Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.xxlgastro.pl     XXL GASTRO - sprzęt gastronomiczny 0.00 z 5 0
XXL GASTRO - sprzęt gastronomiczny - http://www.xxlgastro.pl
ID w katalogu 15064
Tytuł XXL GASTRO - sprzęt gastronomiczny
Url http://www.xxlgastro.pl
Opis XXL Gastro to sklep internetowy, w którym możecie kupić Państwo wyposażenie gastronomiczne - do restauracji, baru, stołówki, pensjonatu, etc. Jeżeli zatem chodzi o urządzenia kuchenne, drobny sprzęt bądź produkty w kategoriach typu: chłodzenie i mrożenie, utrzymywanie ciepła czy higiena, zdecydowanie nasza oferta jest bardzo korzystna. Szafy mroźnicze, dyspensery do sosów czy chociażby lady chłodnicze są u nas zawsze na poziomie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe kuchnia   akcesoria kuchenne   hurtownia gastronomiczna   wyposażenie gastronomii   urządzenia gastronomiczne
Data Jun 17, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Remont maszyn i urządzeń - promet-stal.pl
  Nasze przedsiębiorstwo produkcyjno-montażowe Promet-Stal mieszczące się w Olsztynie jest cenioną na rynku firmą z bogatym doświadczeniem. Oferujemy naszym klientom między innymi usługi związane z projektowaniem i tworzeniem maszyn, urządzeń, ich montażem lub demontażem, remontami. W swej ofercie posiadamy także usługi spawania, obróbki skrawaniem, obróbki CNC oraz wiele innych fachowych czynności. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz wysoką jakość naszych usług.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. skup złomu
  Firma Wtórmet z siedzibą w Radzionkowie prowadzi skup złomu, skup metali kolorowych,złomowanie pojazdów oraz utylizację elektroniki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy Państwu obsługę na najwyższym poziomie oraz najlepsze ceny na rynku.”Wtórmet-Recycling” Sp. z o.o. prowadzi działalność głównie w zakresie zbierania i przerobu złomu stalowego, żeliwnego, stali stopowych, złomu metali nieżelaznych, recyklingu pojazdów. Zakup złomu prowadzą wysokiej klasy handlowcy, których wiodącym zadaniem jest profesjonalna obsługa każdego partnera handlowego, organizacja odbioru złomu, uczestnictwo w negocjacjach warunków handlowych i technicznych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. GEO-LAF usługi geodezyjne w Gdańsku
  Posiadająca swoje siedziby w Olsztynie, Gdańsku oraz Ornecie firma Geo - Lab oferuje swoje usługi z dziedziny geodezji. Oferujemy Państwu pełną obsługę inwestycji, mapy do celów projektowych 2D i 3D, pomiary powykonawcze, podział nieruchomości, sporządzanie dokumentów do celów prawnych, geodezję kolejową, wznowienie granic i wiele innych. Do pomiarów używamy sprzętu firmy Trimble, który jest funkcjonalny oraz bezawaryjny. Dobra komunikacja to podstawa naszej działalności, zapraszamy więc do omówienia wszelkich szczegółów osobiście, telefonicznie lub mailowo. Szczegółowe wiadomości na temat firmy i jej oferty mieszczą się na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Gastronomia w Szczawnicy
  Za pośrednictwem oferty naszej restauracji jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom zarówno doskonałe warunki do spędzenia wolnego czasu a także rozbudowane menu, które składa się z potraw opartych na świeżych rybach. Jednocześnie w naszej restauracji posiadamy również doskonale przygotowane warunki dla dzieci, którym zapewniamy możliwość korzystania z rozbudowanego placu zabaw z licznymi urządzeniami. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą witrynę internetową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Stal Impex - wyroby stalowe
  Firma Stal Impex Sp. z o. o. jest uznanym na polskim rynku wyrobów stalowych producentem wysoko przetworzonych rur i profili stalowych z blachy zimnowalcowanej. W swojej ofercie Stal Impex posiada takie wyroby stalowe jak kształtowniki - rury, profile kwadratowe, profile prostokątne, profile trójkątne, kątowniki, ceowniki, owale, półowale, elipsy i rury z usuniętą wypływką wewnętrzną. Trzy linie technologiczne do produkcji rur i profili oraz agregat cięcia wzdłużnego pozwalają firmie na profesjonalny proces produkcyjny i co za tym idzie świadczenie najwyższej jakości usług.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0