Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.cpp.net.pl    
CPP. Andrzej Depko Psycholog, Dietetyk, Psychoterapeuta Warszawa, lekarz psychiatra, Psychoterapia i
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
CPP. Andrzej Depko Psycholog, Dietetyk, Psychoterapeuta Warszawa, lekarz psychiatra, Psychoterapia i - http://www.cpp.net.pl
ID w katalogu 1469
Tytuł CPP. Andrzej Depko Psycholog, Dietetyk, Psychoterapeuta Warszawa, lekarz psychiatra, Psychoterapia i
Url http://www.cpp.net.pl
Opis W Centrum Pomocy Profesjonalnej proponujemy spotkania, które pomogą Ci lepiej zrozumieć siebie. Z uwagą wysłuchamy tego, co masz do powiedzenia. Nasi lekarze: psycholog, psychiatra, seksuolog, dietetyk, Psychoterapeuta warszawa, psychoterapia indywidualna posiadają profesjonalną wiedze w leczeniu.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Słowa kluczowe Andrzej Depko   psycholog   dietetyk   psychoterapeuta Warszawa   lekarz psychiatra   psychoterapia indywidualna   psychoterapia
Data Mar 12, 2009
Imię kontaktowe Gosia
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Badania kierowców Katowice
  Pracownia psychologiczna Psychotrend oferuje wymagane prawem badania psychotechniczne dla kierowców zawodowych, operatorów wózków widłowych, pracowników wysokościowych, górników, zawodów wymagających spejcalnych zdolnoci psychomotorycznych oraz osób używających w pracy samochodów służbowych. Pracownia ulokowana jest w centrum Katowic (darmowy parking przed budynkiem lub w podwórzu) i wyposażona jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Firmy mają możliwość negocjowania cen.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


2. Psychoterapia w Warszawie
  Wielu z nas ma świadomość problemów emocjonalnych utrudniających nam kontakty z innymi ludźmi. Mogą przytłaczać nas również problemy związane z codziennymi obowiązkami, wzbudzające w nas nerwowość i frustrację. Problemem w przełamaniu tych trudności jest jednak nasz własny wstyd. Boimy się powiedzieć komukolwiek o trapiących nas problemach. Obawiamy się niezrozumienia, odrzucenia, czy wyśmiania. Specjaliści w dziedzinie psychoterapii doskonale zdają sobie sprawę z takiego stanu rzeczy. Umieszczając w oknie wyszukiwarki internetowej frazę „psychoterapia Warszawa” możemy przekonać się, że coraz więcej specjalistów oferuje nam rozwiązanie, pozwalające nam poradzić sobie z własnym wstydem i lękiem przed rozmową o naszych problemach. Wspieramy więc klientów w walce ze swoimi słabościami.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Okulary sklep – okulary przeciwsłoneczne, soczewki kontaktowe, szkła z antyfreleksem, fotochro
  Internetowy salon optyczny to okulary dla każdego. Bogaty wybór, niskie ceny. Nasz optyk oferuje usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


4. Informator medyczny
  Pełna baza teleadresowa firm z branży medycznej: szpitale publiczne i prywatne, przychodnie, kliniki specjalistyczne, prywatne gabinety lekarskie. Wpisy podzielone są wg województw oraz specjalizacji. Dodatkowo w serwisie newsy z branży medycznej, forum o zdrowiu i inne ciekawostki.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Zdrowie i medycyna > Apteki


5. Ośrodek Nadzieja - terapia uzależnień
  Prywatny Ośrodek Leczenia i Terapii Uzależnień Nadzieja stosuje sprawdzone i skuteczne metody leczenia. Posiadamy wykwalifikowany personel. Specjaliści są do dyspozycji pacjentów przez całą dobę. Terapia jest indywidualnie dostosowana do każdej osoby. Leczymy osoby uzależnione od wszelkiego rodzaju używek takich jak: alkohol, hazard, narkotyki, zakupoholizm czy seksoholizm. Zasięg naszej placówki obejmuje pacjentów z całej Polski Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdynia, Gdańsk i inne miasta Polski. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej alkoluz.pl.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0