Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://cclaw.pl     Radca prawny w Gdańsku - cclaw.pl 0.00 z 5 0
Radca prawny w Gdańsku - cclaw.pl - http://cclaw.pl
ID w katalogu 14520
Tytuł Radca prawny w Gdańsku - cclaw.pl
Url http://cclaw.pl
Opis Kancelaria Adwokacka Przemysława Czaickiego z siedzibą w Gdańsku obsługuje Klientów korporacyjnych oraz osoby indywidualne. Kancelaria zapewnia porady prawne, przygotowanie pism procesowych, opiniowanie dokumentów, reprezentację Klientów przed sądami i organami ścigania. Wśród specjalności prawników z kancelarii znalazły się zagadnienia prawna rodzinnego, spadkowego, karnego, żywnościowego, konsumenckiego, rzeczowego. Kancelaria zajmuje się sprawami windykacyjnymi, o odszkodowania. Prawnicy posiadają doświadczenie w sprawach z zakresu prawa spółek, administracyjnego.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe prawnik   adwokat   kancelaria prawnicza   kancelaria adwokacka
Data Jan 17, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. prawnik kraków
  Kancelaria zapewnia usługi kompleksowej obsługi prawnej, ze szczególnym uwzględnieniem spraw z zakresu obsługi prawnej klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych. Prowadzimy także doradztwo podatkowe. Nasze doświadczenie gwarantuje skuteczność naszych usług.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. Kancelaria adwokacka - lexnord.com
  Kancelaria prawna LEXNORD swoja pomocą prawną wspiera przedsiębiorców z różnych branż, jak i osoby prywatne. Podejmuje się nawet najbardziej skomplikowanych spraw, a także oferuje klientom swoją wiedzę i doświadczenie. Kancelarię tworzy zespół specjalistów z dziedziny prawa bankowego i transporotowego, odszkodowań, prawa cywilnego, gospodarczego, prawa zamówień publicznych, autorskiego i e-commerce. LEXNORD posiada także doświadczenie na arenie międzynarodowej, głównie w Skandynawii. Biuro mieści się w centrum Katowic.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Adwokat 178a
  Prowadzimy kancelarię adwokacką we Wrocławiu. Nasze najważniejsze specjalizacje to prawo budowlane, karne, rodzinne, prawo spółek i cywilne. Poza tym przyjmujemy sprawy dotyczące windykacji należności, podejmujemy się ochrony wzorów przemysłowych, użytkowych, a także praw autorskich. Proponujemy również tworzenie spółek, udostępniamy umowy korporacyjne, a także dział ich opiniowania. Obsługujemy ostatecznie sprawy związane z obrotem zadłużonymi nieruchomościami. Bazujemy na indywidualnym dopasowaniu cennika.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Europejski nakaz aresztowania, ekstradycja, deportacja
  Ekstradycja.eu to witryna internetowa, gdzie odnaleźć da się dużo istotnych i interesujących wiadomości odnoszących się do zagadnień ekstradycyjnych na terenie Unii Europejskiej. Na witrynie można zaznajomić się z tym, na czym polega europejski nakaz aresztowania, w jakich przypadkach się go wykorzystuje, jaki przebieg ma procedura ekstradycyjna, w jakich przypadkach nakaz oznacza deportację oraz inne. Treści na stronie są sprawdzone i godne zaufania, dlatego każdy zainteresowany prawem bez wątpienia zyska merytoryczne i pełne źródło wiedzy. Wszystko zaś zostało zaprezentowane w uporządkowanej i zadbanej formie, która pomoże lepiej przyswoić wszystkie informacje.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Internet > Blogi


5. A. KAMPA pismo sądowe - Olsztyn
  Radcy Prawnego Andrzej Kampa prowadzi kancelarię w Olsztynie. Obsługuje klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Doradza także przeprowadza czynności prawne dla osób fizycznych oraz firm i przedsiębiorstw. Przeprowadza sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, prawa konsumentów i prawa ubezpieczeń. Przygotowuje umowy oraz statuty dla stowarzyszeń, fundacji również spółek. Wykonuje projekty umów oraz kontraktów handlowych. Przeprowadza mediacje i negocjacje. Dochodzi roszczeń klientów na drodze sądowej. Szykuje umowy, pisma procesowe, pozwy oraz apelacje. Występuje w sprawach o zadośćuczynienie i odszkodowanie. Więcej wiadomości zamieszczono na stronie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0