Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.intergolden.zabrze.pl    
Inter-Golden, Zabrze
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Inter-Golden, Zabrze - http://www.intergolden.zabrze.pl
ID w katalogu 1415
Tytuł Inter-Golden, Zabrze
Url http://www.intergolden.zabrze.pl
Opis Biuro rachunkowe.Pełen zakres usług.Księgi handlowe,KPIR,ryczałt, VAT, CIT, PIT , kadry , płace.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne
Słowa kluczowe Księgi handlowe   KPIR   ryczałt   VAT   CIT   PIT   kadry   płace   podatki
Data Mar 11, 2009
Imię kontaktowe Intergolden
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
1. Abix Consultant Biuro Rachunkowe w Krakowie, 124182379 Rakowicka10
  Opracowaliśmy dla klientów, którzy zamierzają współpracować z biurem rachunkowym najważniejsze punkty, na które należy zwrócić uwagę przy współpracy z biurem rachunkowym. Na stronie naszej firmy, można znaleźć artykuł w zakładce pułapki jak uniknąć współpracy z nierzetelnym biurem rachunkowym. Należy przede wszystkim zwrócić uwagę na parę punktów, co nie zawiera umowa. Najczęściej problemem jest, brak świadomości ze strony klienta. Aby współpraca odbywała się na dobrych warunkach, klient powinien wiedzieć na co zwrócić uwagę podczas prowadzenia działalności. Przy podpisaniu umowy biuro rachunkowe Abix Consultant sp. zo.o. gwarantuje dwugodzinne szkolenie z zakresu prowadzenia działalności, oraz pułapek podatkowych na które należy zwrócić uwagę.
Biuro Rachunkowe Abix Consultant sp. z o.o, ul. Rakowicka 10b, Kraków
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


2. Biura rachunkowe
  Biura rachunkowe JWW specjalizuje się w obsłudze jednostek gospodaczych w domenie podatków, kadr oraz płac, księgowości z Wrocławia i sąsiednich miejscowości. JWW Biuro Rachunkowe Wrocław obsługuje podmioty o różnorakiej formie prawnej, profilu działalności jak i wielorakiej wielkości. Całkowita i uproszczona księgowości firm, ZUS, PIT, deklaracje VAT, obsługa kadrowa oraz płacowa, raporty statystyczne i bilanse. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą JWW Biura Rachunkowego Wrocław.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki


3. Biuro rachunkowe Gestor w Krakowie
  Firma Gestor dysponuje 18-letnim doświadczeniem w dziedzinie księgowości, może się pochwalić wpisem na listę Doradców Podatkowych oraz świadectwem Kwalifikacyjnym Ministerstwa Finansów. Wykwalifikowani pracownicy firmy podejmą się prowadzenia ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości, prowadzeniem ewidencji do celów rozliczenia podatku VAT czy prowadzeniem ewidencji dla celów rozliczenia transakcji wewnątrz unijnych. Gestor zrealizuje również zadania z zakresu kadr i płac.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki


4. Zwrot VAT za materiały budowlane sporządzanie wniosków VZM-1
  Pewnie słyszałeś o nowej uldze budowlanej? Nie znasz szczegółów? Nie wiesz co i jak możesz odliczyć? My wiemy i pomożemy odzyskać Twój podatek, wystarczy że zlecisz nam usługę. Specjalizujemy się w sporządzaniu wniosków VZM-1, obsługujemy klientów z całej Polski. Nie musisz się na tym znać, wystarczy że wyślesz do nas faktury za zakup materiałów budowlanych a my zajmiemy się całą resztą. Dokonamy weryfikacji faktur, wybierzemy materiały budowlane które można odliczyć i wpiszemy je do wniosku. W ciągu 7 dni otrzymasz od nas gotowy wniosek VZM-1 który wystarczy podpisać i wraz z kserokopiami faktur wysłać do urzędu skarbowego. Taka kompleksowa usługa nie musi być wcale droga - jesteśmy prawdopodobnie najtańsi w sieci, jeśli znajdziesz taniej to zwrócimy Ci różnicę. Zapraszam do skorzystania z naszej usługi, zapraszam na nasza stronę.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


5. Księgowa w Częstochowie
  Biuro rachunkowe Halina Łucka - profesjonalne usługi księgowe w Częstochowie w atrakcyjnych cenach. Korzystanie z usług profesjonalnego biura rachunkowego zapewnia niższe koszty niż utrzymanie działu księgowości. Gwarantujemy składanie deklaracji w urzędach w wymaganych datach. Wieloletnie doświadczenie w obsłudze firm o różnych branżach pozwoliła nam zdobyć szeroką wiedzę z zakresu księgowości oraz spraw kadrowo-płacowych. Nasze biuro rachunkowe posiada wypracowane procedury oraz wdrożone nowoczesne technologie, które dają pewność, że usługi księgowe są wykonywane z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0