Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.roman-adwokat.pl    
Kancelaria prawo karne - Warszawa
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Kancelaria prawo karne - Warszawa - http://www.roman-adwokat.pl
ID w katalogu 14300
Tytuł Kancelaria prawo karne - Warszawa
Url http://www.roman-adwokat.pl
Opis Kompleksową obsługę prawną znajdą Państwo w ofercie Kancelarii Adwokackiej Zbigniewa Romana, której siedziba znajduje się w Warszawie. Wybierając nas mają Państwo gwarancję fachowego podejścia do każdej sprawy. Proponujemy indywidualnie podejście do każdego przedstawionego tematu. Dzięki temu możemy zapewnić wysoką skuteczność obsługi. Zatrudniamy wyłącznie doskonale wykwalifikowanych prawników z dużym stażem pracy. Więcej informacji na stronie www.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe sprawy karne   sprawy rozwodowe   adwokat alimentacyjny   sprawy rodzinne   pomoc prawna
Data Dec 7, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Radca prawny Marta Mackiewicz - kmm-law.pl
  Zlokalizowana w Warszawie Kancelaria Radcy Prawnego Marty Mackiewicz zapewnia kompleksową obsługę polskich i zagranicznych przedsiębiorstw, banków oraz instytucji. Oferta skierowana jest przede wszystkim w stronę branży finansowej, infrastrukturalnej, energetycznej, telekomunikacyjnej oraz budowlanej. Prawnicy z kancelarii zajmują się inwestycjami infrastrukturalnymi, realizacją kontraktów, fuzjami i przejęciami. Wśród specjalności zespołu znalazły się także spory przed sądami arbitrażowymi i powszechnymi, negocjacje, windykacja.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Adwokat Radom
  Kancelaria adwokacka "kazus" Joanny Kaźmierczak oferuje usługi dla klientów indywidualnych i firm. Typowymi sprawami prowadzonymi przez Kancelarię są: sprawy karne, cywilne, spadkowe, administracyjne, o podział majątku, o alimenty. Dzięki wykorzystaniu Internetu nasza kancelaria przy współpracy specjalistów prowadzi sprawy z każdej dziedziny prawa na terenie całego kraju. Prowadzimy doradztwo prawne i kompleksową obsługę prawną firm w zakresie: prawo korporacyjne, prawo pracy oraz prawo kontraktów. Naszym celem jest świadczenie profesjonalnej pomocy prawnej osobom fizycznym oraz firmom z Polski, jak również spoza naszego kraju.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Kancelaria w Krakowie
  Nasza Kancelaria Prawna Czarniak Baszczyn jest w stanie zapewnić świadczenie szerokiego zakresu usług prawnych zarówno dla klientów indywidualnych, ale również dla podmiotów gospodarczych. Nasza kancelaria Kraków jest w stanie zapewnić między innymi wsparcie dla firm w ramach prowadzenia działalności gospodarczej. Jednocześnie wykonujemy również takie działania jak sporządzanie opinii prawnych, wsparcie w postępowaniach toczących się przed sądami. Oferujemy również obsługę działalności gospodarczej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Odszkodowanie od szpitala - Kraków - Małopolska - odszkodowaniamedyczne.info
  Nasza kancelaria zajmuje się doradztwem w sprawie błędów w sztuce lekarskiej. W naszym kraju często dochodzi do poważnych obrażeń w skutek błędów lekarzy, ale do tej pory nikt nie ubiegał się o odszkodowanie. Pora to zmienić. Pomagamy w zrozumieniu sprawy, przestawiamy wszelkie możliwości prawne, reprezentujemy klientów przed szpitalami oraz instytucjami sądowymi, urzędami. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej informacji.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Kancelaria prawna Kraków - smwlegal.pl
  Czuwający nad profesjonalną obsługą klienta prawnicy i radcy prawni z SMW Legal Kraków cechują się widzą oraz wieloletnim doświadczeniem w branży. Ich specjalnością jest obsługa prawna, doradztwo kontraktowe oraz doradztwo na rzecz przedsiębiorców i jednostek publicznych. Korzystając z najlepszych rozwiązań, z zaangażowaniem podchodzą do powierzonych im zadań. Szczegóły dotyczące oferty znajdują się na naszej stronie internetowej smwlegal.pl. Zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0