Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.xxlgastro.pl     XXL GASTRO - sprzęt gastronomiczny 0.00 z 5 0
XXL GASTRO - sprzęt gastronomiczny - http://www.xxlgastro.pl
ID w katalogu 15064
Tytuł XXL GASTRO - sprzęt gastronomiczny
Url http://www.xxlgastro.pl
Opis XXL Gastro to sklep internetowy, w którym możecie kupić Państwo wyposażenie gastronomiczne - do restauracji, baru, stołówki, pensjonatu, etc. Jeżeli zatem chodzi o urządzenia kuchenne, drobny sprzęt bądź produkty w kategoriach typu: chłodzenie i mrożenie, utrzymywanie ciepła czy higiena, zdecydowanie nasza oferta jest bardzo korzystna. Szafy mroźnicze, dyspensery do sosów czy chociażby lady chłodnicze są u nas zawsze na poziomie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe kuchnia   akcesoria kuchenne   hurtownia gastronomiczna   wyposażenie gastronomii   urządzenia gastronomiczne
Data Jun 17, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Hotelanek.pl
  Hotel Anek położony jest w malowniczej części Mrągowa nad nabrzeżem jeziora Czos. Przygotowaliśmy wygodne pokoje, czeka także nasza restauracja i bar oraz sale konferencyjne i szkoleniowe dla klientów biznesowych. Goście skorzystać mogą również ze Spa, sauny, łaźni parowej, wypożyczyć rowery, wędkować, a zimą poszusować na nartach. To u nas mogą wypocząć Państwo w komfortowych warunkach i z miłą obsługą. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług. Zapraszamy!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. NZOZ J. BOCHIŃSKA STOMATOLOGIA, stomatolog w Szczecinie
  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - NZOZ J. Bochińska Stomatologia działa w branży stomatologicznej od 1992 roku, dzięki czemu pracownicy zakładu posiadają wieloletnią praktykę z zakresu dentystycznego i ortodontycznego leczenia ubytków zębów. Stomatolodzy zatrudnieni w gabinecie J. Bochińska to specjaliści, jacy poza pracą w gabinecie uczestniczą w krajowych oraz zagranicznych konferencjach oraz kursach dedykowanych stomatologii. Imponujące osiągnięcia kliniczne i naukowe wskazują na znaczne zaangażowanie w pracę i wiedzę na rzecz bieżących schorzeń zębów i dziąseł i nowoczesnych metod leczenia.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. BAUDER POLSKA dach zielony
  Firma Bauder oferuje produkty do skonstruowania dachów płaskich, które stawiają wysokie wymagania układom termoizolacyjnym i hydroizolacji. Nasza firma jako wyłączny europejski wytwórca pap bitumicznych, folii z tworzyw sztucznych i systemów termoizolacji z poliuretanu, proponuje budowlańcom i realizatorom niedostępną nigdzie indziej paletę zaawansowanych technologicznie rozwiązań systemowych i technologicznych. Dzięki temu mogą wykształcić się prawie idealne konstrukcje dachów, precyzyjnie dopasowane do konkretnych wymagań i budżetów. Zapewniamy Państwu profesjonalne doradztwo oraz najwyższą jakość produktów. Osoby zainteresowane zapraszamy na stronę WWW.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. zabudowa targowa
  Projekty Polskich Targow to cykle imprez o zroznicowanej tematyce, odbywajace sie przede wszystkim w popularnych centrach handlowych duzych aglomeracji miejskich. Eventy organizowane przez Polskie Targi to jedyne tego typu imprezy mające miejsce na terenie naszego kraju. Praca za granica - dzieki nam zrealizujesz swoje ambicje.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. http://www.pluskwa-zwalczanie.pl
  PU JESKE to specjalistyczna firma z branży DDD mieszcząca się w Łodzi. Usługi świadczymy już od 1992 roku. W ofercie posiadamy dezynfekcję wnętrz prywatnych, komercyjnych i przemysłowych, deodoryzację z wykorzystaniem metody dyfuzji, dezynsekcję oraz deratyzację. Trwale zwalczamy gryzonie i wszystkie owady latające oraz biegające m.in. pluskwy, karaluchy, karaczany, prusaki, rybiki cukrowe czy mrówki faraona. Nasza ekipa zajmuje się także dezynfekcją biologiczną pomieszczeń po zmarłym. Kolejną usługą w ofercie jest chemiczne usuwanie odchodów gołębi.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0