Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.kancelaria-kanoniczna.com     Www.kancelaria-kanoniczna.com 0.00 z 5 0
Www.kancelaria-kanoniczna.com - http://www.kancelaria-kanoniczna.com
ID w katalogu 14355
Tytuł Www.kancelaria-kanoniczna.com
Url http://www.kancelaria-kanoniczna.com
Opis Jako doświadczona kancelaria prawa kanonicznego oferujemy pomoc w sprawach z zakresu unieważnienia małżeństwa czy spraw rozwodowych. Udzielamy fachowych porad prawnych, zajmujemy się reprezentowaniem stron, zbieraniem, selekcją i oceną materiału dowodowego czy ustalaniem podstawy prawnej. Działamy na terenie całego kraju oraz za granicą. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz cenne doświadczenie. Zapewniamy profesjonalizm.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe prawo rozwodowe   rozwody   rozwód   prawo   rozwód kościelny
Data Dec 13, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Puczyłowski Sławomir kancelaria notariusza w Otwocku
  Informujemy, że prowadzona przez nas kancelaria notarialna na rynku działa bezustannie od 1992 roku, proponując usługi klientom nie tylko z Otwocka, ale także z całego Mazowsza. Do pracy w naszym biurze angażujemy notariuszy z wieloletnim doświadczeniem i obszerną wiedzą teoretyczną. Na podstawie obowiązujących przepisów prawa, podejmujemy się świadczenia następujących czynności notarialnych: sporządzanie aktów notarialnych, poświadczeń, weksli, a także innego typu umów. Na specjalne życzenie klientów przechowujemy pieniądze lub papiery wartościowe. Obsługujemy klientów w języku polskim, a także po angielsku i niemiecku. Więcej na stronie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Adwokat - Warszawa
  Zastanawiasz się nad wyborem prawnika czy też radcy pranej lub notariusza w swym mieście lub okolicy, który pomoże Tobie w wielu sprawach prawnych lub notarialnych? Jeśli tak, a chcesz postawić na kogoś sprawdzonego, to zobacz już teraz stronę internetową Wybierz Prawnika. Jest to portal, który stanowi największą w kraju bazę online takich osób i ich usług, dzięki czemu bardzo szybko możesz znaleźć listę prawnika, radców, notariuszy w swym regionie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Robert Solga - Kancelaria prawna, Radca prawny Katowice
  Radca prawny Robert Solga i kancelaria prawna świadczy usługi w zakresie prawa gospodarczego, prawa spółek, sporów sądowych, dochodzenia należności i innych. Rozwiązujemy wszystkie prawne problemy. Zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Http://www.lexito.co.uk
  Kancelaria LEXITO, śladami brytyjskich zwyczajów i standardów, przyjęła zasadę, że za świadczone przez siebie usługi pobiera opłatę dopiero po wygraniu sprawy o odszkodowanie. LEXITO specjalizuje się w świadczeniu usług prawnych w zakresie odszkodowań na rzecz Polaków, którzy, będąc za granicą, ulegli wypadkom komunikacyjnym, wypadkom w pracy bądź stali się ofiarami błędów medycznych i innych losowych zdarzeń. Więcej informacji znajduje się na stronie kancelarii.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Kancelaria adwokacka
  Zapraszamy klientów indywidualnych, firmy i instytucje poszukujące adwokata lub porady prawnej. Kancelaria Adwokacka Mec. Pawła Ciska zlokalizowana w Łańcucie specjalizuje się w prawie karnym oraz rodzinnym. Naszych klientów reprezentujemy w postępowaniach sądowych (jako obrońca lub pełnomocnik) oraz reprezentujemy interesy osób pokrzywdzonych w czasie postępowania karnego. Zajmujemy się również sprawami egzekucji komorniczej (reprezentujemy interesy wierzycieli lub dłużników).
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0