Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.podatki-krakow.com.pl    
Www.podatki-krakow.com.pl
OCENA : 5.00 z maksymalnej 5 oparta na 1 głosach
Www.podatki-krakow.com.pl - http://www.podatki-krakow.com.pl
ID w katalogu 14856
Tytuł Www.podatki-krakow.com.pl
Url http://www.podatki-krakow.com.pl
Opis W naszej ofercie znaleźć można doradztwo podatkowe w sprawach związanych z działalnością gospodarczą, reprezentowanie klienta w czasie czynności kontrolnych oraz w postępowaniach podatkowych prowadzonych przez Urząd Skarbowy i ZUS, reprezentowanie Państwa w innych instytucjach w sprawach związanych z działalnością gospodarczą, prowadzenie księgowości czyli prowadzenie ksiąg podatkowych, handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów i znacznie więcej. Zapraszamy do odwiedzenia strony www biura.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe biuro rachunkowe Kraków   prowadzenie ksiąg rachunkowych   biuro rachunkowe   doradca podatkowy   usługi księgowe
Data Apr 30, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Day&Light Studios - wideofilmowanie - Białystok
  Korzystacie Państwo ze strony firmowej specjalisty wideofilmowania ślubów oraz wesel. Przynależność do Stowarzyszenia Filmowców Ślubnych, niezbędne pozwolenia na wejście z kamerą do kościołów, potwierdzone przykłady realizacji, elastyczne dopasowanie ścieżki dźwiękowej pod potrzeby klienta, profesjonalna obróbka materiału to najważniejsze zalety oferty. Zachęcamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pełną ofertą oraz do kontaktu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. CARBOTHERM - Instalacje przemysłowe
  Musicie pamiętać Państwo, że w razie szukania sposobów pozyskiwania energii jednym z lepszych są instalacje montowane przez firmę CARBOTHERM. Czyli wystarczy rzucić okiem na chociażby nasze kotły węglowe wodne czy parowe, aby już wiedzieć, iż Państwa następną inwestycją powinny być właśnie montowane przez nas systemy. Ich największa zaleta to oczywiście ekonomiczność, powodują we wszystkich przypadkach znaczny spadek kosztów pozyskania energii. Jednakże oprócz tego ciężko nie zwrócić uwagi na to, że jakby nie patrzeć są bardzo ekologiczne, pozytywne dla środowiska naturalnego. A to na całe szczęście ostatnio coraz popularniejszy trend, po prostu wiemy, iż ekologia jest bardzo istotna.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Wysyłka faksów
  Strona firmy SMS Profi proponującej klientom wspieranie działań marketingowych przez takie działania, jak wysyłka faksów, masowe wysyłanie wiadomości tekstowych a także szereg innych. Nasze usługi prowadzą do docierania do większej grupy klientów i ich pozyskiwania.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Komornik w Jastrzębiu
  Pożyczenie pieniędzy wiąże się z ich oddaniem w możliwie jak najkrótszym terminie. Jeśli ktoś nie oddaje pieniędzy mimo obiecanek - trzeba z takim człowiekiem porozmawiać, lub zwrócić się do nas - komorników. Zajmujemy się ściąganiem należności od wielu lat i na tym polu odnosimy wielkie sukcesy. Prowadzimy nasze działania tylko i wyłącznie za pośrednictwem legalnych i prawnych metod, które są niezwykle skuteczne. Zapraszamy do kontaktu poprzez naszą stronę www, telefonicznie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Rzeczoznawca majątkowy - Poznań
  Nazywam się Konrad Gawron i oferuję profesjonalne usługi z zakresu rzeczoznawstwa majątkowego. Rzeczowo, uczciwie, i zawsze na czas. Jestem osobą kompetentną i doświadczoną. Klienci doceniają moją pracę za pełne zaangażowanie i indywidualne podejście do danego zlecenia. W ramach oferty wykonuję oceny, ekspertyzy i wyceny nieruchomości dla klientów indywidualnych, korporacyjnych oraz do samorządów i urzędów. Zadzwoń, umów się na spotkanie i zaufaj specjaliście.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0