Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.adwkozlowski.pl    http://www.adwkozlowski.pl - http://www.adwkozlowski.pl
ID w katalogu 14099
Tytuł http://www.adwkozlowski.pl
Url http://www.adwkozlowski.pl
Opis Zlokalizowana w Toruniu Kancelaria Adwokacka Adwokata Jacka Kozłowskiego świadczy usługi prawne skierowane w stronę klientów biznesowych oraz indywidualnych. Oferta kancelarii obejmuje obsługę prawną firm. Kancelaria zapewnia bieżące doradztwo prawne, sporządza umowy, opiniuje firmową dokumentację, reprezentuje firmy przed organami administracyjnymi oraz sądami, zastępuje klientów w negocjacjach. W stronę klientów prywatnych skierowana jest pomoc prawna z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego oraz pracy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe Porady prawne   Kancelaria adwokacka Toruń   adwokat Torun   Prawnik Toruń   obsługa prawna firm
Data Oct 13, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Adwokat w Głogowie
  Celem strony internetowej Kancelarii Adwokackiej w Głogowie jest informowanie o zakresie świadczonej pomocy prawnej. Wśród prezentowanych na stronie internetowej Kancelarii opisów obszarów działania znaleźć można m.in. takie dziedziny jak prawo karne, prawo rodzinne, prawo cywilne, prawo spadkowe oraz prawo gospodarcze. Wszystkie informacje dotyczące świadczenia pomocy prawnej przez Kancelarię zostały przedstawione w możliwie najdokładniejszy sposób. W przypadku pytań lub wątpliwości istnieje możliwość uzyskania dodatkowych informacji o działalności kancelarii za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego na stronie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. KAMIL WILGOCKI odpisy aktów notarialnych w Szczecinie
  Kancelaria Notarialna Kamila Wilgockiego mieści się w Szczecinie. Czynna jest codziennie, z wyjątkiem weekendów, w godzinach od 08:30 do 16:30. W zakres wykonywanych czynności wchodzi przygotowywanie poświadczeń oraz aktów notarialnych, ponadto sporządzanie protestów weksli oraz czeków. Notariusz przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe. Spisuje także protokoły oraz wykonuje inne czynności, wynikające z odrębnych przepisów. Czynności notarialne przeprowadzane są w języku polskim, na żądanie stron też w języku obcym. Notariusz korzysta z ochrony przysługującej funkcjonariuszom publicznym. Dane na witrynie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. SystemPrawa.pl
  Darmowe wzory pism, umów, podań, wniosków, itd., baza teleadresowa sądów, prokuratur, notariuszy, adwokatów i radców prawnych. Ponadto kalkulator kredytowy oraz aktualne kursy walut. Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne. Serwis jest skierowany zarówno do prawników, jak i osób nie zajmujących się prawem zawodowo, ma na celu ułatwienie i pomoc w załatwianiu wszelkich spraw prawnych, głównie dzięki bogatej bazie wzorów dokumentów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


4. Porady prawne - Wałbrzych
  Kancelaria Radcy Prawnego IURIS to nie tylko usługi prawne, ale także zaufanie, profesjonalizm i skuteczność działania. Świadczymy usługi prawne oraz reprezentujemy Klientów w zakresie prawa: spółek, kontraktów handlowych, cywilnego, podatkowego, bankowego, obrotu nieruchomościami, budowlanego, pracy, rodzinnego, windykacji oraz obsługi wspólnot mieszkaniowych. Oferujemy dogodne formy współpracy! Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Adwokat w Bydgoszczy - Adwokat Dorota Paczkowska - Witam Państwa na stronie mojej Kancelarii
  Adwokat Dorota Paczkowska - Bydgoszcz. Kancelaria adwokacka zapewnia kompleksową pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych.
Kancelaria gwarantuje najwyższy standard usług prawnych z zakresu prawa rodzinnego (rozwód, alimenty, separacja, podział majątku), karnego, cywilnego, pracy.
Kancelaria zapewnia stała obsługę prawną przedsiębiorstw (reprezentacja przed sądami i organami administracji, sporządzanie opinii prawnych, projektów umów, windykacja należności).
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Regiony , miasta > Kujawsko-Pomorskie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0 | Ciekawe stronyTOPLISTA.