Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.podatki-krakow.com.pl     Www.podatki-krakow.com.pl 5.00 z 5 1
Www.podatki-krakow.com.pl - http://www.podatki-krakow.com.pl
ID w katalogu 14856
Tytuł Www.podatki-krakow.com.pl
Url http://www.podatki-krakow.com.pl
Opis W naszej ofercie znaleźć można doradztwo podatkowe w sprawach związanych z działalnością gospodarczą, reprezentowanie klienta w czasie czynności kontrolnych oraz w postępowaniach podatkowych prowadzonych przez Urząd Skarbowy i ZUS, reprezentowanie Państwa w innych instytucjach w sprawach związanych z działalnością gospodarczą, prowadzenie księgowości czyli prowadzenie ksiąg podatkowych, handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów i znacznie więcej. Zapraszamy do odwiedzenia strony www biura.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe biuro rachunkowe Kraków   prowadzenie ksiąg rachunkowych   biuro rachunkowe   doradca podatkowy   usługi księgowe
Data Apr 30, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. CONTI CLINIC diagnostyka nietrzymania moczu - Poznań
  Prywatny ośrodek CONTI CLINIC w Poznaniu specjalizuje się w kompleksowej diagnostyce i leczeniu problemów nietrzymania moczu czy zaburzeń statyki dna miednicy. W ramach specjalistycznej diagnostyki kierowane są tu m.in. konsultacje urologiczne i ginekologiczne oraz badania USG dna miednicy, badania urologiczne oraz badania urodynamiczne. Pacjenci mogą tu liczyć na pełen komfort i dyskrecję. Leczenie obejmuje postępowanie zachowawcze (farmakologiczne) i zabiegowe. Ośrodek współpracuje również z położną i rehabilitantem. Więcej o CONTI CLINIC i jej propozycji na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Wizualizacje architektoniczne 3D, Wizualizacje wnętrz, Animacje
  Studio wizualizacji MEZZANO oferuje wysokiej jakości fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne 3D, wizualizacje wnętrz, animacje 3D.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród > Aranżacje wnętrz


3. BAG IN BOX INŻ. WOJCIECH PŁOCKI - LUBLIN, Pakowaczki
  Szukasz firmy, gdzie będziesz mógł kupić maszynę do pakowania płynów? Zapraszamy do poznania się z ofertą przedsiębiorstwa Bag in Box. Nasza specjalizacja to wytwórczość urządzeń typu: pakowarka 1.220 UC, pakowarka półautomatyczna 1.2, pakowarka aseptyczna i wodoerka. ASEPTA 5000 oraz ASEPTA 1000 jest półautomatyczną pakowarką aseptyczną do pakowania płynnych lub półpłynnych produktów, również takich, jakie zawierają cząstki stałe (owoce - śliwki, wiśnie, truskawki itd.). Naszymi atutami jest solidna postać usług, sprawne wykonywanie zleceń, okazyjne ceny, wykwalifikowana kadra i doradztwo wyśmienitych specjalistów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego w celu omówienia wszelkich szczegółów. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. stomatolog-slupsk.com - dentysta w Słupsku
  Szanujemy czas naszych pacjentów - oczekiwanie na wizytę nie przekracza 15 minut i staramy się przypominać pacjentom o umówionej wizycie. Stałym pacjentom oferujemy karty lojalnościowe, które uprawniają do bezpłatnego badania kontrolnego, czyszczenia zębów i zniżki na zakładanie wypełnienia w leczonych zębach. Zapewniamy, że korzystając z naszej oferty, nie zawiedziesz się. U nas skorzystasz z leczenia zachowawczego, kanałowego, usług protetycznych i wielu innych. Zapoznaj się z ofertą na stronie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Marmad przeprowadzki firm - Wrocław
  Firma MarMad ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Zajmujemy się przewozem towarów na terenie Polski i Unii Europejskiej. Wiemy, jak trudnym oraz czasochłonnym procesem może być przeprowadzka, w związku z tym oferujemy całościową pomoc. Nasi pracownicy wykonują demontaż mebli i przygotowanie ich do przewozu, a po przewiezieniu ustawiają je w miejscu wybranym przez klienta. Proponujemy wywóz starych mebli oraz innych odpadów stałych. Realizujemy zlecenia niestandardowe, takie jak transport ciężkiego sprzętu, urządzeń laboratoryjnych bądź sejfów. Na czas przeprowadzki wypożyczamy klientom przydatne kartony. Żeby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę internetową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0