Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://ilumioapp.pl     System kontroli dostępu w hotelu - Ilumio 0.00 z 5 0
System kontroli dostępu w hotelu - Ilumio - http://ilumioapp.pl
ID w katalogu 15046
Tytuł System kontroli dostępu w hotelu - Ilumio
Url http://ilumioapp.pl
Opis Aplikacje mobilne są coraz popularniejsze, ponieważ aż 90% społeczeństwa (teoretycznie) korzysta ze smartfonów i tabletów. Jeśli chciałbyś zlecić programistom wykonanie aplikacji na potrzeby hotelu, to zapraszamy do odwiedzenia naszej strony - Ilumioapp.pl, gdzie poznasz naszą ofertę. Jesteśmy przekonani, że szybko się z nami skontaktujesz! Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Aby to zrobić, wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową, do której adres znajduje się w szczegółach do tego ogłoszenia.
Grupa w katalogu Portale komputerowe > Oprogramowanie
Słowa kluczowe interaktywny system obsługi gościa   aplikacja do obsługi hotelowej   program do obsługi hotelu   system kontroli dostępu w hotelu   system rezerwacji online
Data Jun 2, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Portale komputerowe > Oprogramowanie
1. PIT Projekt - program do rozliczania pit 2015
  Jeżeli potrzebny Ci darmowy program PIT, koniecznie wybierz nasz PIT Projekt. Jest to Program PIT 2015, który przeprowadzi Cię szybko przez proces wypełniania deklaracji podatkowych. Gwarantujemy, że nasz program do wypełniania PIT-ów to znaczne ułatwienie, jeśli chodzi o zeznania podatkowe. Najnowsza wersja programu posiada intuicyjny interfejs, moduł e-deklaracji, automatyczne aktualizacje. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej wypelnijpit.eu.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


2. Makra i dodatki dla Microsoft Excel - OFXL.NET
  Strona zawiera darmowy dodatek dla Microsoft Excel z 26 makrami oraz 27 funkcjami, które znacząco rozszerzają możliwości Excela - szczególnie przydatny do automatyzowania prac analitycznych i biurowych. Polecany zwłaszcza finansistom, analitykom oraz pracownikom logistyki. Oferujemy również tworzenie aplikacji dla Excel-a na specjalne zamówienie. Oferujemy krótkie terminy i profesjonalne wykonanie.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


3. Porady dla firm
  MiniFirmy.pl to blog dla firm traktujący o sprawach związanych z prowadzeniem i rozwojem nowego przedsięwzięcia gospodarczego. Znajdziesz tutaj informacje związane zarówno z rozliczeniami podatkowymi oraz pracowniczymi jak przeczytasz o najlepszych sposobach na promocję Twojej firmy. W swojej bazie posiadamy już kilkadziesiąt artykułów z wartościową wiedzą. Zachęcamy do wejścia na nasz portal i lektury która w szybki sposób wpłynie na rozwój Twojej firmy.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


4. Oprogramowanie dla biur tłumaczeń | Zarządzanie projektami w biurze tłumaczeń
  Oprogramowanie dla biur tłumaczeń. System zarządzania projektami w biurze tłumaczeń - TOPManager 2010. Podstawową funkcją programu jest rejestrowanie zleceń na tłumaczenia otrzymywane od klientów, przekształcanie zleceń w zadania (tłumaczenia,weryfikacje,uwierzytelnienia itp) oraz przekazywanie zadań do realizacji wybranym podwykonawcom. Program pełni również funkcję kontrolną terminów wykonania i płatności. Można wystawiać umowy o dzieło podwykonawcom (także rachunki) oraz drukować z zastosowaniem szablonów użytkownika programu. Projekty i zadania można klonować lub tworzyć z wcześniej zapisanego wzorca. Istnieje możliwość tworzenia cenników indywidualnych dla klientów z którymi wynegocjowano inne stawki niż podstawowe.
Program może działać w wersji jednostanowiskowej lub sieciowej z bazą danych na serwerze lokalnym lub zdalnym.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Programy windows
  Vortal zawiera gry, sterowniki, spolszczenia i inne programy. W bazie niezbędne pliki na licencjach freeware, demo, tria i shareware, do pobrania z bezpiecznych serwerów. Zbiór setek aplikacji różnych kategorii często uzupełniany. Dodatkowo na stronie znajduje się ranking najczęściej pobieranych, a więc najlepszych programów w kategorii. Wszystkie zainteresowane osoby całkowicie legalnymi programami na system Windows zapraszamy na nasz vortal już dziś!
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0