Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://gpkancelaria.pl     Kancelaria Radców Prawnych w Krakowie 0.00 z 5 0
Kancelaria Radców Prawnych w Krakowie - http://gpkancelaria.pl
ID w katalogu 14389
Tytuł Kancelaria Radców Prawnych w Krakowie
Url http://gpkancelaria.pl
Opis Korzystając z usług naszej kancelarii prawnej GP mają Państwo zagwarantowaną obsługę na najwyższym poziomie. Ofertę adresujemy głównie dla przedsiębiorców. Jesteśmy zespołem ekspertów z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w obrębie prawa administracyjnego, gospodarczego, finansów, własności intelektualnej, prawa marketingu i innych. W ofercie doradztwo prawne, reprezentowanie przed sądem, pomoc w sporządzaniu pism procesowych. Jeżeli zainteresowała ciebie nasza oferta, to zachęcamy gorąco do szybkiego zaznajomienia się z jej detalami na naszej stronie internetowej, jako, że to tam właśnie odnajdziesz obszerne informacje.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe radca prawny gdynia   radca prawny   radca prawny kraków   kancelaria radców prawnych   kancelaria prawnicza
Data Dec 26, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Kancelaria adwokacka w Warszawie - prawo pracy
  Kancelaria adwokacka, którą prowadzi Jacek Sosnowski, specjalizuje się w sprawach powiązanych z prawem pracy. Jej siedziba jest zlokalizowana w Warszawie. Kancelaria posiada wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu jest w stanie skutecznie pomóc na przykład podczas staranie się o odszkodowanie wynikające z mobbingu czy należące się danej osobie odprawy. Ponadto, zajmuje się ona też reprezentowaniem klientów w sądzie. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły na stronie www.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Kancelaria adwokacka - prawo transportowe
  Kancelaria Adwokacka Borowski Prawo Transportowe prowadzi stałą obsługę prawną w zakresie spraw z obszaru prawa transportowego, a także reprezentuje swoich klientów przed sądem. Kancelaria udziela również porad prawnych w zakresie udzielania zezwoleń wspólnotowych oraz odpowiedzialności podmiotów zaangażowanych w transport. Więcej informacji o zakresie prac kancelarii dostępnych jest na stronie http://www.obslugafirmtransportowych.pl/. Serdecznie zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Kancelaria Prawna
  Anna Klisz to radca prawny, który jest w stanie aktywnie pomóc w sprawach związanych z prawem gospodarczym. Współpracując z przedsiębiorcami, jest także w stanie znacznie zmniejszyć ich ryzyko prawne występujące w obrocie gospodarczym. Może się również zająć windykacją wierzytelności od nierzetelnych dłużników. Szczegóły dotyczące świadczonych przez Annę Klisz usług znajdziesz na stronie internetowej http://kancelaria-gospodarcza.com/. Zapraszamy!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Alimenty - pytania i odpowiedzi
  Strona o tematyce prawnej – skierowana głównie do kobiet. Kobiety odnajdą na niej odpowiedzi na pytania związane z

rozwodem, alimentami, podziałem majątku, separacją, opieką nad dziećmi, ustalaniem ojcostwa itp. Strona prowadzona

w schemacie „pytanie – odpowiedź”
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Obsługa budowy - prawnik
  Obsługa prawa deweloperów, obsługa prawa inwestorów, obsługa prawa wykonawców i obsługa prawa firm budowlanych w tym zakresie Kancelaria Prawo Budowlane Warszawa specjalizuje się od wielu lat. Zatrudnia zespół doświadczonych adwokatów, którzy specjalizują się w pomocy prawnej dotyczącej szeroko rozumianego prawa budowlanego. Czynności, jakie wykonują w ramach prowadzonej kancelarii to m.in.: sporządzanie opinii prawnych, projektów umów, czy podań i zażaleń.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0