Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna




     QR COODE http://www.adwkozlowski.pl    



http://www.adwkozlowski.pl - http://www.adwkozlowski.pl
ID w katalogu 14099
Tytuł http://www.adwkozlowski.pl
Url http://www.adwkozlowski.pl
Opis Zlokalizowana w Toruniu Kancelaria Adwokacka Adwokata Jacka Kozłowskiego świadczy usługi prawne skierowane w stronę klientów biznesowych oraz indywidualnych. Oferta kancelarii obejmuje obsługę prawną firm. Kancelaria zapewnia bieżące doradztwo prawne, sporządza umowy, opiniuje firmową dokumentację, reprezentuje firmy przed organami administracyjnymi oraz sądami, zastępuje klientów w negocjacjach. W stronę klientów prywatnych skierowana jest pomoc prawna z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego oraz pracy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe Porady prawne   Kancelaria adwokacka Toruń   adwokat Torun   Prawnik Toruń   obsługa prawna firm
Data Oct 13, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. KANCELARIA NOTARIALNA ANNA KOPCZYŃSKA - ŁÓDŹ, Kancelaria notariusza w Łodzi
  W Łodzi znajduje się Kancelaria Notarialna Anna Kopczyńska. Zaangażowani w niej notariusze funkcjonują w zakresie swoich uprawnień jako osoby zaufania publicznego. Przygotowują wiele rodzajów dokumentów, w tym testamenty, protesty weksli i czeków. Na życzenie stron przygotowują projekty aktów, oświadczeń albo innych dokumentów. Wszelkie czynności notarialne dokonywane są w godzinach pracy kancelarii, jednak w uzasadnionych wypadkach mogą odbyć się w innym czasie albo miejscu. Wielkość pobieranego wynagrodzenia, to znaczy taksy notarialnej, jest ustalona w stosownych rozporządzeniach. Żeby dowiedzieć się więcej na temat czynności przeprowadzanych przez kancelarię, wejdź na stronę internetową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Kancelaria adwokacka
  Radca prawny, adwokat, kancelaria w okręgu Łódzkim. Kancelaria mieści się w Rawie Mazowieckiej, prowadzi sprawy karne i cywilne swoich klientów. Kancelaria adwokacka Rawa Mazowiecka mieści się naprzeciwko Sądu w Rawie Mazowieckiej ul. Kościuszki 18. Prowadzi sprawy prawne swoich klientów oraz obrony z urzędu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą prawną kancelarii na stronie http://adwokatgalecka.pl Specjalizujemy się m.in. w prawie cywilnym, karnym, pracy, rodzinnym, spadkowym. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie. Każdy Państwa problem prawny zostanie drobiazgowo przeanalizowany i rozwiązany. Prowadzimy także obsługę prawną firm i instytucji.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


3. Kancelaria Adwokacka w Warszawie
  Kancelaria adwokacka Dariusza Staniszewskiego serdecznie zaprasza do współpracy osoby prywatne, firmy oraz instytucje. Wieloletnie doświadczenie adwokata, pozwala mu świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dzięki temu, macie Państwo pewność, iż Wasze sprawy zostały powierzone profesjonalistom. Kancelaria prawnicza specjalizuje się w wielu dziedzinach prawa, miedzy innymi prawie rodzinnym, prawie usług turystycznych, a także sprawach cywilnych z uwzględnieniem windykacji należności. Kancelaria adwokacka wprowadziła również możliwość uzyskania porady przez Internet. Wystarczy skorzystać z zamieszczonego na stronie formularza, opisać problem oraz dołączyć wymagany dokumenty.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


4. Kazimierz Turaliński - witryna imienna specjalisty ds. bezpieczeństwa obrotu gospodarczego i windyka
  Turalinski.pl - Wybrane publikacje książkowe dot. zagadnienia przestępczości zorganizowanej oraz prawa. Pełna obsługa radcowsko-adwokacka sporów sądowych i mediacji polubownych w zakresie: cywilnym, administracyjnym, gospodarczym oraz karnym. Specjalistyczne usługi egzekucji należności finansowych powstałych w obrocie gospodarczym (windykacja), obsługa detektywistyczna i informatyczna w zakresie kryptografii (ochrona tajemnicy przemysłowej). Doradztwo gospodarcze i optymalizacja kosztów działalności.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. adwokat wrocław
  Progres nauki i techniki w dzisiejszych czasach obecny jest na wielu płaszczyznach w tym również w branży prawnej. Jego rezultatem są nade wszystko tak zwane eporady prawne czyli wskazówki, których udziela się za pośrednictwem Internecie. Poprzez nie każdy może zminimalizować swoje zwątpienie w różnorodnych kwestiach czyli na przykład w kwestii problemów rodzinnych czy także spraw rozwodowych. W szczególności wymienione przed momentem sprawy rozwodowe cechują się sporym zainteresowaniem pośród internautów, którzy chcą uzyskać internetową obsługę prawną. Wskazane jest dodać, że poza witrynami stworzonymi w tym właśnie celu także niemalże każdy adwokat Wrocław ma własną stronę w Internecie dzięki ktorej także można wiele na temat różnych zagadnień się dowiedzieć. Internetowe porady prawne Wrocław zasługują na wzmiankę nade wszystko z tego powodu, iż banalnie jest takowe znaleźć. Wystarczy odpowiednio posługiwać się wyszukiwarkami internetowymi, a jak myślę mało kto z Was ma z tym problemy, a następnie wytypować taki serwis prawny, który będzie Państwu najbardziej pasował. Rzecz jasna wśród tak olbrzymiej liczby stron w Internecie powinno się pamiętać o tym, że sporo z nich to witryny oszustów, toteż przed zdecydowaniem się na tą odpowiednią polecam sprawdzić na forach sieciowych jakie na jej temat krążą opinie. Obsługa prawna dostępna jest też na wymienionych wyżej forach gdzie aktywni są ludzie, którzy na polskim prawie się znają. Dzięki temu nie musimy wydawać pieniędzy na żadne usługi tylko wystarczy, że poświęcimy czas na zarejestrowanie się na takich dyskusyjnych forach. Bezspornie również i tą alternatywę warto dokładnie przemyśleć. W obliczu tak powszechnej sieci internetowej sprawy rodzinne, rozwodowe i szereg innych na tle prawnym nie powodują jakichś sporych komplikacji tylko wręcz odwrotnie, stają się prostsze i o wiele przyjemniejsze do rozwikłania. Wskazane jest zatem zapamiętać to co było w powyższych nformacjach przedstawione.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi




Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0 | Ciekawe stronyTOPLISTA.