Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.dobre-ksiazki.pl    
Książki
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Książki - http://www.dobre-ksiazki.pl
ID w katalogu 1423
Tytuł Książki
Url http://www.dobre-ksiazki.pl
Opis Dobre Książki - Wysyłkowa księgarnia internetowa. Wysyłamy w 24h, największy wybór literatury z wszystkich dziedzin. Twoja Księgarnia!
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja
Słowa kluczowe Książki   księgarnia   księgarnia internetowa   księgarnia wysyłkowa
Data Mar 11, 2009
Imię kontaktowe Marcin Olczykowski
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja
1. Szkoła języków obcych
  Poszukujesz dla siebie lub kogoś z rodziny idealnej szkoły języka angielskiego na terenie Górnego Śląska? Jeśli tak, to sprawdź już teraz najnowszą ofertę, jaka została przygotowana przez szkołę Say Ok. Oferuje ona niezwykle profesjonalne i pomocne kursy językowe dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych w zakresie języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Każdego roku z jej usług korzysta ponad 200 słuchaczy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.
Katalog:   Nauka i Edukacja


2. Przyczyny-objawy-leczenie.pl - serwis o zdrowiu
  Strona internetowa przyczyny-objawy-leczenie.pl jest bardzo przydatna podczas problemów ze zdrowiem. Można bowiem na niej znaleźć informacje dotyczące poszczególnych schorzeń, na przykład dotykających układu pokarmowego czy układu krążenia. Prezentowane są ich najbardziej typowe objawy, jak również sposoby leczenia. Ponadto, zapoznać można się także z przyczynami wielu chorób, takich jak anemia czy grzybica pochwy. Zachęcamy do odwiedzenia strony www.
Katalog:   Nauka i Edukacja


3. kalendarz: ludzie i wydarzenia
  Kalendarz na bieżący rok. Imieniny na bieżący dzień i na cały rok. Urodziny i zgony znanych ludzi: polityków, naukowców, artystów, sportowców. Kalendarium wydarzeń z historii Polski i świata - najważniejsze bitwy, katastrofy. Chronologiczny układ zawartości. Możliwość sprawdzenia dowolnej daty dziennej. Sprawdź kto urodził się w tym samym dniu co i Ty.
Katalog:   Nauka i Edukacja


4. Nauka języków obcych
  Kadra naszej szkoły dokłada najwyższych starań, by pomagać uczniom w osiąganiu sukcesów. Oprócz doskonałego przygotowania do kontynuowania edukacji, poprzez fakultety realizowane przy współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim, pomagamy im realizować wartościowe cele już obecnie. Dzięki temu nasi uczniowie odnoszą liczne sukcesy w olimpiadach przedmiotowych na szczeblu międzynarodowym. Po więcej informacji serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.
Katalog:   Nauka i Edukacja


5. Makilen polish for foreigners
  Szkoła języków obcych Makilen posiada swoją siedzibę w Krakowie. zachęca do uczenia się mniej znanych lub nietypowych języków obcych, takich jak arabski, chiński, japoński lub esperanto. Urządza także lingwistyczne kursy specjalistyczne i skierowane do konkretnych grup zawodowych, w tym język medyczny, techniczny oraz biznesowy. Każdy, kto pragnie zacząć naukę w szkole Makilen, jest traktowany indywidualnie, w miarę możności uwzględniane są wszelkie jego sugestie dotyczące zajęć. Może skorzystać również z obfitej oferty zajęć uzupełniających, takich jak wspólne gotowanie albo wykłady tematyczne. Szczegółowe informacje dotyczące zapisów i propozycji znajdują się na stronie.
Katalog:   Nauka i Edukacja
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0