Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://cclaw.pl    
Radca prawny w Gdańsku - cclaw.pl
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Radca prawny w Gdańsku - cclaw.pl - http://cclaw.pl
ID w katalogu 14520
Tytuł Radca prawny w Gdańsku - cclaw.pl
Url http://cclaw.pl
Opis Kancelaria Adwokacka Przemysława Czaickiego z siedzibą w Gdańsku obsługuje Klientów korporacyjnych oraz osoby indywidualne. Kancelaria zapewnia porady prawne, przygotowanie pism procesowych, opiniowanie dokumentów, reprezentację Klientów przed sądami i organami ścigania. Wśród specjalności prawników z kancelarii znalazły się zagadnienia prawna rodzinnego, spadkowego, karnego, żywnościowego, konsumenckiego, rzeczowego. Kancelaria zajmuje się sprawami windykacyjnymi, o odszkodowania. Prawnicy posiadają doświadczenie w sprawach z zakresu prawa spółek, administracyjnego.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe prawnik   adwokat   kancelaria prawnicza   kancelaria adwokacka
Data Jan 17, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Portal prawny - darmowa pomoc prawna, baza prawna
  Portal prawny - prawowity.pl. Znajdziesz tu między innymi największą bazę prawną, darmową pomoc prawną, wyszukiwarkę prawników, porady prawne. Dypsonujemy największą bazą prawną w polskim internecie, w której znajdziesz tysiące prawników i instytucji prawnych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


2. Kancelaria adwokacka w Katowicach - chaboraipartnerzy.pl
  Działamy na rynku obsługi prawnej, gdzie nasza Kancelaria Prawna Chabora i Partnerzy jest w stanie zapewnić dopasowane do oczekiwań naszych klientów usługi. Nasza kancelaria zapewnia usługi, które wykonuje adwokat katowice, jak też wsparcie ze strony specjalistów, którzy współpracują z naszą kancelarią jak księgowi czy doradcy finansowi. Pozwala nam to zapewnić kompleksową obsługę naszych klientów w ramach poszczególnych spraw, które prowadzimy. Zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. odszkodowania komunikacyjne
  Nasi adwokaci i prawnicy są do Twojej dyspozycji. Każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie przez wyspecjalizowanego w danej dziedzinie prawnika.Dokładamy wszelkich starań, by dostarczyć nasze usługi klientom, w sposób jakiego od nas oczekują: zapewniając przykładną jakość obsługi.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Kancelaria Radcy Prawnego Wrocław Elżbieta Ćwikła : Rozwód : Obsługa prawna firm
  Kancelaria Prawna Elżbieta Ćwikła Wrocław - specjalizuje się w poradach prawnych dla klientów indywidualnych dotyczących w szczególności rozwodu, alimentów, separacji. Pomoc w pisaniu pozwów rozwodowych oraz wniosków o przyznanie alimentów. Ponadto kompleksowa obsługa prawna firm. Sporządzanie umów, zakładanie spółek, windykacja należności, zastępstwo procesowe.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. Kancelaria adwokacka - lexnord.com
  Kancelaria prawna LEXNORD swoja pomocą prawną wspiera przedsiębiorców z różnych branż, jak i osoby prywatne. Podejmuje się nawet najbardziej skomplikowanych spraw, a także oferuje klientom swoją wiedzę i doświadczenie. Kancelarię tworzy zespół specjalistów z dziedziny prawa bankowego i transporotowego, odszkodowań, prawa cywilnego, gospodarczego, prawa zamówień publicznych, autorskiego i e-commerce. LEXNORD posiada także doświadczenie na arenie międzynarodowej, głównie w Skandynawii. Biuro mieści się w centrum Katowic.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0