Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.adwkozlowski.pl    http://www.adwkozlowski.pl - http://www.adwkozlowski.pl
ID w katalogu 14099
Tytuł http://www.adwkozlowski.pl
Url http://www.adwkozlowski.pl
Opis Zlokalizowana w Toruniu Kancelaria Adwokacka Adwokata Jacka Kozłowskiego świadczy usługi prawne skierowane w stronę klientów biznesowych oraz indywidualnych. Oferta kancelarii obejmuje obsługę prawną firm. Kancelaria zapewnia bieżące doradztwo prawne, sporządza umowy, opiniuje firmową dokumentację, reprezentuje firmy przed organami administracyjnymi oraz sądami, zastępuje klientów w negocjacjach. W stronę klientów prywatnych skierowana jest pomoc prawna z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego oraz pracy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe Porady prawne   Kancelaria adwokacka Toruń   adwokat Torun   Prawnik Toruń   obsługa prawna firm
Data Oct 13, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Notariusz w Katowicach
  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług najlepszej kancelarii notarialnej w Katowicach. Z pewnością trafili Państwo na naszą stronę internetową wpisując
frazę notariusz Katowice. Świadczymy wszystkie najważniejsze i najpopularniejsze usługi notarialne dla osób prywatnych oraz firm. Nasza oferta skierowana jest do
mieszkańców Katowic oraz pobliskich miejscowości.
Dzięki długoletniej działalności w branży jesteśmy dobrze rozpoznawalni zarówno wśród naszych klientów, jak również wśród konkurencji. Cechuje nas profesjonalizm oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę. Jesteśmy uczciwi wobec
naszych klientów i zawsze dotrzymujemy ustalonych wcześniej terminów wykonania usługi. W skład naszej kancelarii wchodzą doświadczeni pracownicy, którzy wykonują swój zawód z pasją i poświęceniem.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Pozew zbiorowy
  Strona ta powstała w celu przybliżenia instytucji pozwu zbiorowego: przedstawia jej genezę, warunki zastosowania oraz korzyści, jakie mogą płynąć z wprowadzenia jej do polskiego systemu prawnego. Pozew zbiorowy polega na tym, że grupa poszkodowanych tym samym zdarzeniem osób fizycznych, jak i przedsiębiorców może dochodzić swoich roszczeń w drodze jednego grupowego powództwa.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


3. Adwokat w Oleśnicy
  Kancelaria adwokacka Ewa Zalesińska świadczy profesjonalne usługi prawne zarówno dla osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Nasza obsługa prawna obejmuje między innymi udzielanie porad prawnych, interpretację przepisów prawnych oraz ich zastosowania, występowanie w charakterze pełnomocnika i inne. Jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi poprzez konsultacje telefoniczne, pocztę elektroniczną, bezpośrednio u klienta. Przekonaj się iż warto zdecydować sie skorzystanie z usług właśnie naszej kancelarii – odwiedź www.zalesinska.com.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Prawo transportowe
  Prawo transportowe w okresie ostatnich kilkudziesięciu lat podlegało licznym zmianom. Globalizacja gospodarcza spowodowała, że na znaczeniu nabrał transport międzynarodowy. Przedsiębiorca nie może zatem ograniczyć się wyłącznie do znajomości przepisów własnego kraju. Brak dostatecznej znajomości norm prawa międzynarodowego może spowodować nałożenie na przedsiębiorcę wysokich kar a w niektórych przypadkach nawet zatrzymaniem transportu. Powyższe sytuacje znacząco ograniczają opłacalność prowadzonej działalności a w skrajnych przypadkach mogą doprowadzić do jej zakończenia. Na rynku usług prawniczych funkcjonują kancelarie zajmujące się profesjonalną obsługa przewoźników i spedytorów, korzystanie z ich usług skutecznie minimalizuje ryzyko i koszty prowadzonej działalności.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Rozwód
  Nasza kancelaria prawna działa na terenie Warszawa. Współpracujemy z wieloma doświadczonymi prawnikami i adwokatami na terenie całej Polski. Gwarantujemy naszym klientom szeroki zakres usług prawnych związanych z prawem rodzinnym, karnym, cywilnym. Jesteśmy w stanie zapewnić opiekę prawną dla klientów na terenie zarówno Polski jak też Stanów Zjednoczonych. Gwarantujemy osobistą opiekę ze strony naszych prawników. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryn www.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0 | Ciekawe stronyTOPLISTA.