Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.przedszkolesloneczko.pl     Przedszkole niepubliczne 0.00 z 5 0
Przedszkole niepubliczne - http://www.przedszkolesloneczko.pl
ID w katalogu 14502
Tytuł Przedszkole niepubliczne
Url http://www.przedszkolesloneczko.pl
Opis Wybór przedszkola to zawsze spory zawrót głowy. Jeśli mieszkacie na terenie stolicy, to zapraszamy do zapoznania się z naszymi prywatnymi przedszkolami. Prowadzimy trzy takie placówki i dwie z nich znajdują się w stolicy. Kładziemy ogromny nacisk na prawidłową drogę rozwoju dziecka oraz jego dietę. Zapewniamy opiekę najlepszych pedagogów, dlatego cieszymy się sporym uznaniem w tej branży. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową. Tam poznacie nasze placówki oraz wychowawców.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Przedszkola
Słowa kluczowe warszawskie przedszkole   przedszkole Słoneczko   prywatne przedszkole   przedszkole   niepubliczne przedszkole
Data Jan 17, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Przedszkola
1. ELFIK Żłobek prywatny w Sosnowcu
  Dzieci kochają przebywać w Centrum Zabawy i Rozwoju "Elfik" z siedzibą w Sosnowcu. Z pomocą naszych doświadczonych pedagogów czują się bezpiecznie, bawią się i uczą nowych rzeczy. Pracujemy w oparciu o nasz sprawdzony, autorski program. Prowadzimy żłobek oraz przedszkole. Zapraszamy ponadto do rejestrowania Pociech na nasze popołudniowe zajęcia dla Dzieci od 6 miesięcy do 6 lat, a ponadto organizowania u nas urodzin oraz innych imprez. Mamy nadzieję, iż Państwa Dziecko poczuje się u nas radosne. Szczegółowe wiadomości o naszej działalności opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej, do odwiedzenia jakiej, zapraszamy serdecznie.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Nauka i Edukacja


2. PROMYCZEK Przedszkole w Bielsku
  Przedszkole Niepubliczne Promyczek mieści się w spokojnej, oddalonej od zgiełku miasta okolicy, w budynku o powierzchni 560m2, z ogrodem przystosowanym do potrzeb dzieci. Pomieszczenia są przystosowane do potrzeb dzieci i z myślą o ich bezpieczeństwie. Wyposażenie i zabawki posiadają niezbędne atesty. Dobieramy je odpowiednio do potrzeb i umiejętności dzieci. Dzieci podzielone są na cztery grupy wiekowe. Mają swoje obszerne sale. Placówka oferuje dzieciom całodzienne wyżywienie w postaci śniadania, dwudaniowego obiadu oraz podwieczorek. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i propozycje.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola


3. Www.krainamarzen.net
  Nasze przedszkole Kraina Marzeń działa w Warszawie na Żoliborzu. Wszystkim naszym podopiecznym i ich rodzicom zapewniamy najlepsze warunki. Małe grupy, bogato wyposażone sale, zielony plac zabaw, profesjonalny catering, wiele zajęć dodatkowych u nas każdy dzień jest udany. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie internetowej znajdą tu Państwo także zasady rekrutacji prowadzone w przedszkolu Kraina Marzeń. Zapraszamy Państwa!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola


4. Akademia Malucha Mała Panda
  Akademia malucha "Mała Panda" oferuje opiekę nad dziećmi od 5 miesiąca życia do 5 lat i realizuje podstawę programową wychowania przedszkolnego poszerzoną o język angielski i zajęcia plastyczne. Zajęcia pozwalają rozwinąć umiejętności twórcze dzieci. "Mała Panda" została zorganizowana jak żłobek i przedszkole. Dzieci można zostawić pod opieką wykwalifikowanych opiekunek na kilka godzin w ciągu dnia lub na całe dni. Zapraszamy też dzieci z okolicznych miejscowości (Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Podkowa Leśna, Milanówek).
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Bimbo - Przedszkole Konstancin
  Bimbo - Super Przedszkole w Konstancinie

Kameralne grupy, język angielski, dużo zabaw w parku starych drzew

Zapraszamy do Konstancina
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0