Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.kancelaria-kanoniczna.com     Www.kancelaria-kanoniczna.com 0.00 z 5 0
Www.kancelaria-kanoniczna.com - http://www.kancelaria-kanoniczna.com
ID w katalogu 14355
Tytuł Www.kancelaria-kanoniczna.com
Url http://www.kancelaria-kanoniczna.com
Opis Jako doświadczona kancelaria prawa kanonicznego oferujemy pomoc w sprawach z zakresu unieważnienia małżeństwa czy spraw rozwodowych. Udzielamy fachowych porad prawnych, zajmujemy się reprezentowaniem stron, zbieraniem, selekcją i oceną materiału dowodowego czy ustalaniem podstawy prawnej. Działamy na terenie całego kraju oraz za granicą. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz cenne doświadczenie. Zapewniamy profesjonalizm.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe prawo rozwodowe   rozwody   rozwód   prawo   rozwód kościelny
Data Dec 13, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. ROMANA GRUSKOŚ - Notariusze w Krakowie
  Kancelaria notarialna Romany Gruskoś rozpoczęła swoją aktywność w 2007 roku. Jej siedzibą jest Kraków. Pracujący w niej czterej notariusze zajmują się właściwym zabezpieczaniem praw i interesów stron, a dodatkowo wszystkich innych osób, dla których dana czynność będzie miała skutki prawne. Notariusze pracują jako osoby zaufania publicznego i gwarantują poufność związaną ze szczegółami wszelkiej z polecanych im spraw. Udzielają bezpłatnie wiadomości dotyczących obszaru przeprowadzanych przez siebie czynności i potrzebnych w przypadku wszelkiej z nich dokumentów. Sporządzają poświadczenia, protesty weksli i czeków. Szczegółowy wykaz usług odnajdziesz na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Chyl.pl Radca prawny w Warszawie
  Szukasz dobrego adwokata? Zapraszamy do odwiedzenia strony www naszej kancelarii. Nasza warszawska kancelaria, to miejsce, w którym znajdziesz fachową pomoc prawną. Kancelarię prowadzimy już od kilkunastu lat. Współpracujemy z najlepszymi adwokatami i radcami prawnymi. Oferujemy porady prawne on-line, porady osobiste, reprezentujemy naszych kontrahentów przed sądem i za każdym razem działamy dla ich zysku. Nie wpisuj w wyszukiwarce usługi prawne i nie szukaj w ciemno. Zapraszamy do kontaktu, pokazania sprawy - postaramy się pomóc. Nasza kancelaria adwokacka to miejsce, w którym możecie znaleźć fachową poradę prawną. Udzielamy jej nie tylko w języku polskim, ale także w języku angielskim. Zachęcamy do kontaktu!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Http://www.lexito.co.uk
  Kancelaria LEXITO, śladami brytyjskich zwyczajów i standardów, przyjęła zasadę, że za świadczone przez siebie usługi pobiera opłatę dopiero po wygraniu sprawy o odszkodowanie. LEXITO specjalizuje się w świadczeniu usług prawnych w zakresie odszkodowań na rzecz Polaków, którzy, będąc za granicą, ulegli wypadkom komunikacyjnym, wypadkom w pracy bądź stali się ofiarami błędów medycznych i innych losowych zdarzeń. Więcej informacji znajduje się na stronie kancelarii.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Adwokat w Warszawie - podział majątku
  Chcielibyśmy zarekomendować Państwu usługi Kancelarii Adwokackiej Jacka Sosnowskiego, która prowadzi w tym momencie działalność w dwóch polskich miastach - w Warszawie, ale także na Górnym Śląsku, konkretniej w Gliwicach. Sosnowski wyspecjalizował się w sprawach dotyczących rozwodów i podziału majątku, dzięki temu jest bardzo skuteczny, na bieżąco poszerza swoją wiedzę o właśnie tych dwóch zagadnieniach. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. J.PANEK, A,M. ZDANOWICZ adwokaci - Kancelaria Adwokacka w Gliwicach
  Prawo administracyjne, karne, cywilne, tak gospodarcze i handlowe to obszary działalności kancelarii adwokackiej z Gliwic. Nasi adwokaci udzielają porad prawnych też w sporach na tle naruszenia praw autorskich lub dóbr osobistych czy majątkowych, w sprawach o zniesławienie, odszkodowania i zadośćuczynienie. Prowadzimy sprawy w sądach rodzinnych, w przypadkach ustalania ojcostwa oraz opieki nad dziećmi, przydzielania alimentów, podziałach majątku małżeńskiego, a także przy rozwodach i w razie separacji. Zapewniamy obronę w trakcie procesów sądowych zarówno w temacie przestępczości pospolitej jak i gospodarczej. Szczegóły na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0