Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.solace.pl    
Kancelaria prawna Solace
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Kancelaria prawna Solace - http://www.solace.pl
ID w katalogu 15016
Tytuł Kancelaria prawna Solace
Url http://www.solace.pl
Opis Jesteście ofiarami wypadków, macie problemy po niesłusznym zatrzymaniu? To wszystko daje Wam możliwość starania się u uzyskanie odszkodowania. Przygotowaliśmy dla Was profesjonalną pomoc i zajmiemy się uzyskiwaniem odszkodowania. Możemy zagwarantować, że z naszą pomocą uda się skutecznie rozwiązać Waszą sprawę i uzyskać wysokie odszkodowanie. Gwarantujemy profesjonalne wsparcie dla każdego kto będzie miał kłopoty z uzyskiwaniem wysokiego odszkodowania po wypadkach komunikacyjnych, zdarzeniach w pracy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe odszkodowania   odszkodowania powypadkowe   odszkodowania po wypadku   odszkodowanie   dochodzenie odszkodowań
Data Jun 1, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Kancelaria Adwokacka Krystyna Hese-Trzaska
  Już 12 lat prowadzę indywidualną kancelarię adwokacką w ramach której świadczę pomoc prawną na rzecz osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych, w postępowaniu sądowym i pozasądowym. Uprawnienia które posiadam, pozwalają mi na występowanie przed wszystkimi Sądami, Trybunałami oraz organami administracji rządowej, samorządowej a także innymi podmiotami. W ramach prowadzonej przeze mnie Kancelarii Adwokackiej oferuję m.in. pomoc w obrocie nieruchomościami a w tym, ustanowieniu drogi koniecznej, zniesieniu współwłasności i wiele innych.
Zapraszam również na mojego bloga w którym opisuję
najczęsciej poruszane zagadnienia.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Adwokat we Wrocławiu
  Kancelaria Adwokacka Prawo Spadkowe. Jesteśmy kancelarią, która swoją siedzibę posiada we Wrocławiu. Chętnie pomagamy wszystkim, którzy potrzebują porady prawnej w zakresie prawa spadkowego. Do usług, które świadczy nasza kancelaria należą między innymi: stwierdzanie nabycia spadku na podstawie ustawy lub testamentu, porady dotyczące przyjmowania spadku wprost bądź z dobrodziejstwem inwentarza, uznania spadkobiercy niegodnym dziedziczenia i wiele innych. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Oodszkodowania za wypadek w pracy UK - E-Prawnicy
  Zapraszamy do zaznajomienia się z możliwościami naszej kancelarii prawnej znajdującej się w Londynie. Naszą specjalnością jest odzyskiwanie odszkodowań za różnego rodzaju zdarzenia. Wśród nich jest uzyskiwanie odszkodowań za wypadek samochodowy, za uszczerbek na zdrowiu czy też za wypadek przy pracy. Nasi pracownicy mają bardzo duże doświadczenie, a opłatę pobieramy tylko i wyłącznie w przypadku wygranej przez nas sprawy jako procent od uzyskanych pieniędzy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Komornik - Łódź Śródmieście - komornikglowacka.pl
  Kancelaria komornicza, która przyjmuje wierzycieli w Łodzi (Śródmieście). Komornik do kontaktu to Joanna Głowacka. Komornik ustala strategię egzekucji zgodnie z wolą wierzyciela, a także doradza w kwestiach wyboru odpowiedniej metody. Komornik może również na zlecenia wierzyciela wykrywać majątek dłużnika. Do kancelarii mogą zgłaszać się nie tylko lokalni wierzyciele, ale również podmioty z innych części kraju. Na stronie kancelarii występują podstawowe kwestie formalne (dział dla dłużników i wierzycieli).
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Kancelaria Szyroczyński - Dopłata do zaniżonego odszkodowania
  Specjalizuję się w szeroko pojętych procesach medycznych, takich jak procesy o odszkodowanie czy zadośćuczynienie, a także reprezentuję szpitale w postępowaniach konkursowych organizowanych przez NFZ. Doradzam podmiotom leczniczym w sprawach związanych z organizowaniem, przeprowadzaniem oraz weryfikowaniem pod kątem formalnoprawnym konkursów finansowanych ze środków publicznych. Ponadto reprezentuję lekarzy w postępowaniach cywilnych związanych z roszczeniami pacjentów, takich jak sprawy o odszkodowanie za błąd medyczny i zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0