Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.adwkozlowski.pl     http://www.adwkozlowski.pl 5.00 z 5 1
http://www.adwkozlowski.pl - http://www.adwkozlowski.pl
ID w katalogu 14099
Tytuł http://www.adwkozlowski.pl
Url http://www.adwkozlowski.pl
Opis Zlokalizowana w Toruniu Kancelaria Adwokacka Adwokata Jacka Kozłowskiego świadczy usługi prawne skierowane w stronę klientów biznesowych oraz indywidualnych. Oferta kancelarii obejmuje obsługę prawną firm. Kancelaria zapewnia bieżące doradztwo prawne, sporządza umowy, opiniuje firmową dokumentację, reprezentuje firmy przed organami administracyjnymi oraz sądami, zastępuje klientów w negocjacjach. W stronę klientów prywatnych skierowana jest pomoc prawna z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego oraz pracy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe Porady prawne   Kancelaria adwokacka Toruń   adwokat Torun   Prawnik Toruń   obsługa prawna firm
Data Oct 13, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Radca Prawny - Gorzów
  W przypadku oglądania się za profesjonalną kancelarią prawną działającą w Gorzowie Wielkopolskim pragniemy zaprosić do bardziej szczegółowego zapoznania się z ofertą Ryszarda Kolbera. Jest to renomowany radca prawny z długoletnim stażem jeżeli w grę wchodzi chociażby prawo gospodarcze bądź wykroczeń. Na witrynie internetowej prowadzonej przez niego kancelarii odnajdziecie Państwo najważniejsze treści o działalności placówki, do tego są dane kontaktowe, wynagrodzenia oraz naturalnie pełen zakres usług. Osoby, którym teraz jest potrzebny radca prawny z Gorzowa Wlkp powinny bez zwlekania kontaktować się z fachowcem.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Kancelaria prawna Koper
  Doświadczony radca prawny Adam Koper świadczy usługi prawne od 2010 roku. Siedziba jego kancelarii znajduje się w Żorach. Z kolei adwokat Ewa Koper działa na rynku usług prawnych od 2012 roku. Biuro znajduje się w Oświęcimiu. Kancelarie adwokackie Koper to gwarancja dobrze wykonanych usług i współpraca oparta na wzajemnym zaufaniu. Prowadzimy sprawy z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego i opiekuńczego, gospodarczego, pracy, majątkowego, lokalowego.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Alimenty - pytania i odpowiedzi
  Strona o tematyce prawnej – skierowana głównie do kobiet. Kobiety odnajdą na niej odpowiedzi na pytania związane z

rozwodem, alimentami, podziałem majątku, separacją, opieką nad dziećmi, ustalaniem ojcostwa itp. Strona prowadzona

w schemacie „pytanie – odpowiedź”
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Kancelaria Koźliński - odszkodowania - Bydgoszcz
  Kancelaria Radcy Prawnego Kamila Koźlińskiego zajmuje się kompleksowymi usługami prawnymi na rzecz nie tylko polskich, ale również zagranicznych przedsiębiorstw gospodarczych, spółek prawa handlowego, spółek cywilnych, przedsiębiorców indywidualnych i nie tylko. Kancelaria oferuje również pomoc instytucjom publicznym i osobom fizycznym. Zawsze zapewnia wysoki poziom opieki prawnej. Kancelaria zajmuje się prawem rodzinnym, prawem cywilnym, prawem administracyjnym i wieloma innymi gałęziami prawa. Zapraszamy!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Kancelaria adwokacka
  Radca prawny, adwokat, kancelaria w okręgu Łódzkim. Kancelaria mieści się w Rawie Mazowieckiej, prowadzi sprawy karne i cywilne swoich klientów. Kancelaria adwokacka Rawa Mazowiecka mieści się naprzeciwko Sądu w Rawie Mazowieckiej ul. Kościuszki 18. Prowadzi sprawy prawne swoich klientów oraz obrony z urzędu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą prawną kancelarii na stronie http://adwokatgalecka.pl Specjalizujemy się m.in. w prawie cywilnym, karnym, pracy, rodzinnym, spadkowym. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie. Każdy Państwa problem prawny zostanie drobiazgowo przeanalizowany i rozwiązany. Prowadzimy także obsługę prawną firm i instytucji.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0