Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.dobre-ksiazki.pl     Książki 0.00 z 5 0
Książki - http://www.dobre-ksiazki.pl
ID w katalogu 1423
Tytuł Książki
Url http://www.dobre-ksiazki.pl
Opis Dobre Książki - Wysyłkowa księgarnia internetowa. Wysyłamy w 24h, największy wybór literatury z wszystkich dziedzin. Twoja Księgarnia!
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja
Słowa kluczowe Książki   księgarnia   księgarnia internetowa   księgarnia wysyłkowa
Data Mar 11, 2009
Imię kontaktowe Marcin Olczykowski
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja
1. Katowice.wspkorczak.eu
  Działalnością Wydziału Nauk Społeczno-Pedagogicznych w Katowicach Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. J. Korczaka w Warszawie jest kształcenie osób na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna oraz pedagogika socjalna na studiach pierwszego i drugiego stopnia. Dostępne są też ciekawe kierunki na studiach podyplomowych, czy też szereg kursów i szkoleń przeznaczonych nie tylko dla studentów i absolwentów, ale też i dla nauczycieli czy osób bezrobotnych.
Katalog:   Nauka i Edukacja


2. Biuro tłumaczeń Warszawa
  Londoner to profesjonalne biuro tłumaczeń Warszawa oferujące tłumaczenia angielski, niemiecki oraz szereg pozostałych. Wykonywane przez nas tłumaczenia to gwarancja szybko zrealizowanego zlecenia, satysfakcji z wykonanej pracy oraz dodatkowe doradztwo. Zapraszamy.
Katalog:   Nauka i Edukacja


3. Szkolenia dla nauczycieli
  Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli oferuje wiele propozycji w ramach swojej działalności – szeroki wachlarz kursów doskonalących i kwalifikacyjnych, warsztatów, konwersatoriów, konsultacji indywidualnych i zespołowych oraz wiele, wiele więcej. RODN dokłada wszelkich starań w utrzymaniu wysokiego poziomu nauczania, co osiągane jest przez profesjonalną kadrę dydaktyczną, kompleksową organizacje szkoleń oraz w pełni wyposażone i nowoczesne sale dydaktyczne. Odwiedź www.rodn.pl po więcej informacji!
Katalog:   Nauka i Edukacja
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. Szkoła makijażu w Warszawie - dziewulscy.pl
  Międzynarodowe Studium Dziewulskich to Policealna Szkoła Charakteryzacji, Wizażu i Stylizacji. Na wybranych kierunkach swoich adeptów kształcimy nieprzerwanie od roku 1996. Dodatkowo od roku 2012 jako pierwsza i jedyna szkoła w Polsce prowadzimy naukę w dziedzinie Efektów Specjalnych F/X i Protetyki charakteryzatorskiej. Poza tym nasza szkoła wizażu prowadzi lincze warsztaty i szkolenia, a w tym kurs makijażu. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową dziewulscy.pl lub do siedziby naszej placówki przy ulicy Zwycięzców 4D w Warszawie.
Katalog:   Nauka i Edukacja


5. Studia pedagogiczne w Warszawie - eu.edu.pl
  Wszystkich tych, którzy chcieliby studiować w Warszawie zapraszamy bardzo serdecznie do odwiedzenia strony internetowej Europejskiej Uczelni Informatyczno - Ekonomicznej. Jest bardzo dużo atutów nauki na właśnie tej uczelni, na bardzo duże uznanie zasługuje bardzo profesjonalna kadra, przyjazne podejście do studentów, bardzo duża ilość kierunków, z których znaczna część jest bardzo ambitna. Jeżeli zafrapowała ciebie nasza propozycja, zapraszamy całym sercem do jak najszybszego zapoznania się z jej detalami na naszej stronie internetowej, ponieważ to właśnie tam znajdą Państwo rzetelne informacje.
Katalog:   Nauka i Edukacja
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0