Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://ladentica.com.pl     Stomatologia estetyczna La Dentica w Krakowie 0.00 z 5 0
Stomatologia estetyczna La Dentica w Krakowie - http://ladentica.com.pl
ID w katalogu 14293
Tytuł Stomatologia estetyczna La Dentica w Krakowie
Url http://ladentica.com.pl
Opis Specjalistyczne Centrum Stomatologii Estetycznej La Dentica to ośrodek z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem na krakowskim rynku. Specjalizuje się on w takich dziedzinach, jak stomatologia estetyczna, protetyka, ortodoncja, implantologia, lifting stomatologiczny, wybielanie, periodontologia, stomatologia zachowawcza, bruksizm, endodoncja, chirurgia, profilaktyka oraz stomatologia dziecięca. Posiada profesjonalny sprzęt i doświadczonych dentystów.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Słowa kluczowe gabinet stomatologiczny Kraków   dentysta Kraków   ortodonta Kraków   stomatologia estetyczna Kraków   stomatolog Kraków
Data Dec 7, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
1. Fryzjer
  Wszystko na temat fryzjerstwa. Od tajników pracy, poprzez pytania których nie miałaś okazji zadać, aż po najnowsze trendy w tej dziedzinie. Jeśli interesuje Cie to, jak pracują ludzie odpowiedzialni za Twoje włosy i Twój dobry wygląd, koniecznie powinnaś odwiedzić nasz serwis. Czym charakteryzuje się dobry fryzjer? Jak powinien być wykształcony, żeby dobrze wykonywać swój zawód? Jakie będą trendy w rozpoczynającym się 2010 roku? Na wszystkie te i inne pytania znajdziesz u nas odpowiedź!
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


2. Owsiki kuracja oczyszczająca sposoby leczenia
  Owsiki. Leczenie owsików. Strona przedstwia naturalne sposoby walki z owsikami, za pomocą naturalnych preparatów Calivity. Zakażenie owsikami jest najczęstszą postacią infekcji pasożytniczych u człowieka, a zwłaszcza u małych dzieci. Dotyczy ono jelita grubego, w którym umiejscawiają się te pasożyty. Choroba wywołana przez owsiki to, owsica. Jest to tak zwana choroba "brudnych rąk". Nazwę tą zawdzięcza sposobowi zarażania się owsicą. Do zarażenia dochodzi najczęściej drogą pokarmowa poprzez dłonie i żywność, zanieczyszczoną jajami pasożyta, jak również poprzez zanieczyszczoną bieliznę, pościel czy zabawki. Do rozprzestrzeniania się infekcji dochodzi bardzo szybko w skupiskach, takich, jak żłobki, przedszkola czy szkoły
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Regiony , miasta > Podkarpackie


3. Forever Living Products Sklep
  Jesteśmy przekonani, że każdy dba o zdrowy styl życia jednak może być to niezwykle trudne ze względu na np. brak czasu. To właśnie od niego jest zależne to, w jakiej jesteśmy formie, jakie mamy samopoczucie i czy możemy realizować priorytety, które zostały wyznaczone. Decydująca okazuje się więc kontrola masy ciał, w czym może pomóc środek zawierający aloes. Ten preparat hartuje oraz stymuluje ciało, a jednocześnie dodaje wigoru, a przy tym jest naprawdę smakowity. Nie ma wobec tego żadnych wątpliwości, żeby dodać jeden z tego typu napojów do dziennej diety. Wybór produktów jest zdecydowanie szerszy, a wszystkie spośród nich są bezpiecznymi preparatami, jakie przynoszą zadowalające wyniki.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Sklepy > Prezenty


4. Ochraniacz na gips lub opatrunek
  Ochraniacz (pokrowiec) na gips - AQUAprotector to nowoczesny sposób na ochronę gipsu lub opatrunku podczas kąpieli i pływania. Koniec zawijania kończyn w worki na śmieci lub rezygnacji z kąpieli / pływania! Jest wielokrotnego użytku, wykonany z poliuretanu. Po założeniu ochraniacz ściśle przylega do skóry i działa jak uszczelka. Dlatego woda nie ma szans przedostać sie do jego wnętrza , a ochraniacz nie zsuwa się z kończyny podczas pływania. Dostępny w różnych rozmiarach – dla niemowląt, małych dzieci, młodzieży i dorosłych. W sprzedaży mamy 15 modeli co pozwala dostosować go do miejsca urazu, np. tylko na stopę, kolano, całą nogę, podudzie, dłoń, przedramię, całą rękę i łokieć. Nie trzeba zasłaniać całej kończyny, tylko jej fragment. Dzięki naszym ochraniaczom nie musisz zmieniać gipsu lub opatrunku z powodu zamoczenia - oszczędzisz na ponownej wizycie u lekarza. Dodatkowo nie narażasz się na powikłania z powodu zamoczenia opatrunku lub gipsu oraz okolicy wkłucia wenflonu (infekcje, odparzenia skóry itp.) - oszczędzisz na ponownej wizycie u lekarza i leczeniu infekcji! Nie musisz rezygnować z pływania w basenie, morzu (ratuje urlop).
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


5. Suplementy Calivita, Paraprotex Noni AC Zymes Nopalin
  Suplementy CaliVita to preparaty nowej generacji. Opracowane pod kątem potrzeb ludzi w każdym wieku oraz o różnym sposobie aktywności. Preparaty CaliVita zawierają składniki pochodzenia naturalnego. Grupa tych produktów zaliczana jest do dietetycznych środków spożywczych. Suplementy Calivita - Sklep internetowy dystrybutora firmy Calivita. Suplementy i odżywki dla Twojego zdrowia i urody.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Zdrowie i medycyna > Apteki
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0