Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://bhs-adwokaci.pl    
Dobry adwokat w Krakowie - BHS Adwokaci
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Dobry adwokat w Krakowie - BHS Adwokaci - http://bhs-adwokaci.pl
ID w katalogu 14310
Tytuł Dobry adwokat w Krakowie - BHS Adwokaci
Url http://bhs-adwokaci.pl
Opis Coraz częściej zdarzają się przypadki przemocy psychicznej mające miejsce w pracy. Zarówno szef jak i inni współpracownicy coraz częściej łamią zasady dotycząca kontakty dotyczące stosunków w pracy. Prawo pracy wyraźnie określa rodzaje kontaktów, w przypadku którego złamania może zakończyć się grzywną lub też więzieniem. Nasza kancelaria prawna pomoże wszystkim osobom, jakie borykają się z takimi sytuacjami. Oferujemy kompleksową i fachową obsługę prawną.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe prawo   kancelaria adwokacka   kancelaria prawna   adwokat   obsługa prawna
Data Dec 7, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Radca prawny w Gdańsku - cclaw.pl
  Kancelaria Adwokacka Przemysława Czaickiego z siedzibą w Gdańsku obsługuje Klientów korporacyjnych oraz osoby indywidualne. Kancelaria zapewnia porady prawne, przygotowanie pism procesowych, opiniowanie dokumentów, reprezentację Klientów przed sądami i organami ścigania. Wśród specjalności prawników z kancelarii znalazły się zagadnienia prawna rodzinnego, spadkowego, karnego, żywnościowego, konsumenckiego, rzeczowego. Kancelaria zajmuje się sprawami windykacyjnymi, o odszkodowania. Prawnicy posiadają doświadczenie w sprawach z zakresu prawa spółek, administracyjnego.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Adwokat sprawy karno skarbowe w Warszawie
  Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni działa na terenie Warszawy i specjalizuje się w sprawach związanych z prawem podatkowym. W skład oferty określanej jako kancelaria prawna sprawy VAT wchodzą konsultacje prawne, sporządzanie odwołań od decyzji organów podatkowych, przygotowanie skarg i dokumentów z zakresu postępowania sądowo-administracyjnego, a także obsługa spraw karnych skarbowych, doradztwo podatkowe i obsługa prawna spółek. Przeprowadzane są również audyty podatkowe oraz przygotowywane są opinie w tym zakresie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  Na blogu o spółce z ograniczona odpowiedzialnością dziele się moimi czytelnikami wiedzą i doświadczeniem z zakresu obsługi spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Wśród zagadnień poruszanych na blogu znajdziesz między innymi kwestie dotyczące zakładania oraz rejestracji spółki zoo - piszę tam o tym jaką treść powinna mieć umowa spółki zoo oraz w jaki sposób zarejestrować spółkę zoo w krajowym rejestrze sądowym. Często występującym problemem jest odpowiedzialność członków zarządu za długi spółki zoo, w związku czym dzielę się moimi spostrzeżeniami także na ten temat, poruszając na przykład problem odpowiedzialności na zasadzie art. 299 Kodeksu spółek handlowych. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojego bloga.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


4. Adwokat - Lublin
  Zespół Kancelarii LEXIM­ Kancelaria Radcy Prawnego r. pr. Anna Cąkała oferuje pełen zakres usług prawnych. Specjalizuje się przede wszystkim w prawie gospodarczym, spółek handlowych oraz odszkodowaniach. Ponadto zajmuje się sporządzaniem pism procesowych oraz doradztwem prawnym. Współpraca z kancelarią może obejmować zarówno stałą obsługę prawną jak i rozwiązanie indywidualnych spraw. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, którą można sprawdzić na naszej stronie z www.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. KAMIL WILGOCKI odpisy aktów notarialnych w Szczecinie
  Kancelaria Notarialna Kamila Wilgockiego mieści się w Szczecinie. Czynna jest codziennie, z wyjątkiem weekendów, w godzinach od 08:30 do 16:30. W zakres wykonywanych czynności wchodzi przygotowywanie poświadczeń oraz aktów notarialnych, ponadto sporządzanie protestów weksli oraz czeków. Notariusz przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe. Spisuje także protokoły oraz wykonuje inne czynności, wynikające z odrębnych przepisów. Czynności notarialne przeprowadzane są w języku polskim, na żądanie stron też w języku obcym. Notariusz korzysta z ochrony przysługującej funkcjonariuszom publicznym. Dane na witrynie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0