Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna




     QR COODE http://kancelarialewartowskiego.pl     http://kancelarialewartowskiego.pl 0.00 z 5 0




http://kancelarialewartowskiego.pl - http://kancelarialewartowskiego.pl
ID w katalogu 14503
Tytuł http://kancelarialewartowskiego.pl
Url http://kancelarialewartowskiego.pl
Opis W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalną pomoc prawną, którą świadczymy dla klientów prywatnych oraz klientów biznesowych. Działamy głównie w obszarze prawa karnego, cywilnego, gospodarczego, rodzinnego i opiekuńczego. Ponadto prowadzimy postępowania dotyczące prawa unijnego, ubezpieczeniowego, administracyjnego oraz postępowania w sprawach nieletnich. Oferujemy pojedyncze porady prawne lub kompleksowo prowadzimy powierzone nam sprawy. Zapraszamy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe kancelaria adwokacka warszawa   pomoc prawna   adwokat warszawa   kancelaria prawna warszawa
Data Jan 17, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Odszkodowanie służebność przesyłu obronca.com.pl
  Oferta naszej kancelarii adwokackiej skierowana jest do wszystkich tych, którzy borykają się z różnymi problemami z zakresu prawa. Działamy w sektorze prawa cywilnego oraz karnego. Odszkodowania i sprawy rodzinne to nasza specjalność. Twórcą kancelarii jest adwokat Robert Ofiara, który cieszy się popularnością nawet w mediach. O naszych postępowaniach i wygranych sprawach można przeczytać na stronie internetowej kancelarii. Zachęcamy do skorzystania z oferty i zaufania naszemu bogatemu doświadczeniu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Sosnowiec
  Strona internetowa Zbigniewa Jaskierni - Zastępcy Prezydenta Sosnowca w kadencji 2002-2006 oraz rozpoczętej kadencji 2006-2010, Sosnowiec.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. KANCELARIA KUFIETA Analiza umów, Kancelaria we Wrocławiu
  Kancelaria Prawna Rafał Kufieta znajduje się we Wrocławiu. Naszym celem jest służyć klientom, dostarczając porady prawne i wskazówki adekwatne do potrzeb klienta. Wyznaczamy nowe kierunki obsługi prawnej, dbając o wysoki poziom naszej pracy, szybkość działania, partnerskie relacje współpracy oraz wspieranie klienta w formie stałej obsługi. Zaświadczamy usługi z zakresu udzielania porad prawnych, sporządzania opinii i analiz prawnych, pozasądowego rozwiązywania sporów, konstruowania umów, reprezentowania Klientów w sprawach sądowych i pozasądowych, konsultacji i szkoleń wg indywidualnego programu. Pełna propozycja zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Prawnik dla miasta Kraków - Kancelaria Ciborowski
  Nasza kancelaria przede wszystkim zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług prawnych nie tylko dla podmiotów gospodarczych ale także klientów indywidualnych. To zapotrzebowanie i rynku, i naszych dotychczasowych klientów sprawiło iż postanowiliśmy rozszerzyć opcję rozliczenia za świadczone usługi do czterech propozycji obejmujących stawki godzinowe oraz trzy wynagrodzenia ryczałtowe w zależności od limitu godzin lub jego braku i ewentualnej premii ze względu na korzystne lub niekorzystne powodzenie sprawy (success fee).
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. Adwokat Cyrański
  Kancelaria Prawna Cyrański działa w Łodzi i oferuje swoim klientom dostęp do pełnej gamy usług prawnych także 24 godziny na dobę. Zakres usług Kancelarii prowadzonej przez Michała Jacka Cyrańskiego obejmuje doradztwo prawne, opiniowanie, przygotowywanie pism, reprezentację klienta i inne usługi prawne w ramach prawa pracy, prawa karnego oraz prawa rodzinnego rozwody, alimenty i inne zgodnie z życzeniami klientów. Kancelaria Prawna Cyrański prawnik Łódź pełna oferta jest przedstawiona na stronie internetowej Kancelarii.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo




Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0