Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.adwkozlowski.pl    http://www.adwkozlowski.pl - http://www.adwkozlowski.pl
ID w katalogu 14099
Tytuł http://www.adwkozlowski.pl
Url http://www.adwkozlowski.pl
Opis Zlokalizowana w Toruniu Kancelaria Adwokacka Adwokata Jacka Kozłowskiego świadczy usługi prawne skierowane w stronę klientów biznesowych oraz indywidualnych. Oferta kancelarii obejmuje obsługę prawną firm. Kancelaria zapewnia bieżące doradztwo prawne, sporządza umowy, opiniuje firmową dokumentację, reprezentuje firmy przed organami administracyjnymi oraz sądami, zastępuje klientów w negocjacjach. W stronę klientów prywatnych skierowana jest pomoc prawna z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego oraz pracy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe Porady prawne   Kancelaria adwokacka Toruń   adwokat Torun   Prawnik Toruń   obsługa prawna firm
Data Oct 13, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Adwokat Radom
  Kancelaria adwokacka "kazus" Joanny Kaźmierczak oferuje usługi dla klientów indywidualnych i firm. Typowymi sprawami prowadzonymi przez Kancelarię są: sprawy karne, cywilne, spadkowe, administracyjne, o podział majątku, o alimenty. Dzięki wykorzystaniu Internetu nasza kancelaria przy współpracy specjalistów prowadzi sprawy z każdej dziedziny prawa na terenie całego kraju. Prowadzimy doradztwo prawne i kompleksową obsługę prawną firm w zakresie: prawo korporacyjne, prawo pracy oraz prawo kontraktów. Naszym celem jest świadczenie profesjonalnej pomocy prawnej osobom fizycznym oraz firmom z Polski, jak również spoza naszego kraju.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. TARKOWSKI & TARKOWSKI SPÓŁKA PARTNERSKA poświadczenie dziedziczenia - Wrocław
  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą mieszczącej się we Wrocławiu kancelarii notarialnej Tarkowski &Tarkowski. Już od powyżej 20 lat oferuje ona Klientom swoją pomoc przy czynnościach notarialnych. Notariusz wykona dla Państwa projekt umowy bądź aktu notarialnego, sporządzi akt poświadczenia dziedziczenia jak i dostarczy oświadczenie. Zapewnia on ponadto swoją pomoc przy zdobyciu wypisu lub odpisu dokumentu, poświadczeniu zgodności kopii z oryginałem czy spisywaniu protokołów zebrań. Do jego obowiązków zalicza się ponadto przyjęcie na przechowanie pieniędzy, dokumentów bądź papierów wartościowych. Na stronie internetowej dostaną Państwo więcej wiadomości odnośnie usług oferowanych przez notariuszy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Porady prawne w Białymstoku - bialystok-adwokat.pl
  Kancelaria Adwokacka z Białegostoku od lat wykonuje obsługę prawną w zakresie różnego rodzaju prawnych specjalności. Zajmuje się ona różnego typu dziedzinami prawa karnego, gospodarczego, cywilnego, administracyjnego, prawa pracy, rodzinnego, spadkowego oraz innymi popularnymi gałęziami prawa. Kancelaria ta wykonuje swe obowiązki i działania na rzecz osób prywatnych i przedsiębiorców. Prowadzi przy tym także obsługę prawną w języku angielskim i niemieckim.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Adwokat w Głogowie
  Celem strony internetowej Kancelarii Adwokackiej w Głogowie jest informowanie o zakresie świadczonej pomocy prawnej. Wśród prezentowanych na stronie internetowej Kancelarii opisów obszarów działania znaleźć można m.in. takie dziedziny jak prawo karne, prawo rodzinne, prawo cywilne, prawo spadkowe oraz prawo gospodarcze. Wszystkie informacje dotyczące świadczenia pomocy prawnej przez Kancelarię zostały przedstawione w możliwie najdokładniejszy sposób. W przypadku pytań lub wątpliwości istnieje możliwość uzyskania dodatkowych informacji o działalności kancelarii za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego na stronie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. Adwokat - Warszawa
  Apelacja służy do zaskarżania orzeczeń Sądu I instancji ukierunkowanej na zmianę lub uchylenie zaskarżonego wyroku. Kancelaria Adwokacka prowadzona przez Adwokata Jacka Sosnowskiego zajmuje się kompleksowym sporządzaniem apelacji oraz reprezentowaniem swoich Klientów w postępowaniu odwoławczym. Kancelaria specjalizuje się w sprawach prawa cywilnego, karnego, w sprawach rozwodowych, spadkowych a także alimentacyjnych. Biuro Kancelarii znajduje się w Warszawie i Gliwicach, natomiast Klienci obsługiwani są na terenie całego kraju.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0 | Ciekawe stronyTOPLISTA.