Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna




     QR COODE http://www.adwkozlowski.pl     http://www.adwkozlowski.pl 5.00 z 5 1




http://www.adwkozlowski.pl - http://www.adwkozlowski.pl
ID w katalogu 14099
Tytuł http://www.adwkozlowski.pl
Url http://www.adwkozlowski.pl
Opis Zlokalizowana w Toruniu Kancelaria Adwokacka Adwokata Jacka Kozłowskiego świadczy usługi prawne skierowane w stronę klientów biznesowych oraz indywidualnych. Oferta kancelarii obejmuje obsługę prawną firm. Kancelaria zapewnia bieżące doradztwo prawne, sporządza umowy, opiniuje firmową dokumentację, reprezentuje firmy przed organami administracyjnymi oraz sądami, zastępuje klientów w negocjacjach. W stronę klientów prywatnych skierowana jest pomoc prawna z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego oraz pracy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe Porady prawne   Kancelaria adwokacka Toruń   adwokat Torun   Prawnik Toruń   obsługa prawna firm
Data Oct 13, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. A. KAMPA pismo sądowe - Olsztyn
  Radcy Prawnego Andrzej Kampa prowadzi kancelarię w Olsztynie. Obsługuje klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Doradza także przeprowadza czynności prawne dla osób fizycznych oraz firm i przedsiębiorstw. Przeprowadza sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, prawa konsumentów i prawa ubezpieczeń. Przygotowuje umowy oraz statuty dla stowarzyszeń, fundacji również spółek. Wykonuje projekty umów oraz kontraktów handlowych. Przeprowadza mediacje i negocjacje. Dochodzi roszczeń klientów na drodze sądowej. Szykuje umowy, pisma procesowe, pozwy oraz apelacje. Występuje w sprawach o zadośćuczynienie i odszkodowanie. Więcej wiadomości zamieszczono na stronie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Porady prawne w Białymstoku - bialystok-adwokat.pl
  Kancelaria Adwokacka z Białegostoku od lat wykonuje obsługę prawną w zakresie różnego rodzaju prawnych specjalności. Zajmuje się ona różnego typu dziedzinami prawa karnego, gospodarczego, cywilnego, administracyjnego, prawa pracy, rodzinnego, spadkowego oraz innymi popularnymi gałęziami prawa. Kancelaria ta wykonuje swe obowiązki i działania na rzecz osób prywatnych i przedsiębiorców. Prowadzi przy tym także obsługę prawną w języku angielskim i niemieckim.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Prawo transportowe
  Prawo transportowe w okresie ostatnich kilkudziesięciu lat podlegało licznym zmianom. Globalizacja gospodarcza spowodowała, że na znaczeniu nabrał transport międzynarodowy. Przedsiębiorca nie może zatem ograniczyć się wyłącznie do znajomości przepisów własnego kraju. Brak dostatecznej znajomości norm prawa międzynarodowego może spowodować nałożenie na przedsiębiorcę wysokich kar a w niektórych przypadkach nawet zatrzymaniem transportu. Powyższe sytuacje znacząco ograniczają opłacalność prowadzonej działalności a w skrajnych przypadkach mogą doprowadzić do jej zakończenia. Na rynku usług prawniczych funkcjonują kancelarie zajmujące się profesjonalną obsługa przewoźników i spedytorów, korzystanie z ich usług skutecznie minimalizuje ryzyko i koszty prowadzonej działalności.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. www.adwokatfojcik.pl
  Nasza kancelaria adwokacka w Żorach wspiera klientów biznesowych oraz indywidualnych. Reprezentujemy Państwa w postępowaniach egzekucyjnych, doradzamy przy rozwodach i w uzyskaniu opieki nad dzieckiem. Dodatkowo odwołujemy się od niekorzystnych decyzji administracyjnych, bierzemy udział w negocjacjach na tle prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Działamy w obszarze prawa kontraktowego, prawa lokalowego, spadkowego i rzeczowego. Ostatecznie reprezentujemy klientów w postępowaniach dotyczących przestępstw karno skarbowych. Doradzamy na każdym etapie postępowania.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Adwokat - Warszawa
  Apelacja służy do zaskarżania orzeczeń Sądu I instancji ukierunkowanej na zmianę lub uchylenie zaskarżonego wyroku. Kancelaria Adwokacka prowadzona przez Adwokata Jacka Sosnowskiego zajmuje się kompleksowym sporządzaniem apelacji oraz reprezentowaniem swoich Klientów w postępowaniu odwoławczym. Kancelaria specjalizuje się w sprawach prawa cywilnego, karnego, w sprawach rozwodowych, spadkowych a także alimentacyjnych. Biuro Kancelarii znajduje się w Warszawie i Gliwicach, natomiast Klienci obsługiwani są na terenie całego kraju.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo




Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0