Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.dobre-ksiazki.pl    
Książki
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Książki - http://www.dobre-ksiazki.pl
ID w katalogu 1423
Tytuł Książki
Url http://www.dobre-ksiazki.pl
Opis Dobre Książki - Wysyłkowa księgarnia internetowa. Wysyłamy w 24h, największy wybór literatury z wszystkich dziedzin. Twoja Księgarnia!
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja
Słowa kluczowe Książki   księgarnia   księgarnia internetowa   księgarnia wysyłkowa
Data Mar 11, 2009
Imię kontaktowe Marcin Olczykowski
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja
1. Angielski dla dorosłych
  W ramach oferty naszej szkole językowej możemy zapewnić prowadzenie nauki w ramach szerokiego zakresu poziomów nauczania z języka angielskiego, gdzie możemy zapewnić również naukę, która realizowana jest w ramach komfortowych warunków w naszych placówkach działających na terenie całego kraju, gdzie możemy zapewnić korzystanie zarówno z nowoczesnych technologii a także realizowanie nauki sprawdzonymi metodami i w ramach indywidualnie dopasowanych rozwiązań.
Katalog:   Nauka i Edukacja


2. Angielski dla dzieci, angielski dla przedszkolaka
  Na tej stronie znajdziecie wkrótce filmy i zabawy edukacyjne dla przygotowane specjalnie dla Was i waszych pociech. Będzie ona zawierała śmieszne filmy i pouczające bajki, które Wasze przedszkolaki będą uwielbiać. Nasze filmy wideo są tworzone specjalnie dla przedszkolaków i będą dostawane do ich potrzeb i możliwości.
Katalog:   Nauka i Edukacja
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. Edueduonline.pl
  Język angielski jest najpopularniejszym dialektem świata, który nie tylko pozwoli nam się porozumieć z lokalną społecznością w prawie każdym miejscu na ziemi, ale też daje szansę na wyższe zarobki. Każdy, kto chce się szybko nauczyć mówić, pisać i czytać po angielsku, zgłosić się powinien do EduEduOnline Ltd. Gwarantujemy Wam skuteczną naukę języka angielskiego bez konieczności kursów stacjonarnych. W naszej firmie wszystko odbywa się online. Sprawdzimy Twój poziom zaawansowania, ustalimy wygodny Tobie grafik i zaczniemy naukę.
Katalog:   Nauka i Edukacja


4. Portal dla młodych mam- osesek.pl
  Na www.osesek.pl znajdziecie Państwo informacje o tym jak się odżywiać podczas ciąży, co zrobić by przygotować się do porodu, dowiecie się jak dbać o zdrowie swojego dziecka, a także jak je odżywiać i pielęgnować. Strona zaopatrzona jest w forum i blog tematyczny. Istnieje możliwość zapytania naszych ekspertów o trapiący państwa problem. Eksperci nie tylko dbają o korespondencję z Państwem ale również strzegą by artykuły na stronie były jak najwyższej jakości.
Katalog:   Nauka i Edukacja


5. Innowacyjna szkoła samodoskonalenia
  Akademia samodoskonalenia Astutus stawia na nowoczesność. Uważamy, że klasyczne metody nauki powinny odejść do lamusa i nie wrócić. Czemu? Ucząc się standardowo korzystasz tylko z jednej półkuli ? lewej. Odpowiedzialna jest ona za logikę, linearność, analizę, słowa i liczby. Prawa leży odłogiem. Pokażemy Ci, jak uczyć się, by jednocześnie wykorzystywać obie półkule. Dzięki naszym warsztatom nauczysz się jak używać także tej drugiej półkuli, dzięki czemu nauka mija szybciej i przyjemniej. Zjawisko to nosi nazwę synergii. Umożliwia to podniesienie efektywności pracy, a proces nauki i zapamiętywania staje się prostszym, szybszym i przyjemniejszym. Sprzyja to myśleniu twórczemu, wielokierunkowemu, a nie nudnemu i odtwórczemu. Badania mówią jednoznacznie: umiejętne wykorzystanie prawej półkuli przyczynia się do znaczącej poprawy zapamiętywania i uczenia się nowego materiału.
Katalog:   Nauka i Edukacja
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0