Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://wypelnijpit.eu     PIT Projekt - program do rozliczania pit 2015 0.00 z 5 0
PIT Projekt - program do rozliczania pit 2015 - http://wypelnijpit.eu
ID w katalogu 14402
Tytuł PIT Projekt - program do rozliczania pit 2015
Url http://wypelnijpit.eu
Opis Jeżeli potrzebny Ci darmowy program PIT, koniecznie wybierz nasz PIT Projekt. Jest to Program PIT 2015, który przeprowadzi Cię szybko przez proces wypełniania deklaracji podatkowych. Gwarantujemy, że nasz program do wypełniania PIT-ów to znaczne ułatwienie, jeśli chodzi o zeznania podatkowe. Najnowsza wersja programu posiada intuicyjny interfejs, moduł e-deklaracji, automatyczne aktualizacje. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej wypelnijpit.eu.
Grupa w katalogu Portale komputerowe > Oprogramowanie
Słowa kluczowe program do wypełniania pitów   program PIT   pity 2015   rozliczanie PIT   darmowy program
Data Dec 26, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Portale komputerowe > Oprogramowanie
1. Wdrożenia IT Tradiss
  Firma Tradiss oferuje szeroki asortyment oprogramowania dla firm. W jej ofercie znaleźć można między innymi system Symfonia oraz jego najnowsze wersje, jak Symfonia Start. Sprzedawane są również dodatki dla oprogramowania oraz programy przeznaczone do użytkowania na urządzeniach fiskalnych. Firma zajmuje się ponadto wdrażaniem odpowiedniego oprogramowania oraz opieką posprzedażową. Konsultacje mogą być prowadzone online lub telefonicznie. Zapraszamy!
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


2. Systemy automatycznej identyfikacji
  HDF Sp. z o.o. istnieje od 1998 roku. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm w zakresie rozwiązań informatycznych i systemów automatycznej identyfikacji. HDF oferuje również usługi w zakresie produkcji etykiet, instalowania sieci Wi-Fi oraz dbania o bezpieczeństwo sieci komputerowych i baz danych. Priorytetem w działaniu firmy jest świadczenie kompleksowych usług serwisowych.Oferujemy również rozbudowane systemy do zarządzania procesami, zasobami przedsiębiorstwa, pracą zespołową i sprzedażą. Nasze systemy dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


3. Taxi Apps - internetowy system obsługi taxi
  Firma zapewnia dostęp do nowoczesnej aplikacji, która pozawala zdalnie skorzystać z usług firmy taksówkarskiej. Oferta kierowana jest do wszystkich firm taksówkowych, które zamierzają zwiększyć dostępność do swoich usług, zwiększyć zadowolenie z obsługi oraz zapewnić zdalny dostęp do usług taksówkowych. Zapoznaj się ze szczegółami! W tym celu wystarczy odwiedzić stronę internetową taxiapps.pl. Znajdziesz na niej najlepszą aplikację dla kierowców taksówek.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


4. GABeNET - oprogramowanie dla gabinetów lekarskich
  Łatwe w użytku oprogramowanie przeznaczone do wspomagania pracy gabinetów lekarskich w zakresie ewidencji pacjentów i ich wizyt oraz badań dodatkowych (USG, cytologia, kolposkopia i inne), a także planowania wizyt. Zastosowanie kreatorów opisów wizyt i badań ułatwia i przyspiesza uzupełnianie dokumentacji medycznej, natomiast szablonów wydruków - wypełnienie druków medycznych. GABeNET posiada wykaz leków oraz umożliwia skorzystanie z wykazu chorób ICD-10, pozwala na uzupełnianie dokumentacji medycznej obrazami przechwytywanymi bezpośrednio z usg, kolposkopów itp., umożliwia ewidencjonowanie zwolnień lekarskich, a także zawiera funkcje pomocne przy rozliczeniach z NFZ.
Funkcje programu są łatwo dostępne dla użytkownika i pozwalają lekarzowi skupić się na badaniu pacjenta, a nie przedzieranie się przez menu programu w poszukiwaniu opcji.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. systemy bilingowe
  Branża telekomunikacyjna nie byłaby nowoczesna gdyby nie billingi. Jeżeli szukasz inforamcji i gotowego systemu, który będzie automatycznie generował stosowne zestawienia, trafiłeś pod właściwy adres. Dzisiejsze systemy pozwalają na bieżącą kontrolę kosztów oraz obsługe centralnej bazy. Oprogramowanie oferuje billingi dla telefonii komórkowych, stacjonarnych, a także dla dostawców Internetu.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0