Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.mostostalex.pl    
Zbiornik p.poż
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Zbiornik p.poż - http://www.mostostalex.pl
ID w katalogu 1426
Tytuł Zbiornik p.poż
Url http://www.mostostalex.pl
Opis Firma MOSTOSTALEX oferuje usługi montażu, serwisu i konserwacji oraz regeneracji stalowych, skręcanych zbiorników różnych typów i zastosowań. Montaż zbiorników wykonujemy z komponentów w oparciu o własną produkcję lub w całości dostarczonych przez Klienta. Zbiorniki skręcamy na placu budowy wraz z montażem izolacji termicznej, instalacją wyposażenia, np. orurowania technologicznego, armatury i innych niezbędnych urządzeń.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Słowa kluczowe zbiornik przeciwpożarowy   zbiornik p.poż.   zbiornik na wodę pitną   zbiornik ppoż
Data Mar 11, 2009
Imię kontaktowe marek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
1. Hurtownie budowlane ze Słupska
  Przedsiębiorstwo Handlowe Mar-Pol oferuje nie tylko bardzo duży wybór materiałów budowlanych, lecz także profesjonalne usługi doradcze, montażowe i transportowe na najwyższym poziomie. Jesteśmy zaufanym partnerem, a naszym celem jest zapewnienie swoim klientom kompleksowego wsparcia podczas realizacji inwestycji budowlanych i po ich zakończeniu. Posiadamy blisko dwadzieścia lat doświadczenia, co stanowi najlepszy gwarant doskonałej jakości usług.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


2. Portal BudownictwoPolskie.pl
  Portal o tematyce budowlanej. Na stronie znajduje się ogólnopolska baza firm budowlanych podzielona na poszczególne kategorie budownictwa, w której znajdziesz szczegółowe informacje na temat firm działających na rynku budowlanym i w jego sektorach. Istnieje możliwość dodania, zareklamowania własnej firmy, ogłoszenia. Budownictwopolskie.pl jest również źródłem cennych informacji o inwestycjach i przetargach, bieżące wiadomości z rynku, oferty oraz informacje o nadchodzących targach.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


3. Gładzie gipsowe
  Wykonujemy gładzie gipsowe, tynki dekoracyjne, kompleksowe wykończenia wnętrz oraz inne usługi budowlano-remontowe. Działamy na terenie woj. śląskiego i małopolskiego. Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług oraz pomagamy naszym klientom przy wyborze atrakcyjnego sposobu wykończenia pomieszczeń.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


4. Pleszewskie kotły - kotlytermiko.pl
  Nasza najważniejsza specjalizacja to produkcja certyfikowanych i ekonomicznych kotłów grzewczych. Posiadamy piece zaprojektowane w taki sposób, aby użytkownik miał szansę obsługi dwóch palenisk jednocześnie. Wszystkie kotły C.O. z naszej oferty posiadają certyfikaty jakości oraz niezbędne atesty. Rozwijamy się w branży od ponad dziewiętnastu lat, doradzamy klientom bezpłatnie. Ostatecznie dysponujemy własnym transportem, co ogranicza koszty nawiązania współpracy. Na życzenie zapewniamy montaż urządzenia zgodnie z najwyższym standardem technicznym.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


5. Sztukateria, profile elewacyjne, sztukateria styropianowa, sztukateria elewacyjna, detale architekt
  Zobacz dlaczego nasza super lekka sztukateria jest taka wyjątkowa. Firma S-DECOR jest producentem takich elementów architektonicznych jak: profile elewacyjne, bonie, listwy do boniowania, gzymsy, pilastry, fasety, kolumny.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0