Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://adwokatkuras.pl    
Tarnów
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Tarnów - http://adwokatkuras.pl
ID w katalogu 15173
Tytuł Tarnów
Url http://adwokatkuras.pl
Opis Działamy na rynku prawnym na terenie Tarnowa, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę prawną zarówno dla klientów indywidualnych a także firm. Posiadamy doświadczenie na rynku prawnym co pozwala nam zapewnić obsługę prawną z szerokiego zakresu dziedzin prawnych. Jednocześnie zapewniamy również obsługę prawną w ramach reprezentowania naszych klientów przed sądami przed wszystkimi instancjami sądów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej kancelarii. Aby to zrobić, wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe kancelaria   adwokacka   tarnów   adwokat
Data Jul 9, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. ADWOKAT K.WIĘCKOWSKA - prawo gospodarcze - Kancelaria Adwokacka w Warszawie
  Kancelaria Adwokacka Katarzyna Więckowska przeprowadza szeroki zakres usług. Siedziba mieści się w Warszawie. Prowadzimy doradztwo w zakresie: prawa cywilnego w tym między innymi prawa rodzinnego i postępowania spadkowego, prawa pracy, prawa administracyjnego, postępowania w sprawach o wykroczenia i innych dziedzin prawa. Pozasądowo rozwiązujemy spory, przygotowujemy sprawy do etapu sądowego. Tworzymy opinie oraz analizy prawne. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego w Kancelarii, po wcześniejszym ustaleniu wizyty. Więcej wiadomości mieści się na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Kancelaria prawna Wrocław Adiuto - pomoc prawna - radca prawny - Kancelaria radcy prawnego
  Usługi prawne związane z funkcjonowaniem podmiotów gospodarczych i osób fizycznych.
Obsługa prawna m.in. spółek (zakładanie - KRS, US, GUS, przekształcenia), wspólnot mieszkaniowych, firm turystycznych i ich Klientów. Porady i zastępstwo sądowe w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego, rodzinnego.
Doradztwo prawne dot. zamówień publicznych, gospodarki nieruchomościami (umowy kupna-sprzedaży), windykacji.
Weryfikacja kontraktów biznesowych, pomoc przy odszkodowaniach, postępowaniach administracyjnych (pozwolenia, koncesje) i dokumentach związanych z prawem ochrony środowiska.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


3. Http://zadosc.pl/
  Zadosc.pl jest to portal o odszkodowaniach. Znaleźć tam można informacje jak starać się o odszkodowanie po błędzie lekarskim, którym może być na przykład zaszycie wacika podczas operacji, wypadku drogowym, wypadku w pracy, przykładowo po zawale w kopalni, wywłaszczeniu oraz zwolnieniu z pracy. Odszkodowanie przysługuje każdej osobie, która jest ubezpieczona w ZUS. Złożyć należy zaświadczenie od lekarza prowadzącego oraz dokumentację historii choroby.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Adwokat w Warszawie - szybki-rozwod.info
  Kancelaria adwokata Jacka Sosnowskiego poleca swoje usługi w zakresie tak zwanego szybkiego rozwodu. Temu zagadnieniu jest dedykowany specjalny blog, dostępny na stronie internetowej. Jego intencją jest zachęcenie do zakończenia małżeństwa już na pierwszej rozprawie, jeśli strony zgodzą się na wariant bez orzeczenia o winie. Oznacza on uniknięcie krępującej sytuacji, kiedy zostałyby upublicznione prywatne sprawy, związane z pożyciem małżeńskim. Blog ułatwia również pogłębienie wiedzy na temat podziału majątku oraz alimentów na dziecko.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Kancelaria adwokacka
  Radca prawny, adwokat, kancelaria w okręgu Łódzkim. Kancelaria mieści się w Rawie Mazowieckiej, prowadzi sprawy karne i cywilne swoich klientów. Kancelaria adwokacka Rawa Mazowiecka mieści się naprzeciwko Sądu w Rawie Mazowieckiej ul. Kościuszki 18. Prowadzi sprawy prawne swoich klientów oraz obrony z urzędu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą prawną kancelarii na stronie http://adwokatgalecka.pl Specjalizujemy się m.in. w prawie cywilnym, karnym, pracy, rodzinnym, spadkowym. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie. Każdy Państwa problem prawny zostanie drobiazgowo przeanalizowany i rozwiązany. Prowadzimy także obsługę prawną firm i instytucji.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0