Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.alu-tent.pl     Producent zadaszeń membranowych Alu-Tent 0.00 z 5 0
Producent zadaszeń membranowych Alu-Tent - http://www.alu-tent.pl
ID w katalogu 14948
Tytuł Producent zadaszeń membranowych Alu-Tent
Url http://www.alu-tent.pl
Opis Zapewniamy Państwu zadaszenia membranowe wyróżniające się lekkością, wytrzymałością, wykończeniem na wymagany przez klienta wymiar. Produkujemy zadaszenia membranowe samodzielnie, dostarczamy ponadto spersonalizowane ekspozytory reklamowe, półki wystawiennicze, ścianki reklamowe i biurowe, a także systemy zawieszeń liniowych. Dodatkowo specjalizujemy się w zakuwaniu linek stalowych i w spawaniu konstrukcji stalowych. Z powyższymi produktami dojeżdżamy do klienta i gwarantujemy pełne instalacje.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Słowa kluczowe producent zadaszeń membranowych Alu-Tent   zadaszenia membranowe Alu-Tent   zadaszenia membranowe tarasu Alu-Tent   projektowanie i montaż zadaszeń membranowych Alu-Tent   zadaszenia tarasów Alu-Tent
Data May 22, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
1. Argox - Świadectwa Energetyczne, Audyty, Certyfikaty Energetyczne
  Firma ARGOX od wielu lat zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych, obejmującą przygotowanie procesu inwestycyjnego, nadzór nad realizacją inwestycji, aż do rozliczenia i przekazania do użytkowania.
Od początku 2009 roku poszerzyliśmy naszą działalność o certyfikację i auditing energetyczny.
Dysponujemy zespołem uprawnionych magistrów inżynierów budownictwa oraz energetyki, posiadających ogromne doświadczenie w zakresie doradztwa energetycznego. Firma działa na terenie całego kraju. Od początku 2009 roku sporządziliśmy ponad 460 świadectw energetycznych, dla największych galerii handlowych, prestiżowych budynków biurowych, osiedli mieszkaniowych najbardziej cenionych deweloperów.
Wykonujemy również audyty energetyczne, stanowiące podstawę do uzyskania premii termomodernizacyjnej, remontowej lub dofinansowania z funduszy unijnych.
Listę naszych klientów oraz zdjęcia przykładowych obiektów znajdą Państwo na naszej stronie. Tam też zamieściliśmy listy referencyjne.
Zapraszamy do współpracy.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. Ościeżnice
  Specjalnością firmy Voster jest produkcja drzwi. Zajmuje się tym od lat, choć początkowo trudniła się jedynie sprzedażą materiałów drewnianych. Z czasem rozpoczęła produkcję drzwi płytowych, skrzydeł ramowych, okleinowych, lakierowanych oraz szklanych, tłoczonych, drewnianych i stalowych. Dodatkiem w ofercie są progi, klamki, a także opaski maskujące. Firma zdobyła już dużą popularność na rynku. Może pochwalić się również wieloma nagrodami w licznych kategoriach.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


3. Biopreparaty BIO7
  Bio7 to środki do szybkiego udrażniania odpływów w łazience, rozpuszczania materii organicznej a w szczególności włosów, które są odpowiedzialne za zatykanie się odpływów wanien i umywalek. Stosuje się je również w kuchni, w oczyszczalniach ścieków, w szambach itp.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


4. Drzwi przeciwpożarowe EI 30
  Stolarka aluminiowa - Oster Toruń - doradztwo w dziedzinie konstrukcji aluminiowych. Projektowanie i wykonawstwo - panele elewacyjne, fasady, żaluzje zewnętrzne, okna aluminiowe, ścianki przeciwpożarowe i drzwi przeciwpożarowe aluminiowe. Wyroby aluminiowe - optymalnie dobieramy systemy. Zapraszamy po okna aluminiowe i drzwi aluminiowe. Stolarka aluminiowa - panele elewacyjne, drzwi przeciwpożarowe aluminiowe, żaluzje zewnętrzne. Fasady i drzwi przeciwpożarowe EI 30 i EI 60.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


5. Grzejniki chromowane
  Polecamy grzejniki stylowe od każdej łazienki. Ręcznie wykonane i w 100% nierdzewne. Wykonane z najleprzych rur miedzianych. Zapraszamy!!! Ponadto polecamy również akcesoria łazienkowe oraz akcesoria do grzejników. Wykonujemy grzejniki stylizowane, z wykończeniami; chrom, złoto, satyna. Nasza oferta obejmuje grzejniki łazienkowe, grzejniki miedziane oraz chromowane.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0