Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.bamirpack.pl    
Opakowania kartonowe
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Opakowania kartonowe - http://www.bamirpack.pl
ID w katalogu 14207
Tytuł Opakowania kartonowe
Url http://www.bamirpack.pl
Opis Firma Bamirpack swoją działalność na terenie naszego kraju prowadzi od 1999 roku. Jej siedziba znajduje się w mieście Łódź. Oferuje ona szeroki wybór artykułów opakowaniowych jak również personalizację dostępnych opakowań, dzięki czemu sprzedawany przez tę firmę asortyment jest rozpoznawany na rynku przez odbiorców docelowych. Stale poszukuje nowych rozwiązań, które zadowolą klienta. Swoich klientów obsługuje poprzez doskonale przygotowanych handlowców.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Słowa kluczowe bamirpack   opakowania kartonowe   opakowania jednorazowe   opakowania spożywcze
Data Nov 12, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
1. LS Reklama i internet
  LucaS web studio to agencja reklamy mająca siedzibę w Gliwicach, jednak działająca na terenie całego Śląska i Polski. Oferujemy usługi całościowej obsługi klientów z sektora MSP stając się dla nich swego rodzaju działem marketingu. To my dbamy o Waszą reklamę i promocję. Nasze działanie rozpoczyna się od pomysłu poprzez projekt (nie tylko graficzny), następnie wykonanie reklam (n.p. tablic, banerów, gadżetów, folderów itp) następnie ich dystrybucję do grup docelowych a całość kończymy profesjonalną analizą i podsumowaniem Naszym dodatkowym atutem jest własne studio internetowe które umożliwia nam prowadzenie nowoczesnych działań multimedialnych, nie tylko w internecie. Studio to tworzy strony www oparte o systemy CMS, animacje Flash, Filmy, prowadzi działania SEO oraz unikalne usługi redakcyjne!. Wszystko do dla wygody naszych klientów którzy z nami zyskują rzetelnego i profesjonalnego partnera - a my odciążamy Was od konieczności myślenia o promocji.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Internet > Reklama i marketing


2. Margaryna na cholesterol - optymalnewybory.pl
  Zależy Ci na zdrowym żywieniu? Zapraszamy na optymalnewybory.pl. W jednym miejscu znajdziecie znakomite margaryny - zdrowe, a jednocześnie pyszne. Nasze produkty z rodziny Optima to Optima Cardio, Optima Cardio Potas+, Optima Omega 3, Optima DHA czy Optima Witamina D+K. Pierwsze trzy ograniczają cholesterol oraz korzystnie wpływają na pracę serca. Optima DHA poprawia pracę wzroku i umysłu a Optima Witamina D+K to gwarancja mocnych zębów i kości. Wszystkiego o naszych produktach dowiecie się Państwo ze strony. Zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


3. Sprzedaż i Rejestracja Spółek - ReadyMade
  Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oraz oczekiwaniom zakładamy oraz rejestrujemy Spółki dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. W ramach swoich działań dopełniamy wszelkich stosownych formalności w imieniu i na rzecz Klienta, w całym procesie administracyjnym związanym za założeniem oraz rejestracją Spółki. Pozyskujemy dla Klientów wszelkie niezbędne decyzje, dokumenty oraz zezwolenia uprawniające nowo powstały podmiot do szybkiego podjęcia planowanej działalności gospodarczej, zgodnie z przyjętymi zasadami biznesowymi oraz przepisami obowiązującego prawa.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. oszczedzanie energii
  Głowną działalnością firmy EcoPowerStar jest ochrona środowiska, oszczedzanie energii, zmniejszenie emisji dwutlenku węgla, ekoenergia, moduły kumulacyjne, ochrona powietrza, technika grzewcza. Zależy nam na naszej planecie dlatego promujemy wszystkie sposoby, które przyczyniają się do jej ochrony. Jesteśmy liderem w dziedzinie redukcji zużycia paliw w instalacjach grzewczych. Zapraszamy!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


5. Billboardy wielkoformatowe - REKLAMOWEKONSTRUKCJE.PL
  Chcesz znaleźć firmę zajmującą się produkcją akcesoriów reklamowych takich jak np. billboardy wielkoformatowe ? Wejdź na stronę internetową naszego producenta konstrukcji reklamowych . Chcesz odwiedzić naszą firmę stacjonarnie ? Znajdujemy się pod adresem : Ambient Marketing, ul.Nowa 10B/7, 64-211 Obra. Masz jakieś pytania ? Możesz do nas zadzwonić : +48 68 888 02 33 lub napisać wiadomość na email : biuro@reklamowekonstrukcje.pl .
Zachęcamy do sprawdzenia naszych usług, może to właśnie MY sprostamy wszystkim Waszym wymaganiom !
Zapraszamy Serdecznie !
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0