Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.sprawyzdeweloperami.pl    
Adwokat - Warszawa
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Adwokat - Warszawa - http://www.sprawyzdeweloperami.pl
ID w katalogu 14156
Tytuł Adwokat - Warszawa
Url http://www.sprawyzdeweloperami.pl
Opis Zajmujemy się sprawami przeciwko deweloperom. Jeżeli macie Państwo jakikolwiek problem formalny z deweloperem my go rozwiążemy, odzyskamy odszkodowania, zadbamy o interesy klientów kompleksowo. Ponadto prowadzimy bloga związanego z efektywnym zakupem nieruchomości. Na życzenie wspieramy również podwykonawców ze wskazanej branży. Działalność prowadzimy na terenie Warszawy, Wrocławia, Gliwic. Więcej informacji o ofercie na naszej stronie internetowej.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe prawnik Warszawa   prawo nieruchomości   opinie prawne   kancelaria adwokacka
Data Oct 28, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Kancelaria Prawna Tarnowskie Góry
  Kancelaria Prawna Monika Zielony zajmuje się usługami prawnymi świadczonymi na rzecz Klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Decydując się na pomoc tej kancelarii można oczekiwać profesjonalnego wsparcia w przypadku spraw prawnych. Możecie oczekiwąc profesjonalnych porad niezależnie od tego o jaką dziedzinę prawa chodzi. Gwarantujemy Wam między innymi profesjonalne podejście do każdej sprawy i indywidualne rozważnie problemów klienta, dzięki temu ostatecznie to wsparcie będzie na wysokim poziomie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Kancelaria Adwokacka
  Kancelaria Adwokacka z Lublina, która reprezentuje klientów w sprawach różnego rodzaju. Obsługa prawna dotyczy zarówno klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców, którzy szukają dla siebie prawnego przedstawicielstwa. Współpraca może polegać na jednorazowe pomocy prawnej jak i też może mieć charakter stały szczególnie dla firm, które pomocy prawnika mogą potrzebować regularnie i tego typu współpraca będzie dla nich rzeczywiście istotna. Staramy się realizować indywidualne podejście do każdego klienta.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Notariusz we Wrocławiu
  W centrum miasta Wrocław na ulicy Ruskiej mieści się siedziba notariusza, gdzie można uzyskać informacje w następujących sprawach: sporządzanie aktów notarialnych, przygotowywanie poświadczeń notarialnych, spisywanie protokołów, sporządzanie aktów i poświadczeń, sporządzanie poświadczeń dziedziczenia. Serwis o tematyce prawnej poświęcony informacją dotyczącym funkcjonowania kancelarii prawnej, gdzie notariusz dokonuje czynności notarialnych i prawnych. Każdy notariusz jest zobowiązany do udzielania informacji istotnych z punktu widzenia klienta. Notariusz działa w imieniu RP i czuwa nad należytym wykonywaniem woli zainteresowanych stron.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


4. Kancelaria radcy prawnego G&K w Krakowie - kancelaria-gk.pl
  GK to Kancelaria Radców Prawnych, która znajduje się w Krakowie. Oferowane doradztwo prawne obejmuje świadczenie pomocy prawnej zarówno na rzecz osób fizycznych, jak i podmiotów uczestniczących w profesjonalnym obrocie gospodarczym. Zapewniamy pełen profesjonalizm usług prawniczych oraz pełną rzetelność i dyskrecję. U nas można liczyć na usługi w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, opiekuńczego i rodzinnego, administracyjnego, prawa pracy. Dowiedz się więcej na stronie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. KANCELARIA NOTARIALNA, NOTARIUSZ SZUMAN-KRZYCH DOROTA SZCZECIN, akt notarialny w Szczecinie
  Kancelaria Notarialna Dorota Szuman-Krzych działa od 2008 r., a jej siedzibą jest Szczecin. Oferuje czynności notarialne poświęcane zarówno osobom prywatnym, jak i przedstawicielom przedsiębiorstw. Terminy wizyt ustalane są indywidualnie, po wcześniejszym kontakcie - za pośrednictwem poczty e-mail, telefonicznym bądź osobistym. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.30 - 16.30. W skład wykonywanych przez nią czynności notarialnych wchodzi m.in. przygotowywanie aktów notarialnych tj. umowy sprzedaży, zamiany, darowizny, ustanowienia służebności, statutów spółek akcyjnych, bądź też spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Dokładne informacje znajdują się na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0