Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://promesco.pl     Odzyskiwanie odszkodowań OC promesco.pl 0.00 z 5 0
Odzyskiwanie odszkodowań OC promesco.pl - http://promesco.pl
ID w katalogu 14219
Tytuł Odzyskiwanie odszkodowań OC promesco.pl
Url http://promesco.pl
Opis Promesco to specjaliści zajmujący się prawem ubezpieczeniowym. Oferujemy dopłaty do odszkodowań za szkody komunikacyjne z polis OC, AC i innych. Naszą usługę kierujemy w stronę klientów prywatnych i firmowych z terenu całej Polski. Pokrywamy różnicę pomiędzy kosztorysem Towarzystwa Ubezpieczeniowego, a faktyczną wartością szkody. Następnie, już samodzielnie, dochodzimy należnych pieniędzy od ubezpieczyciela. Klientom gwarantujemy rzetelną wycenę i brak jakichkolwiek formalności niedopłaty zawsze wypłacamy gotówką w czasie 2 dni od zweryfikowania kosztorysu.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe dochodzenie odszkodowań   odszkodowanie z OC   odszkodowanie za wypadek   skup odszkodowań
Data Nov 12, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Porady Prawne Warszawa - Adwokat Anna Rurarz
  Kancelaria Prawna Adwokat Anny Rurarz z siedzibą w Warszawie zajmuje się kompleksową obsługą prawną firm i osób fizycznych.
Prowadzimy obsługę prawną firm oraz osób fizycznych. Świadczymy kompletną ochronę prawną obejmującą:

- reprezentację przed sądami wszystkich instancji oraz organami administracji publicznej i samorządowej.,
- doradztwo (opinie, konsultacje, analizy, porady),
- przygotowanie dokumentów (wnioski, pozwy, ugody, regulaminy, pisma procesowe i przedprocesowe, umowy)

Nasi Klienci mogą liczyć na uczciwe i indywidualne podejście. Każdą sprawę badamy rzetelnie, a wynagrodzenie ustalane jest w odniesieniu do faktycznie poniesionych nakładów pracy.

Usługi adwokackie na każdą kieszeń.

Kancelaria Adwokacka do Twojej dyspozycji.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Adwokat - kredyt we frankach
  Kancelarie Frankowe to internetowy ranking kancelarii adwokackich i radcowskich, które zajmują się prowadzeniem spraw dotyczących kredytów we frankach. Strona prezentuje pozytywne oraz negatywne opinie wielu klientów. Gromadzi zbiór prawników z całej Polski w jednym miejscu. Baza kancelarii jest tu weryfikowana na bieżąco, tak by prezentowała tylko aktualne informacje o kancelariach oraz pracujących w nich adwokatach i radcach prawnych. Strona ta ma służyć kancelariom i osobom, które szukają prawnika w swojej okolicy lub w innej części kraju.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Adwokat Gniezno
  Kancelaria Sed-Lex oferuje pełną obsługę prawną firm oraz pomoc prawną dla osób fizycznych. Prawnicy kancelarii reprezentują klientów w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, administracyjnego i cywilnego. Pomagają sprawach majątkowych, spadkowych, z zakresu odszkodowań i ubezpieczeń oraz zajmują się kwestiami administracyjnymi. Firmom i osobom prawnym kancelaria oferuje kompleksowe usługi prawne oraz doradztwo i consulting. Sed-Lex bierze udział w mediacja, pomaga w zawieraniu kontraktów, wykonuje analizy finansowo-ekonomiczne i reprezentuje klienta przed sądami administracyjnymi, gospodarczymi i cywilnymi.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Kancelaria adwokacka we Wrocławiu - prawo rodzinne
  Kontakty z Dzieckiem to blog internetowy prowadzony przez kancelarię adwokacką z Wrocławia, która specjalizuje się w prawie rodzinnym. Izolowanie dziecka i utrudnianie byłemu partnerowi utrzymywania kontaktów z dzieckiem jest najczęściej spotykaną praktyką w przypadku skomplikowanych rodziców, którzy w ten sposób manifestują swoją wyższość nad byłym partnerem i pokazują, że to do nich należy ostatnie słowo. Z bloga można dowiedzieć się, jaka kara grozi za utrudnianie kontaktów z dzieckiem. Zapraszamy!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Pomoc i obsługa prawna w Łodzi - kancelaria-wwp.pl
  Doświadczenie, jakie zyskała sobie kancelaria prawna w Łodzi, sprawiło, że jej pracownicy są gotowi zająć się praktycznie każdą sprawą. Prawnicy pracujący dla Państwa dążą do spełnienia oczekiwań najbardziej wymagających klientów, poszerzając również zakres działalności o kolejne gałęzie prawa. Klienci zgłaszający się do zespołu prawników kancelarii WWP mogą liczyć na pomoc m.in. w przypadku spraw: o podział majątku, rozwodowych, dotyczących rejestracji spółek, spadków, alimentów itd. Na stronie internetowej kancelarii załączone są wszystkie niezbędne informacje dotyczące oferty i kontaktu z prawnikami.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0