Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://lumabook.pl     Fotokalendarz - lumabook.pl 0.00 z 5 0
Fotokalendarz - lumabook.pl - http://lumabook.pl
ID w katalogu 15015
Tytuł Fotokalendarz - lumabook.pl
Url http://lumabook.pl
Opis Specjalnością naszej firmy jest realizowanie profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących produkowania oraz dystrybuowania wysokiej jakości i opartych na nowoczesnych technologiach fotoksiążek. W naszej firmie posiadamy już 10 letnie doświadczenie, co pozwala nam zapewnić przygotowanie wyroby zarówno dla zawodowych fotografów oraz grafików a także dla naszych klientów indywidualnych. Gwarantujemy estetyczne, oparte na najnowszych trenach wyroby.
Grupa w katalogu Hobby i rozrywka > Fotografia
Słowa kluczowe Fotoksiążka   Fotokalendarz   Fotoksiążki   Luma Fotoksiążka   Fotobooki
Data Jun 1, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Hobby i rozrywka > Fotografia
1. Fotografia-slubna.pl - fotografia ślubna
  Nasz portal agreguje informacje o profesjonalnych fotografach ślubnych w całym kraju. Posiadamy płatny i bezpłatny system promocji fotografów weselnych w grupie docelowej. Gwarantujemy rozbudowane wizytówki fotografów na wesele wraz z pełną charakterystyką oferty i bogatym portfolio, czy nawet z opiniami od dotychczas obsłużonych par młodych. W mediach społecznościowych dajemy ostatecznie ogrom inspiracji dotyczących planowania wesela. Zapraszamy na witrynę internetową.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia


2. fotobudka.pl
  Oferta naszej firmy zapewnia możliwość użytkowania różnego rodzaju efektów w ramach naszych nowoczesnych fotobudek. W naszej firmie zapewniamy nowoczesną fotobdukę, która pozwala na zapewnienie naszym użytkownikom możliwości wykonania zdjęć, które mogą być szybko wysłane na stronę internetową, jak też na różne portale społecznościowe. Jednocześnie jesteśmy w stanie zapewnić rzetelną obsługę oraz terminowe dostarczenie footbudki. Więcej na stronie www.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia


3. Fotografia ślubna, zdjęcia ślubne - Nowy Sącz
  Fotografia to nie „pstrykanie” zdjęć. To chwytanie ulotnych chwil, barw, spojrzeń, emocji, gestów… Staram się, by zdjęcia, które wykonuję podczas ślubów uwieczniały radość, szczęście, wzruszenie, ekscytację, które towarzyszą zarówno Młodej Parze, jak i zgromadzonym gościom.

Łączenie pasji z pracą sprawia, że każdy reportaż, czy plener jest nowym wyzwaniem. Nie powielam schematów, nie wrzucam wszystkich do jednego worka. Każdą parę traktuję indywidualnie, bo każda para to dwa różne, przyciągające się wzajemnie charaktery. Teren mojej pracy to Nowy Sącz i okolice.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. MS-PHOTO.PL Michał Szaroń | fotograf, fotografia ślubna, zdjęcia ślubne, Gliwice, Śląskie, Katowice,
  W związku z tym iż uwielbiam wyzwania jestem w pełni otwarty na Państwa propozycje i sugestie dotyczące aranżacji i scenariusza fotoreportażu z wesela jak i pleneru. Staram się aby fotografie wykonane przeze mnie były jedyne i niepowtarzalne dla każdej z młodych par. Każdy plener jest wcześniej omawiany i uzgadniany zgodnie z oczekiwaniami, a z mojej strony wspomagany doświadczaniem i praktyką - sama sesja przebiega już bardzo spontanicznie, staram się zorganizować ją tak, aby była to dla państwa młodych zabawa i przyjemność, a nie "obowiązek".
Realizuję wszystkie pomysły nawet te najbardziej szalone i odważne ;-)
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Fotobudka foto-smile.pl
  Oferujemy naszym klientom profesjonalne oraz kompleksowe usługi dotyczące dostarczenia fotobudek, które pozwalają na wykonanie szerokiego zakresu zdjęć na różnych tłach a jednocześnie z wykorzystaniem zarówno rekwizytów oraz śmiesznych gadżetów. Jednocześnie nasza firma zapewnia dostarczenie fotobudek zarówno do klientów indywidualnych jak też do firm. Fotobudki naszej firmy mogą być z powodzeniem wykorzystane na imprezach okolicznościowych i promocyjnych.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0