Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.cpp.net.pl     CPP. Andrzej Depko Psycholog, Dietetyk, Psychoterapeuta Warszawa, lekarz psychiatra, Psychoterapia i 0.00 z 5 0
CPP. Andrzej Depko Psycholog, Dietetyk, Psychoterapeuta Warszawa, lekarz psychiatra, Psychoterapia i - http://www.cpp.net.pl
ID w katalogu 1469
Tytuł CPP. Andrzej Depko Psycholog, Dietetyk, Psychoterapeuta Warszawa, lekarz psychiatra, Psychoterapia i
Url http://www.cpp.net.pl
Opis W Centrum Pomocy Profesjonalnej proponujemy spotkania, które pomogą Ci lepiej zrozumieć siebie. Z uwagą wysłuchamy tego, co masz do powiedzenia. Nasi lekarze: psycholog, psychiatra, seksuolog, dietetyk, Psychoterapeuta warszawa, psychoterapia indywidualna posiadają profesjonalną wiedze w leczeniu.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Słowa kluczowe Andrzej Depko   psycholog   dietetyk   psychoterapeuta Warszawa   lekarz psychiatra   psychoterapia indywidualna   psychoterapia
Data Mar 12, 2009
Imię kontaktowe Gosia
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Rollmasaż
  Każda osoba, która choć raz wypróbuje fenomenalne działanie urządzenia rollmasaż stworzonego przez firmę Vacu Professional nie będzie umiała się bez niego obyć. Urządzenie to zostało stworzone z myślą o konieczności skutecznego zapobiegania niebezpiecznie szybko rozwijającej się choroby cywilizacyjnej, jaką jest nadwaga. Przedsiębiortswo Vacu Professional doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak ciężka i żmudna bywa walka z nadwagą, która często przez swoje trudy jedynie zniechęca do dbania o smukłą sylwetkę, zamiast motywować do zdrowego trybu życia. Urządzenie to w stu procentach zrealizuje oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów i pozwoli im na szybkie osiągnięcie widocznych efektów odchudzania dzięki właściwemu wykorzystaniu nowoczesnej techniki połączonej z funkcjonalnością i praktycznością.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


2. Centrum Terapii i Psychoprofilaktyki
  Profesjonalne oddziaływanie psychologiczne, psychiatryczne i terapeutyczne. Diagnoza i psychoterapia (indywidualna i grupowa). Psychoterapia mająca na celu znalezienie przyczyn objawów nerwicowych daje szansę osobie leczącej się na trwałe pozbycie się dolegliwości oraz na zmiany w zakresie przeżywania emocji i reagowania w różnych sytuacjach społecznych. W sprawach problemów z młodzieżą proponujemy psychoedukację dla rodziców. Prowadzimy również programy profilaktyczne dla szkół. Poradnictwo psychologiczne i diagnoza z zakresu psychologii klinicznej.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


3. dentysta,stomatolog, stargard,stargard szczeciński
  Gabinet stomatologiczny świadczacy pełny zakres usług stomatologicznych w tym implanty , ortodoncje, chirurgię stomatologiczną , stomatologię estetyczną, wybielanie zębów, stosujemy najnowocześniejsze materiały sprowadzane z usa,japoni, niemiec. Zapewniamy profesjonalne podejscie miłą atmosferę, ie boimy się trudnych przypadków , specjalizujemy się w cięzkich przypadkach leczenia kanałowego np. usuwanie złamanych narzędzi endodontycznych z kanałów korzeniowych
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Ortodonta - Kłodzko
  Strona internetowa Ortolident jest poświęcona w pełni usługom dalej prezentowanym. Nasza firma zajmuje się wykonywaniem prac związanych ze stomatologią i ortodoncją. Wykonujemy zlecenia związane z tematem stomatologia ogólna, ortodonta Kłodzko, kosmetyka zębów, poradnia dentystyczna, protetyka, itp.
Nasz gabinet zatrudnia tylko wykwalifikowanych, doświadczonych pracowników którzy posiadają odpowiednie uprawnienia do wykonywania swojej pracy. Dzięki temu nasze usługi są wykonywane na bardzo wysokim poziomie. Zarejestruj się dzięki naszemu formularzowi kontaktowemu który znajdziesz na naszej stronie www. Nasz gabinet uprzejmie zaprasza do współpracy!
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Dolnośląskie


5. Klinika chirurgii plastycznej
  Klinika chirurgii plastycznej nie może fukcjonować bez chirurga plastycznego. Klinika Chirurgii Plastycznej poza doświadczonym chirugiem plastycznym wymaga] ponadto nowoczesnego urzadzeń do świadczenia operacji plastycznej. Operacje plastyczne są nie tylko jak się czasami uważa rozrzutnością. Również pomagają ofiarom wypadków a także w leczeniu przez pacjentów dobrego samopoczucia. Dlatego tak istotny jest wymiar psychologiczny. Wymienione standardy powinny być spełnione z uwagi na zdrowie pacjenta w celu uniknięcia powikłań po operacji plastycznej. Zatem należy bardzo dokładnie sprawdzić klinikę chirurgii plastycznej zanim zdecydujemy się na zabieg.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Małopolskie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0