Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.lorry-grab-hire.org     Http://www.lorry-grab-hire.org 0.00 z 5 0
Http://www.lorry-grab-hire.org - http://www.lorry-grab-hire.org
ID w katalogu 14706
Tytuł Http://www.lorry-grab-hire.org
Url http://www.lorry-grab-hire.org
Opis Nasza firma to profesjonaliści w zakresie wykonywania robót ziemnych oraz innych prac przy wykorzystaniu ciężkiego sprzętu budowlanego. Dodatkowo jesteśmy w stanie wykonać prace załadunkowe, rozładunkowe czy też transportowe. Dzięki kadrze specjalistów i sprzętowi najwyższej jakości każdemu jesteśmy w stanie zagwarantować profesjonalizm, krótkie terminy oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Jesteśmy w stanie przewieźć materiały budowlane (sypkie), gruz, bierzemy udział w odśnieżaniu placów parkingowych, dróg wewnętrznych, zapewniamy załadunek i rozładunek palet.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Słowa kluczowe Transport wywrotką   wynajem koparek   usługi transportowe   wynajem minikoparek   roboty ziemne
Data Mar 11, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
1. Stabilizacja gruntu, drogownictwo, roboty ziemne, firmy drogowe, EDAR Żywiec Artur Mucha
  Powstałe w 1997r Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "EDAR" specjalizuje się w budowie dróg oraz towarzyszącej jej infrastrukturze drogowej.

Wiedza i doświadczenie zdobyte przez ten okres stawia Nas wysoko w rankingu w branży: Firmy Drogowe i Inżynieryjne, Drogownictwo oraz Roboty Ziemne. Wysoko wykwalifikowany personel techniczny oraz szeroki park maszynowy pozwala Nam z pasją zajmować się drogownictwem w zakresie budowy dróg, chodników, kanalizacji deszczowej oraz wszelkich obiektów inżynieryjnych takich jak regulacja potoków i cieków wodnych wraz z obiektami kubaturowymi.

Personel i Kadra techniczna do każdej inwestycji podchodzi indywidualnie co pozawala stwierdzić Inwestorowi że współpraca z PW EDAR jest profesjonalnym doświadczeniem, a wykonywane przez nas roboty ziemne są na najwyższym poziomie. Do grona naszych Kontrahentów należą Prywatni Inwestorzy oraz Inwestycje Samorządowe. Uzyskane, przez cały okres działalności, referencje potwierdzają, że prowadzone przez Nas roboty ziemne są wykonane zgodnie z oczekiwaniem każdego Inwestora.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Regiony , miasta > Śląskie


2. SO.FE.GAR ślusarka budowlana
  Fachowy montaż konstrukcji stalowych i elementów ślusarskich realizują pracownicy firmy SO.FE.GAR, której siedziba mieści się blisko Krakowa. Odszukasz u nas obfity asortyment artykułów ze stali czarnej oraz nierdzewnej, wśród których są drzwi stalowe, ogrodzenia, kraty oraz barierki ze stali malowanej proszkowo. W naszych warsztatach wykonujemy również takie elementy jak stolarka aluminiowa, bramy przeciwpożarowe oraz kraty zwijane. Dzięki nowoczesnym maszynom i doświadczonym pracownikom gwarantujemy najwyższy poziom wykonania każdego ze zleceń. Dojeżdżamy do klientów w każdym zakątku kraju. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Ogrodzenia aluminiowe Lakate
  Firma Lakate od wielu lat specjalizuje się w produkcji i dystrybucji różnego rodzaju ogrodzeń aluminiowych, które odmienią oblicze każdego mieszkania. Poprzez indywidualnie podejście do każdego klienta jesteśmy w stanie zaproponować wysokiej jakości usługi, które obecnie cieszą się dużą popularnością klientów. Wieloletnie doświadczenie jest także rezultatem wykwalifikowanego zespołu pracowników, którzy nieustannie pragną podnosić swoje obecne kwalifikacje.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


4. Wywóz mebli
  Jako firma Max Gruz funkcjonujemy na rynku wiele lat i oferujemy naszym klientom wywóz starych mebli, odpadów, jak również odpadów budowlanych. Dysponujemy flotą samochodów ciężarowych, które poradzą sobie nawet z najcięższymi ładunkami. Zależy nam na pełnej satysfakcji klientów, dlatego też zawsze można negocjować warunki umowy, a my dopasujemy się do Twoich osobistych potrzeb związanych z wywózką odpadów. Jeśli pragniesz dowiedzieć się więcej, to koniecznie zajrzyj na naszą stronę internetową.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


5. Instalacje grzewcze, sanitarne oraz wentylacja.
  Oferujemy Państwu dobór, montaż oraz serwis urządzeń grzewczych w tym: szwedzkich pomp ciepła oraz renomowanych kotłów grzewczych. Zapewniamy wykonanie kompleksowych instalacji grzewczych, sanitarnych oraz wentylacji (grawitacyjna, mechaniczna, rekuperacja) . Wykonujemy ogrzewanie podłogowe, ścienne oraz grzejnikowe m.in. w systemie purmo. Na życzenie klienta instalujemy kotły grzewcze wiodących producentów. Zajmujemy się montażem jednostek centralnego odkurzacza oraz techniką sanitarną w zakresie ciepłej i zimnej wody użytkowej oraz kanalizacji. Montujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków oraz stacje uzdatniania wody. Pomagamy przy projektach, uzgodnieniach i niezbędnych dokumentach podczas zmiany sposobu ogrzewania budynku. Wykonujemy wstępne plany i kosztorysy oraz niezbędne obliczenia zapotrzebowania na ciepło, oraz na cwu na budynku aby klient czuł się pewnie i komfortowo. Wszystkie nasze instalacje objęte są wieloletnią gwarancją oraz certyfikatem.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Regiony , miasta > Wielkopolskie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0