Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.rotadril.pl/     Rotadril - profesjonalne wiertnice 0.00 z 5 0
Rotadril - profesjonalne wiertnice - http://www.rotadril.pl/
ID w katalogu 14881
Tytuł Rotadril - profesjonalne wiertnice
Url http://www.rotadril.pl/
Opis Rotadril.pl to oficjalna strona firmy oferującej wiertnice, sprzęt wiertniczy i sondujący. Firma Rotadril ma swoją siedzibę w Łodzi, jednak współpracuje z szeregiem placówek na terenie całej Polski, dlatego serwisowanie wiertnic czy ich naprawa nie stanowi większego problemu. W ofercie Rotadril znaleźć można różne rodzaje profesjonalnych i wydajnych wiertnic idealnych pod studnie głębinowe, pompy ciepła, czy też inne odwierty. Oprócz wiertnic Rotadril oferuje również sondy CPT, CPTU i inne, które pozwalają dokładnie zbadać grunt przed wykonaniem odwiertów.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Regiony , miasta > Łódzkie
Słowa kluczowe wiertnice   sprzęt wiertniczy
Data May 1, 2016
Imię kontaktowe Paweł
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
1. Argox Eco Energia – Doradztwo Energetyczne
  Firma Argox Eco Energia to zespół młodych inżynierów, specjalizujących się w szeroko rozumianym doradztwie energetycznym.
Głównym obszarem naszych zainteresowań jest efektywność energetyczna budownictwa. Zajmujemy się certyfikacją i auditingiem energetycznym, budownictwem pasywnym, energooszczędnym, zeroenergetycznym oraz zrównoważonym.
Od początku obowiązywania świadectw charakterystyki energetycznej uczestniczyliśmy w sporządzeniu kilkuset certyfikatów. Nasze świadectwa posiadają duże wielkopowierzchniowe budynki użyteczności publicznej w wielu miastach kraju, budynki mieszkalne, biurowe, przemysłowe, magazynowe, a także liczne domy jednorodzinne.
Wykonaliśmy również audyty energetyczne.
Naszą dewizą jest świadczenie usług najwyższej jakości oraz pełne zadowolenie i satysfakcja Klientów.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


2. Sprężyny
  Produkcja sprężyn technicznych jest to główna specjalizacja firmy SPRETECH J.K.W ofercie firmowej znajdują się różnego rodzaju sprężyny techniczne, a w tym sprężyny śrubowe, spiralne, talerzowe, skrętowe. Inne wyroby firmy Spretech to przykładowo: walce naciskowe, pancerze, osłony, kształtki oraz bezpieczniki. Materiał, z którego tworzymy nasze sprężyny to stal sprężysta, która odporna jest na duże obciążenia i znakomicie sprawdza się jako trwały budulec.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


3. Okna w Krakowie
  Okno może stanowić element estetyczny pomieszczenia jak i spełniać rolę izolacji od środowiska zewnętrznego. Obie te role i wiele innych doskonale spełniają okna oferowane przez firmę Okno Premium, która posiada bardzo szeroką ofertę okien i akcesoriów okiennych takich producentów jak Salamander, Gerda, Porta, Dre, Wiśniowski, Brugmann czy Drutex. Oferta firmy Okno Premium to również szereg usług świadczonych przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, a są to m.in. doradztwo, usługi montażowe i serwisowe.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Wyposażenie wnętrz


4. Certyfikatorzy - certyfikaty energetyczne
  Nasza Firma zajmuje się wykonywaniem certyfikatów energetycznych dla nieruchomości różnego rodzaju. Termin i cena realizacji zlecenia zawsze jest atrakcyjna. Działamy na terenie całej Polski. Po szczegóły dotyczące naszej oferty zapraszamy na stronę internetową.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


5. Odwodnienia liniowe - odpływy liniowe
  W wyniku bardzo dużego zainteresowania systemami odwadniającymi został stworzony dla Naszych Klientów serwis internetowy o odwodnieniach liniowych. Nasze odpływy liniowe wykonane są ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej a także z tworzyw sztucznych. Dostarczamy odwodnienia liniowe na terenie całego kraju w ilościach detalicznych a także hurtowych. Nasze odwodnienia stosowane są zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków w zależności od potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą stroną.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Wyposażenie wnętrz
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0