Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.kancelaria-kanoniczna.com     Www.kancelaria-kanoniczna.com 0.00 z 5 0
Www.kancelaria-kanoniczna.com - http://www.kancelaria-kanoniczna.com
ID w katalogu 14355
Tytuł Www.kancelaria-kanoniczna.com
Url http://www.kancelaria-kanoniczna.com
Opis Jako doświadczona kancelaria prawa kanonicznego oferujemy pomoc w sprawach z zakresu unieważnienia małżeństwa czy spraw rozwodowych. Udzielamy fachowych porad prawnych, zajmujemy się reprezentowaniem stron, zbieraniem, selekcją i oceną materiału dowodowego czy ustalaniem podstawy prawnej. Działamy na terenie całego kraju oraz za granicą. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz cenne doświadczenie. Zapewniamy profesjonalizm.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe prawo rozwodowe   rozwody   rozwód   prawo   rozwód kościelny
Data Dec 13, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Kancelaria adwokacka - prawo transportowe
  Kancelaria Adwokacka Borowski Prawo Transportowe prowadzi stałą obsługę prawną w zakresie spraw z obszaru prawa transportowego, a także reprezentuje swoich klientów przed sądem. Kancelaria udziela również porad prawnych w zakresie udzielania zezwoleń wspólnotowych oraz odpowiedzialności podmiotów zaangażowanych w transport. Więcej informacji o zakresie prac kancelarii dostępnych jest na stronie http://www.obslugafirmtransportowych.pl/. Serdecznie zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Kancelarie Adwokackie Lublin, adwokaci Krzymowska Krzymowski
  Adwokat Lublin, Pomoc Prawna, Porady Prawne, Sprawy Sądowe, Prawo spółek Lublin, ul. Wieniawska 6/22 Tel.(+48) 81 533-55-33 mail: sekretariat@kkka.pl
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. A. KAMPA pismo sądowe - Olsztyn
  Radcy Prawnego Andrzej Kampa prowadzi kancelarię w Olsztynie. Obsługuje klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Doradza także przeprowadza czynności prawne dla osób fizycznych oraz firm i przedsiębiorstw. Przeprowadza sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, prawa konsumentów i prawa ubezpieczeń. Przygotowuje umowy oraz statuty dla stowarzyszeń, fundacji również spółek. Wykonuje projekty umów oraz kontraktów handlowych. Przeprowadza mediacje i negocjacje. Dochodzi roszczeń klientów na drodze sądowej. Szykuje umowy, pisma procesowe, pozwy oraz apelacje. Występuje w sprawach o zadośćuczynienie i odszkodowanie. Więcej wiadomości zamieszczono na stronie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Adwokat - podział majątku, Kancelaria Adwokacka w Warszawie
  Nasze forum internetowe oscyluje wokół tematyki prawnej. To właśnie tutaj pojawiają się wpisy osób prywatnych, adwokatów, radców prawnych i innych ekspertów związanych z prawem cywilnym, karnym, rodzinnym, pracy. Na forumprawnik.pl pojawia się wiele wątków odnośnie rozwodów, alimentów, kłopotów z pracodawcą, problemów związanych z wykroczeniem karnym. Wśród nich znajdziesz wiele cennych wskazówek. Po zarejestrowaniu można osobiście utworzyć nowy wątek.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Zakaz konkurencji
  Zakaz-konkurencji.pl to blog prawniczy, na którym znajdziecie informacje i artykuły poradnikowe na temat umów o zakazie konkurencji, umów o zachowaniu poufności, zagadnień prawnych dotyczących danych osobowych oraz na tematy związane z zakazem konkurencji na umowie o prace i umowie cywilnoprawnej. Autorem bloga jest Iwo Klisz, adwokat z Wrocławia, który specjalizuje się w prawie pracy, prawie gospodarczym oraz zagadnieniach prawnych związanych z umowami handlowymi.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0