Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.adwkozlowski.pl    http://www.adwkozlowski.pl - http://www.adwkozlowski.pl
ID w katalogu 14099
Tytuł http://www.adwkozlowski.pl
Url http://www.adwkozlowski.pl
Opis Zlokalizowana w Toruniu Kancelaria Adwokacka Adwokata Jacka Kozłowskiego świadczy usługi prawne skierowane w stronę klientów biznesowych oraz indywidualnych. Oferta kancelarii obejmuje obsługę prawną firm. Kancelaria zapewnia bieżące doradztwo prawne, sporządza umowy, opiniuje firmową dokumentację, reprezentuje firmy przed organami administracyjnymi oraz sądami, zastępuje klientów w negocjacjach. W stronę klientów prywatnych skierowana jest pomoc prawna z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego oraz pracy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe Porady prawne   Kancelaria adwokacka Toruń   adwokat Torun   Prawnik Toruń   obsługa prawna firm
Data Oct 13, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Adwokat, prawo gospodarcze, Kancelaria w Krakowie
  Nasza kancelaria adwokacka mieści się w Krakowie, a dokładniej dosłownie w samym centrum Krakowa. Adwokat Tombarkiewicz jest absolwentką Wydziału Prawa UJ, który ukończyła w 2009 roku. Prowadzimy ogólne doradztwo i obsługę w bieżącej działalności firm oraz występujemy w imieniu Klientów w sporach sądowych.

Jakie sprawy prowadzimy?

Prawo cywilne oraz postępowanie cywilne:

- Prawo umów,
- Prowadzimy sprawy cywilne,
- Odzyskiwanie należności,
- Obrót nieruchomościami.

Prawo dla branży fitness:

- Prawo dla trenerów,
- Obsługa klubów fitness.

Prawo obrotu gospodarczego:

- Prawo spółdzielcze,
- Prawo własności intelektualnej,
- Prawo spółek handlowych,
- Bieżące doradztwo działalności gospodarczej,
- Prawo międzynarodowe.

Zachęcamyjuż dzisiaj do odwiedzenia kancelarii.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Odszkodowanie służebność przesyłu obronca.com.pl
  Oferta naszej kancelarii adwokackiej skierowana jest do wszystkich tych, którzy borykają się z różnymi problemami z zakresu prawa. Działamy w sektorze prawa cywilnego oraz karnego. Odszkodowania i sprawy rodzinne to nasza specjalność. Twórcą kancelarii jest adwokat Robert Ofiara, który cieszy się popularnością nawet w mediach. O naszych postępowaniach i wygranych sprawach można przeczytać na stronie internetowej kancelarii. Zachęcamy do skorzystania z oferty i zaufania naszemu bogatemu doświadczeniu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Prawnik
  Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorstw to usługa, bez której obecnie żadna z poważnych firm istniejących na rynku nie jest sobie w stanie poradzić. Prawnicy z kancelarii Borcz i Partnerzy zajmują się szeroko pojętym doradztwem prawnym, sporządzaniem umów, opinii i informacji prawnych, pism procesowych.

Pracownicy kancelarii doradzają jak zabezpieczyć swoje środki oraz zajmują się w razie potrzeby egzekucją wierzytelności od dłużników. Klientom oferowana jest możliwość reprezentacji ich przed sądami. Na życzenie klienta prawnicy uczestniczą w negocjacjach handlowych i ważnych spotkaniach decyzyjnych dotyczących firmy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


4. Odzyskiwanie odszkodowań OC promesco.pl
  Promesco to specjaliści zajmujący się prawem ubezpieczeniowym. Oferujemy dopłaty do odszkodowań za szkody komunikacyjne z polis OC, AC i innych. Naszą usługę kierujemy w stronę klientów prywatnych i firmowych z terenu całej Polski. Pokrywamy różnicę pomiędzy kosztorysem Towarzystwa Ubezpieczeniowego, a faktyczną wartością szkody. Następnie, już samodzielnie, dochodzimy należnych pieniędzy od ubezpieczyciela. Klientom gwarantujemy rzetelną wycenę i brak jakichkolwiek formalności niedopłaty zawsze wypłacamy gotówką w czasie 2 dni od zweryfikowania kosztorysu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Kancelaria Adwokacka w Warszawie
  Kancelaria adwokacka Dariusza Staniszewskiego serdecznie zaprasza do współpracy osoby prywatne, firmy oraz instytucje. Wieloletnie doświadczenie adwokata, pozwala mu świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dzięki temu, macie Państwo pewność, iż Wasze sprawy zostały powierzone profesjonalistom. Kancelaria prawnicza specjalizuje się w wielu dziedzinach prawa, miedzy innymi prawie rodzinnym, prawie usług turystycznych, a także sprawach cywilnych z uwzględnieniem windykacji należności. Kancelaria adwokacka wprowadziła również możliwość uzyskania porady przez Internet. Wystarczy skorzystać z zamieszczonego na stronie formularza, opisać problem oraz dołączyć wymagany dokumenty.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0 | Ciekawe stronyTOPLISTA.