Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://ilumioapp.pl     System kontroli dostępu w hotelu - Ilumio 0.00 z 5 0
System kontroli dostępu w hotelu - Ilumio - http://ilumioapp.pl
ID w katalogu 15046
Tytuł System kontroli dostępu w hotelu - Ilumio
Url http://ilumioapp.pl
Opis Aplikacje mobilne są coraz popularniejsze, ponieważ aż 90% społeczeństwa (teoretycznie) korzysta ze smartfonów i tabletów. Jeśli chciałbyś zlecić programistom wykonanie aplikacji na potrzeby hotelu, to zapraszamy do odwiedzenia naszej strony - Ilumioapp.pl, gdzie poznasz naszą ofertę. Jesteśmy przekonani, że szybko się z nami skontaktujesz! Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Aby to zrobić, wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową, do której adres znajduje się w szczegółach do tego ogłoszenia.
Grupa w katalogu Portale komputerowe > Oprogramowanie
Słowa kluczowe interaktywny system obsługi gościa   aplikacja do obsługi hotelowej   program do obsługi hotelu   system kontroli dostępu w hotelu   system rezerwacji online
Data Jun 2, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Portale komputerowe > Oprogramowanie
1. Program finansowo księgowy
  Żadna firma, działająca w w dzisiejszym biznesie nie może sobie pozwolić na niesprawnie działający zespół księgowo-kadrowy. Do lamusa odeszły jednak papierowe księgi przychodów i rozchodów czy też ręczne tworzenie planu kont. Zastąpiły je nowoczesne elektroniczne programy do fakturowania oraz inne aplikacje dla księgowości. Dystrybutor Varico rozpowszechnia ich freeware'owe próbne wersje na swojej stronie www. Oprogramowania do obsługiwania ksiąg przychodów i rozchodów usprawniają funkcjonowanie każdego pracodawcy. Aplikacje tego rodzaju mają w wewnętrznej zawartości rozrachunki z US i ZUS, rozrachunki deklaracji fiskalnych oraz rozrachunki środków trwałych. Każdy program od firmy Varico skorelowane jest także z systemami bankowymi. Więcej danych na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Regiony , miasta > Wielkopolskie


2. System CRM Kamflex
  System CRM to najważniejsze oprogramowanie w każdej firmie, które ma fundamentalne znaczenie na wysokość przychodów. Praca sprzedawców może być wspierana przez narzędzie do obsługi klientów albo może ją utrudniać. Stworzyliśmy intuicyjne i elastyczne narzędzie dla każdej firmy. Zakres funkcjonalności obejmuje klientów, dostawców, kalendarz, faktury sprzedażowe, koszty, magazyn, dokumenty, szanse sprzedażowe, reklamacje i inne. Załóż darmowe konto już dziś.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


3. Porady dla firm
  MiniFirmy.pl to blog dla firm traktujący o sprawach związanych z prowadzeniem i rozwojem nowego przedsięwzięcia gospodarczego. Znajdziesz tutaj informacje związane zarówno z rozliczeniami podatkowymi oraz pracowniczymi jak przeczytasz o najlepszych sposobach na promocję Twojej firmy. W swojej bazie posiadamy już kilkadziesiąt artykułów z wartościową wiedzą. Zachęcamy do wejścia na nasz portal i lektury która w szybki sposób wpłynie na rozwój Twojej firmy.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


4. Oprogramowanie Dla Kancelarii Prawnej - SmartDebt
  Autorskie oprogramowanie SmartDebt to nowoczesny i intuicyjny w obsłudze program do windykacji polubownej, postępowania sądowego i egzekucyjnego, zapewniający automatyzację procesów, co przekłada się zarówno na wielokrotnie zwiększoną wydajność pracy, jak i oszczędność czasu i pieniędzy. Profesjonalne narzędzie SmartDebt ułatwia pracę na każdym szczeblu działaniu i poprzez szyfrowanie treści gwarantuje bezpieczeństwo przechowywanych poufnych informacji.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


5. Program CRM - itcube.pl
  IT Cube to jeden z najpopularniejszych w Polsce systemów CRM, z którego korzysta obecnie ponad 10 000 użytkowników. Oddajemy do dyspozycji oprogramowanie do sprawnego zarządzania dokumentami i do kontaktu z kluczowymi klientami. Nasz system optymalizuje zarządzanie czasem pracy. Zapewniamy CRM na najpopularniejsze urządzenia mobilne i dajemy możliwość rozbudowy o kolejne moduły. Na stronie znajdziecie Państwo szereg prezentacji o naszym nagradzanym oprogramowaniu CRM. Gwarantujemy też pełne wdrożenie rozwiązania.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0