Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.medidens.pl    
MEDIDENS Leczenie kanałowe w Częstochowie
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
MEDIDENS Leczenie kanałowe w Częstochowie - http://www.medidens.pl
ID w katalogu 15204
Tytuł MEDIDENS Leczenie kanałowe w Częstochowie
Url http://www.medidens.pl
Opis Propozycja kliniki stomatologicznej MEDIDENS obejmuje między innymi stomatologię zachowawczą, profilaktykę, chirurgię stomatologiczną, protetykę oraz ortodoncję oraz radiologię. Nasz gabinet stomatologiczny znajduje się w Częstochowie. Nasze usługi skierowane są zarówno do dorosłych, jak i dla dzieci. W naszym gabinecie oferujemy leczenie bez bólu. Świadczymy je od wtorku do piątku. Wizyty umawiamy telefonicznie, e-mailowo i osobiście. Dane kontaktowe do naszej kliniki stomatologicznej odnajdą Państwo na stronie internetowej.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Słowa kluczowe Leczenie kanałowe Częstochowa   Aparat ortodontyczny Częstochowa   Dobry ortodonta Częstochowa   Gabinet stomatologiczny Częstochowa
Data Jul 19, 2016
Imię kontaktowe ala
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Podolog w Warszawie
  Klinika Zdrowych Stóp działa na Saskiej Kępie w Warszawie. Jest to gabinet zajmujący się wyłącznie stopami, czyli podologiczny. W gabinecie można zadbać o stopy oraz skorzystać z masażu. Wszelkie zabiegi przeprowadzane są w czystych oraz higienicznych warunkach. Jakość pracy gabinetu oceniana jest wysoko. Nowoczesne urządzenia są regularnie kupowane, a każdy klient salonu może liczyć na opiekę oraz starannie dobraną kurację. Klinika Zdrowych Stóp zasługuje na rekomendację.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


2. Zamknięty ośrodek odwykowy - terapiauzaleznien.help
  Życie pisze różne scenariusze, a stres który w nim występuje może odbić negatywne piętno na zdrowiu każdego z nas. To właśnie z myślą o takich osobach powstał Ośrodek Terapia Uzależnień, a doświadczony personel znajdujący się w naszych szeregach pragnie pomóc naszym gościom zwalczyć problemy, które stają na ich drodze. Nasz ośrodek zlokalizowany jest w bardzo dobrym stosunku do ośrodków miejskich. Każdy nasz klient może liczyć na spokojne i ciche otoczenie, które gwarantują duże obszary zieleni znajdujące się nieopodal ośrodka.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


3. Gabinet psychoterapii
  Gabinet prowadzony przez doświadczonych psychoterapeutów z kilkunastoletnim stażem pracy. Pomagają osobom zmagajacym się z problemami osobistymi, małżeńskimi bądź rodzinnymi, osobom przeżywającym trudne sytuacje życiowe lub doświadczającym zaburzeń psychicznych (np. depresji, nerwicy, zaburzeń osobowości). Łączą przede wszystkim podejście systemowe i psychodynamiczne. Wspólnie prowadzą terapię małżeńską i rodzinną. Oboje ukończyli kilkuletnie podyplomowe kursy psychoterapii i wiele dodatkowych szkoleń.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Podkarpackie


4. Psycholog Wrocław
  "Satori" to miejsce dla Ciebie. Miejsce spotkania z samym sobą "tu i teraz" i zobaczenia siebie z różnych perspektyw, poznania w pełni swoich możliwości i ukrytych talentów. To także miejsce, gdzie możesz przyjść z trudnościami swoimi i swojego dziecka. Sposób na radosny rozwój, twórcze radzenie sobie z codziennością, odważne podejmowanie wyzwań i samodzielne pokonywanie trudności. Tutaj możesz zejść z utartej ścieżki i spróbować czegoś innego, wejść na nowy szlak, bardziej twórczy, niecodzienny, pełen niespodzianek, który zaprowadzi Cię do wyznaczonego celu.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Leczenie alkoholizmu
  Strona kampanii której generalnym celem jest przeciwdziałanie zjawiskom szkodliwych społecznie, a w szczególności pokazanie osobom uzależnionym i najbliższym osób uzależnionych, czym jest alkoholizm oraz jak postępuje. Strona pokazuje jakie mogą być skutki nadmiernego spożywania alkoholu oraz jakiej i gdzie powinno się szukać pomocy, prezentując dodatkowo parę sposobów mających pomóc w samodzielnym zmaganiu z uzależnieniem czy też skłonienie odwiedzającego do zapoznania się z terapią
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0