Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.adwkozlowski.pl    http://www.adwkozlowski.pl - http://www.adwkozlowski.pl
ID w katalogu 14099
Tytuł http://www.adwkozlowski.pl
Url http://www.adwkozlowski.pl
Opis Zlokalizowana w Toruniu Kancelaria Adwokacka Adwokata Jacka Kozłowskiego świadczy usługi prawne skierowane w stronę klientów biznesowych oraz indywidualnych. Oferta kancelarii obejmuje obsługę prawną firm. Kancelaria zapewnia bieżące doradztwo prawne, sporządza umowy, opiniuje firmową dokumentację, reprezentuje firmy przed organami administracyjnymi oraz sądami, zastępuje klientów w negocjacjach. W stronę klientów prywatnych skierowana jest pomoc prawna z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego oraz pracy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe Porady prawne   Kancelaria adwokacka Toruń   adwokat Torun   Prawnik Toruń   obsługa prawna firm
Data Oct 13, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Kancelaria adwokacka w Warszawie - prawo karne - sprawy-karne.warszawa.pl
  Warszawski oddział Kancelarii Adwokackiej Jacka Sosnowskiego specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa karnego. Oferta kancelarii obejmuje obronę osób podejrzanych o przestępstwo w procesach przygotowawczych, obronę osób oskarżonych w postępowaniach przed sądem, obronę oskarżonych w procesach apelacyjnych, reprezentowanie skazanych w postępowaniach wykonawczych. Prawnicy z kancelarii sporządzają apelacje, zażalenia, wnioski o odroczenie kary, przedterminowe zwolnienie lub przerwę w wykonywaniu kary.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Rezygnacja z polisy z pomocą Kancelarii LEX
  Chcieliby Państwo zrezygnować z wykupionej polisy, ale potrzebują porady dotyczącej tego, jak napisać rezygnację z niej? A może już Państwo zrezygnowali a Towarzystwo pobrało opłatę likwidacyjną, która znacznie przekroczyła Państwa oczekiwania? Zarówno w pierwszym jak i drugim przypadku pomoc prawną znajdą Państwo w Kancelarii LEX z Wrocławia, która specjalizuje się między innymi w sprawach związanych z finansami i doskonale wie, jak radzić sobie z różnymi praktykami stosowanymi przez ubezpieczycieli. Powierz swoją sprawę profesjonalistom.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


3. Zachowek
  Na blogu znajdującym się pod adresem Zachowek.biz.pl znajduje się szereg informacji dotyczących prawa spadkowego. Poruszane są takie zagadnienia, jak na przykład kiedy nie należy się zachowek, w jakim trybie można podzielić majątek spadkowy, jakie są sposoby zniesienia wspólności majątku spadkowego, czy też w jaki sposób odbywa się wydziedziczenie. Blog prowadzony jest przez doświadczonego adwokata Iwo Klisza, który prowadzi we Wrocławiu indywidualną kancelarię prawniczą. Dostępne są także porady prawne online za pośrednictwem bloga.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Kancelaria prawna we Wrocławiu
  Laurifer to kancelaria prawna, która zaradzi Twoim potrzebom. Nasi adwokaci oraz radcy prawni zajmują się określonymi dziedzinami prawa, zgodnie ze swoim doświadczeniem. Proponujemy wszechstronne rozwiązania prawne dla firm a także osób |indywidualnych. Zapraszamy do wizytacji naszych biur: kancelaria prawna Wrocław - ul. Krupnicza 13 a także kancelaria prawna Opole - ul. 1 Maja 7/5. Gwarantujemy też zrealizowanie poszczególnmych czynności za stałą, „z góry" obliczoną wartość. Polecamy się, jeśli szukasz: adwokat Wrocław, adwokat Opole. Zapraszamy do kontaktu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. Prawnik
  Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorstw to usługa, bez której obecnie żadna z poważnych firm istniejących na rynku nie jest sobie w stanie poradzić. Prawnicy z kancelarii Borcz i Partnerzy zajmują się szeroko pojętym doradztwem prawnym, sporządzaniem umów, opinii i informacji prawnych, pism procesowych.

Pracownicy kancelarii doradzają jak zabezpieczyć swoje środki oraz zajmują się w razie potrzeby egzekucją wierzytelności od dłużników. Klientom oferowana jest możliwość reprezentacji ich przed sądami. Na życzenie klienta prawnicy uczestniczą w negocjacjach handlowych i ważnych spotkaniach decyzyjnych dotyczących firmy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0 | Ciekawe stronyTOPLISTA.