Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.szybki-rozwod.info    
Adwokat w Warszawie - szybki-rozwod.info
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Adwokat w Warszawie - szybki-rozwod.info - http://www.szybki-rozwod.info
ID w katalogu 14760
Tytuł Adwokat w Warszawie - szybki-rozwod.info
Url http://www.szybki-rozwod.info
Opis Kancelaria adwokata Jacka Sosnowskiego poleca swoje usługi w zakresie tak zwanego szybkiego rozwodu. Temu zagadnieniu jest dedykowany specjalny blog, dostępny na stronie internetowej. Jego intencją jest zachęcenie do zakończenia małżeństwa już na pierwszej rozprawie, jeśli strony zgodzą się na wariant bez orzeczenia o winie. Oznacza on uniknięcie krępującej sytuacji, kiedy zostałyby upublicznione prywatne sprawy, związane z pożyciem małżeńskim. Blog ułatwia również pogłębienie wiedzy na temat podziału majątku oraz alimentów na dziecko.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe alimenty   rozwody   kancelaria adwokacka   adwokat
Data Mar 26, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Prawnik dla miasta Kraków - Kancelaria Ciborowski
  Nasza kancelaria przede wszystkim zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług prawnych nie tylko dla podmiotów gospodarczych ale także klientów indywidualnych. To zapotrzebowanie i rynku, i naszych dotychczasowych klientów sprawiło iż postanowiliśmy rozszerzyć opcję rozliczenia za świadczone usługi do czterech propozycji obejmujących stawki godzinowe oraz trzy wynagrodzenia ryczałtowe w zależności od limitu godzin lub jego braku i ewentualnej premii ze względu na korzystne lub niekorzystne powodzenie sprawy (success fee).
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. Pomoc prawna, RADCA-AZ we Wrocławiu
  Szukają państwo kompleksowej obsługi prawnej ? Kanclaria AZ ma szeroki zakres usług i udzielamy pomoc prawną w szerokim zakresie między innymi w sprawach rozwodowych, odszkodowaniach, spadek, podział majątku i wiele innych. Mogą być państwo pewni, że państwa sprawą zajmie się doświadczony prawnik. Zapraszamy do nas Kancelaria radcy prawnego AZ ul. Prosta 36 53-508 Wrocław strona: http://www.radca-az.pl/ tel: 71 3071309 e-mail: anna.zagulska@radca-az.pl Zapraszamy serdecznie
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Kancelaria prawna w Warszawie - pierog.pl
  Dla zamawiających współpraca z nami jest gwarancją legalności podejmowanych decyzji i działań związanych z prowadzeniem procedur przetargowych, a przede wszystkim pewność skutecznie przeprowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia. Klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc na każdym etapie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego i na etapie realizacji zamówienia. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat Kancelarii Prawnej PIERÓG & Partnerzy, wejdź na naszą stronę www.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Dobry adwokat w Krakowie - BHS Adwokaci
  Coraz częściej zdarzają się przypadki przemocy psychicznej mające miejsce w pracy. Zarówno szef jak i inni współpracownicy coraz częściej łamią zasady dotycząca kontakty dotyczące stosunków w pracy. Prawo pracy wyraźnie określa rodzaje kontaktów, w przypadku którego złamania może zakończyć się grzywną lub też więzieniem. Nasza kancelaria prawna pomoże wszystkim osobom, jakie borykają się z takimi sytuacjami. Oferujemy kompleksową i fachową obsługę prawną.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Marek Malecha
  Kancelaria prawna KPHU - stawiamy na skuteczność i szlachetną prostotę. Adwokat, radca prawny Warszawa. Optymalne rozwiązania - wsłuchujemy się w potrzeby Klienta, nie unikamy trudnych i skomplikowanych spraw. Kancelaria Prawa - kompleksowa obsługa prawna firm, sprawy rodzinne, windykacja należności, upadłości - prawo upadłościowe i naprawcze. Doświadczona kadra fachowców: Marek Malecha, Marcin Krzemiński, Jolanta Ogorzałek Krzemińska, Marta Markiewicz. Kancelaria prawnicza - radca prawny, prawnik, adwokat Warszawa, woj. mazowieckie. Syndyk, upadłość firmy, prawo upadłościowe i naprawcze, ogłoszenie upadłości. Wkrótce też sprzedaż przedmiotów z likwidacji przedsiębiorstw. Odpowiedzialność członków zarządu, zgłoszenie wierzytelności, ogłoszenie upadłości.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0