu z pracy. Odszkodowanie przysługuje każdej osobie, która jest ubezpieczona w ZUS. Złożyć należy zaświadczenie od lekarza prowadzącego oraz dokumentację historii choroby.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. KANCELARIA NOTARIALNA, NOTARIUSZ SZUMAN-KRZYCH DOROTA SZCZECIN, akt notarialny w Szczecinie
  Kancelaria Notarialna Dorota Szuman-Krzych działa od 2008 r., a jej siedzibą jest Szczecin. Oferuje czynności notarialne poświęcane zarówno osobom prywatnym, jak i przedstawicielom przedsiębiorstw. Terminy wizyt ustalane są indywidualnie, po wcześniejszym kontakcie - za pośrednictwem poczty e-mail, telefonicznym bądź osobistym. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.30 - 16.30. W skład wykonywanych przez nią czynności notarialnych wchodzi m.in. przygotowywanie aktów notarialnych tj. umowy sprzedaży, zamiany, darowizny, ustanowienia służebności, statutów spółek akcyjnych, bądź też spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Dokładne informacje znajdują się na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0 | Ciekawe stronyTOPLISTA.