Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://przedszkoleswiatdziecka.edu.pl    
Przedszkole - Kabaty
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Przedszkole - Kabaty - http://przedszkoleswiatdziecka.edu.pl
ID w katalogu 14223
Tytuł Przedszkole - Kabaty
Url http://przedszkoleswiatdziecka.edu.pl
Opis Przedszkole Świat Dziecka to niepubliczna placówka z językiem angielskim. Na 760 m kwadratowych powierzchni powstał specjalnie zaprojektowany dom, zielony ogród i plac zabaw z bezpiecznym sprzętem dla dzieci. Przedszkole posiada 5 sal edukacyjnych, leżakownię i własną kuchnię, gdzie z największą starannością są przygotowywane posiłki dostosowane do potrzeb Przedszkolaka. Oferujemy niezwykle ciekawe zajęcia dla dzieci, dzięki którym stymulowany jest rozwój zarówno w sferze fizycznej jak i psychicznej. Przyjmujemy dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami na naszej stronie internetowej.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Przedszkola
Regiony , miasta > Mazowieckie
Słowa kluczowe przedszkole językowe Kabaty   przedszkole Świat Dziecka   niepubliczne przedszkole
Data Nov 12, 2015
Imię kontaktowe Małgorzata
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Przedszkola
1. Kolorowanki
  Czy wiesz, iż nauka może łączyć się ze elegancką uciechą i frajdą? Przynajmniej u nas to jest możliwe. Opisujemy serwis crocodilac, jaki udziela sposobność frajdy w kolorowanki w odsłonie przeglądarkowej. Poprzez to, iż są osiągalne online, Twoje dziecko zdoła w kiedy chce korzystać z tej strony. Dzięki serwisowi crocodilac nauczy się wielu nowych, a zarazem przydatnych rzeczy dotyczących świata, który je otacza. Podaruj im możliwość świetnej zabawy.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Hobby i rozrywka > Gry


2. Przedszkole niepubliczne
  Wybór przedszkola to zawsze spory zawrót głowy. Jeśli mieszkacie na terenie stolicy, to zapraszamy do zapoznania się z naszymi prywatnymi przedszkolami. Prowadzimy trzy takie placówki i dwie z nich znajdują się w stolicy. Kładziemy ogromny nacisk na prawidłową drogę rozwoju dziecka oraz jego dietę. Zapewniamy opiekę najlepszych pedagogów, dlatego cieszymy się sporym uznaniem w tej branży. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową. Tam poznacie nasze placówki oraz wychowawców.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola


3. Przedszkole w Gliwicach
  Nasze przedszkole Gliwice jest jednym z niewielu jeszcze przedszkoli anglojęzycznych,w którym dzieci od najmłodszych lat wprowadzane są w świat języka angielskiego w naturalny sposób, aby stał się on częścią ich codziennego życia. Jak powszechnie wiadomo, dzieci są ciekawe świata,dlatego też przez swobodną zabawę i bez żadnego stresu i obciążeń mogą przyswajać sobie ten język. Zajęcia w naszym przedszkolu prowadza zarówno pedagodzy jak i lektorzy języka angielskiego,którzy zwracają się do maluchów tylko w tym języku. Jeśli ktoś z Państwa pragnie zapisać swoje dziecko do naszego przedszkola, serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Biznes, pieniądze, ekonomia > Ogłoszenia


4. Przedszkole - Rumia
  Zapewnij dziecku najlepszy start wybierając mu odpowiednie przedszkole. Podopieczni placówki niepublicznej Kraina Bajek uwielbiają każdy dzień spędzony razem z naszymi nauczycielami, którzy z radością pokazują im piękno otaczającego świata, wspierają ich rozwój i talenty, wpajają takie wartości jak wzajemny szacunek, przyjaźń, tolerancja, wrażliwość, skromność. U nas dzieci mają szansę bawić się i uczyć w pięknym ogrodzie, spokojnej i bezpiecznej przestrzeni otoczonej lasem, gdzie powietrze jest czyste.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


5. Akademia Malucha Mała Panda
  Akademia malucha "Mała Panda" oferuje opiekę nad dziećmi od 5 miesiąca życia do 5 lat i realizuje podstawę programową wychowania przedszkolnego poszerzoną o język angielski i zajęcia plastyczne. Zajęcia pozwalają rozwinąć umiejętności twórcze dzieci. "Mała Panda" została zorganizowana jak żłobek i przedszkole. Dzieci można zostawić pod opieką wykwalifikowanych opiekunek na kilka godzin w ciągu dnia lub na całe dni. Zapraszamy też dzieci z okolicznych miejscowości (Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Podkowa Leśna, Milanówek).
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0