Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://gpkancelaria.pl    
Kancelaria Radców Prawnych w Krakowie
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Kancelaria Radców Prawnych w Krakowie - http://gpkancelaria.pl
ID w katalogu 14389
Tytuł Kancelaria Radców Prawnych w Krakowie
Url http://gpkancelaria.pl
Opis Korzystając z usług naszej kancelarii prawnej GP mają Państwo zagwarantowaną obsługę na najwyższym poziomie. Ofertę adresujemy głównie dla przedsiębiorców. Jesteśmy zespołem ekspertów z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w obrębie prawa administracyjnego, gospodarczego, finansów, własności intelektualnej, prawa marketingu i innych. W ofercie doradztwo prawne, reprezentowanie przed sądem, pomoc w sporządzaniu pism procesowych. Jeżeli zainteresowała ciebie nasza oferta, to zachęcamy gorąco do szybkiego zaznajomienia się z jej detalami na naszej stronie internetowej, jako, że to tam właśnie odnajdziesz obszerne informacje.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe radca prawny gdynia   radca prawny   radca prawny kraków   kancelaria radców prawnych   kancelaria prawnicza
Data Dec 26, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Dobry adwokat prawo karne - Warszawa
  Prawo karne skarbowe, to wyjątkowo trudna kategoria prawa. Aby móc walczyć z np. kontrolą podatkową, trzeba znać się na prawie podatkowym. Kancelaria adwokacka Jacek Sosnowski, działająca na terenie Warszawy i Gliwic, zajmuje się właśnie tym rodzajem prawa. To tam kadra wykwalifikowanych prawników, pomoże w rozwiązaniu Twego problemu, z zakresu tegoż prawa. Reprezentujemy klientów w postępowaniu przed urzędami skarbowymi, inspektorami kontroli skarbowej, policją, itp. Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej szczegółów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Www.kancelaria-kanoniczna.com
  Jako doświadczona kancelaria prawa kanonicznego oferujemy pomoc w sprawach z zakresu unieważnienia małżeństwa czy spraw rozwodowych. Udzielamy fachowych porad prawnych, zajmujemy się reprezentowaniem stron, zbieraniem, selekcją i oceną materiału dowodowego czy ustalaniem podstawy prawnej. Działamy na terenie całego kraju oraz za granicą. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz cenne doświadczenie. Zapewniamy profesjonalizm.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. SŁAWOMIR JAMRÓZ - Kancelaria adwokacka w Rzeszowie
  Jamróz Sławomir. Kancelaria Adwokacka świadczy usługi prawne z zakresu prawa karnego, prawa handlowego, natomiast specjalnością kancelarii jest prawo administracyjne. Zajmujemy się reprezentowaniem stron przed organami administracji urzędowej i samorządowej, a także organami celnymi i podatkowymi w toku postępowań wykonawczych. Nasi prawnicy zajmują się też sporządzaniem odwołań od decyzji administracyjnych oraz przygotowywaniem skarg na decyzje do wojewódzkich sądów administracyjnych w przypadku zaistnienia niepewności prawnych. Zapewniamy też zastępstwo procesowe przed sądami obu instancji. Oferta dogodna pod adresem WWW.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


4. Adwokat rozwód
  Adwokat Iwo Klisz zaprasza Państwa do swojej kancelarii mieszczącej się we Wrocławiu. Współpracuję z najlepszymi specjalistami z zakresu prawa rodzinnego, które jest także moją specjalnością zawodową oraz naukową. Na co dzień jestem nie tylko czynnym zawodowo adwokatem, ale także doktorantem prawa na Uniwersytecie Wrocławskim (prowadzę zajęcia z prawa cywilnego). W swojej działalności adwokackiej zdobyłem duże doświadczenie w prowadzeniu spraw rozwodowych oraz o podział majątku wspólnego. Moich klientów reprezentuję w toku postępowania przed sądem oraz jestem pełnomocnikiem strony w czasie wcześniejszych negocjacji.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. DANUTA FESZ GRUBIAK NOTARIUSZ, Kancelaria Notarialna we Wrocławiu
  Czynności notarialne są świadczone przez notariusz Danutę Fesz-Grubiak w prowadzonej przez nią kancelarii z siedzibą we Wrocławiu. W zakres czynności notarialnych wchodzą takie jak: sporządzanie aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, doręczanie oświadczeń, spisywanie protokołów, protestów weksli i czeków, a ponadto przechowywanie dokumentów, pieniędzy oraz papierów wartościowych, odpisów aktów oraz sporządzanie innych czynności, które wynikają z odrębnych przepisów. Oprócz tego, notariusz udziela darmowych informacji na temat zapewnianych przez kancelarię czynności notarialnych. Szczegółowe wiadomości znajdują się na witrynie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0