Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://gpkancelaria.pl    
Kancelaria Radców Prawnych w Krakowie
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Kancelaria Radców Prawnych w Krakowie - http://gpkancelaria.pl
ID w katalogu 14389
Tytuł Kancelaria Radców Prawnych w Krakowie
Url http://gpkancelaria.pl
Opis Korzystając z usług naszej kancelarii prawnej GP mają Państwo zagwarantowaną obsługę na najwyższym poziomie. Ofertę adresujemy głównie dla przedsiębiorców. Jesteśmy zespołem ekspertów z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w obrębie prawa administracyjnego, gospodarczego, finansów, własności intelektualnej, prawa marketingu i innych. W ofercie doradztwo prawne, reprezentowanie przed sądem, pomoc w sporządzaniu pism procesowych. Jeżeli zainteresowała ciebie nasza oferta, to zachęcamy gorąco do szybkiego zaznajomienia się z jej detalami na naszej stronie internetowej, jako, że to tam właśnie odnajdziesz obszerne informacje.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe radca prawny gdynia   radca prawny   radca prawny kraków   kancelaria radców prawnych   kancelaria prawnicza
Data Dec 26, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. KANCELARIA ADWOKACKA PRZEMYSŁAW BUJNIAK JAWORZNO, Kancelaria adwokacka w Katowicach
  Oferta Kancelarii Adwokackiej Przemysława Bujniaka adresowana jest zarówno do osób prywatnych, jak również przedsiębiorstw. Funkcjonujemy na terenie Jaworzna, jednak pomagamy klientom z całego województwa śląskiego oraz małopolskiego. Nasze usługi zawierają między innymi prawo cywilne, karne, finansowe, administracyjne i ekonomiczne. Przedsiębiorcom doradzamy w sprawach finansowych i podatkowych, a także zajmujemy się sprawami dotyczącymi roszczeń finansowych, reprezentując naszych klientów. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania drogą telefoniczną czy też mailową. Więcej informacji o pracy naszej kancelarii mieści się na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


2. Adwokat Marta Dolot Mielec, Sprawy Karne, Odszkodowania,
  Indywidualna Kancelaria Adwokacka Adwokat Marty Dolot znajuduje się w Mielcu a jej filia w Rzeszowie. Adwokat Marta Dolot zawsze kieruje się dobrem klienta, a zlecone sprawy prowadzi rzetelnie i profesjonalnie.

Na stronie www. adwokatdolot.com.pl znajdziecie Państwo ofertę Kancelarii Adwokackiej która zajmuje się prowadzeniem wszelkich spraw z zakresu prawa karnego, cywilnego (jak np. rozwody, odszkodowania, spadki, alimenty), gospodarczego (kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych, rejestracja spółek).
Zapraszam do nawiązania współpracy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


3. Kancelaria Adwokacka w Krakowie - adwokatwieckowska.pl
  Działamy na rynku prawnym, na którym nasza Kancelaria Adwokacka z Krakowa oferuje usługi związane z prawem karnym, rodzinnym, cywilnym. Możemy zapewnić prowadzenie spraw związanych prawem cywilnym dotyczących takiej problematyki jak stwierdzenie nabycia spadku, podziału majątku, zachowku. Zajmujemy się również prowadzeniem spraw karnogospodarczych, związanych z prawem budowlanym dotyczących robót budowlanych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Reprywatyzacja - Warszawa
  Wierzymy, że wraz z doświadczeniem wzrasta również jakość naszych usług, dlatego nasi adwokaci zajmują się każdą sprawą z należytym profesjonalizmem. Kancelaria Adwokacka Kamil Flatow to doświadczenie tworzone od 2007 roku. Pomagamy swoim klientom w sprawach cywilnych (opieka nad dziećmi, rozwód), karnymi (obrona procesowa), ale też związanych z prawem pracy (niesłuszne zwolnienia), prawem handlowym (umowy biznesowe) czy ubezpieczeniami społecznymi (uzyskiwanie odszkodowań).
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Kancelaria Witkowska i Partnerzy
  Zdajemy sobie sprawę, że bardzo często ludzie potrzebują profesjonalnego doradztwa podatkowego. Kancelaria Prawa Gospodarczego i Konsumenckiego Witkowska & Partnerzy oferuje swoją pomoc. Jesteśmy przygotowani na różne problemy naszych klientów. Oto niektóre, które możemy wam zaoferować: optymalizacja rozliczeń podatkowych przedsiębiorców i osób fizycznych, szkolenia podatkowe, tworzenie procedur i regulaminów podatkowych oraz doradztwo w zakresie cen transferowych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0