Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://ilumioapp.pl     System kontroli dostępu w hotelu - Ilumio 0.00 z 5 0
System kontroli dostępu w hotelu - Ilumio - http://ilumioapp.pl
ID w katalogu 15046
Tytuł System kontroli dostępu w hotelu - Ilumio
Url http://ilumioapp.pl
Opis Aplikacje mobilne są coraz popularniejsze, ponieważ aż 90% społeczeństwa (teoretycznie) korzysta ze smartfonów i tabletów. Jeśli chciałbyś zlecić programistom wykonanie aplikacji na potrzeby hotelu, to zapraszamy do odwiedzenia naszej strony - Ilumioapp.pl, gdzie poznasz naszą ofertę. Jesteśmy przekonani, że szybko się z nami skontaktujesz! Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Aby to zrobić, wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową, do której adres znajduje się w szczegółach do tego ogłoszenia.
Grupa w katalogu Portale komputerowe > Oprogramowanie
Słowa kluczowe interaktywny system obsługi gościa   aplikacja do obsługi hotelowej   program do obsługi hotelu   system kontroli dostępu w hotelu   system rezerwacji online
Data Jun 2, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Portale komputerowe > Oprogramowanie
1. mMedica - serwis i opieka
  Informatyka pojawia się w medycynie w coraz to szerszym zakresie. Nie służy już jedynie do diagnozowania nieprostych obrazów tomograficznych. Wkroczyła do małych gabinetów i przychodni. Oprogramowanie mMedica gwarantuje kompleksowa obsługę przychodni, zaczynając od przyjęcia pacjenta a kończąc na ostatecznym rozliczeniu z NFZ. Wyobraź sobie sytuację, że nie powinniśmy już przebierać w tonach kartotek wszystko masz pod jednym kliknięciem myszki. Twoi pacjenci stają się zadowoleni i nic nie zakłuci rozliczenia z NFZ. Tak to jest możliwe dzięki oprogramowaniu mMedica. Czujesz lęk i obawę czy poradzisz sobie z obsługą? Nie martw się firma Kosiknet gwarantuje całościowe wdrożenie z nauką obsługi jak również dalszym serwisem. Z nami z pewnością nie zginiesz w cyfrowym świecie. Zapoznaj się z ofertą korporacji Kosiknet tyczącą systemów medycznych. Funkcjonujemy na terenie województwa opolskiego.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


2. Oprogramowanie dla TBS
  Możemy poszczycić się liczbą 3000 wdrożonych systemów oraz ponad 30000 użytkowników naszych rozwiązań. Aktualnie jesteśmy jedną z większych firm oferujących rozwiązania do zarządzania przedsiębiorstwem. Propozycje użytkowników umożliwiają konsekwentny rozwój naszych produktów , pozwalają na tworzenie systemów przyjaznych oraz nieszablonowych, spełniających wysokie wymagania jakościowe. Tworząc systemy wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania techniczne .
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Regiony , miasta > Zachodniopomorskie


3. Legalne Darmowe Programy
  Jeśli znudziło ci się używanie pirackiego oprogramowania, a nie znalazłeś darmowych alternatyw, które spełniły by twoje oczekiwania - nic straconego. Na tej stronie możesz w legalny i przede wszystkim całkowicie darmowy sposób uzyskać za darmo licencje na płatne programy. Autorzy każdego dnia przeszukują zakamarki internetu w celu dostarczenia wam świeżych promocji. Organizowane też są losowania licencji programów, które wcześniej uzyskaliśmy od producentów oprogramowania. Zachęcam do częstego odwiedzania strony, aby licencja na interesujący was program nie przebiegła wam koło nosa.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Internet > Blogi


4. JPK - hba.hogart.com.pl
  Potrzebujesz programu, który może za Ciebie sprawdzić czy kontrahent jest czynnym płatnikiem VAT? Jeżeli tak to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego programu Hogart. Może on działać jako samodzielna aplikacja bądź też moduł do systemów ERP czy też systemu księgowo finansowego. Gwarantujemy, że nasz program zadowoli nawet bardzo wymagających klientów i sprawi, że korzystanie z naszego rozwiązania to świetny pomysł. Nasz program pozwala na weryfikację baz Vies, automatyczne sprawdzanie kontrahentów oraz ma wiele innych funkcji.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


5. Autodesk, AutoCAD LT, BIM, Revit, Revit architecture, Revit structure, oprogramowanie
  Oprogramowanie AutoCAD firmy Autodesk to wiodąca w świecie, rozbudowana aplikacja typu CAD do dwuwymiarowego szkicowania, szczegółowego kreślenia, dokumentowania projektu oraz podstawowego kreślenia trójwymiarowego. BIM to tworzenie i wykorzystywanie skoordynowanych i spójnych informacji o projekcie budowlanym, zebranych w jednym modelu cyfrowym.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0