Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://osrodkiterapeutyczne.pl    
Prywatna klinika - osrodkiterapeutyczne.pl
OCENA : 5.00 z maksymalnej 5 oparta na 1 głosach
Prywatna klinika - osrodkiterapeutyczne.pl - http://osrodkiterapeutyczne.pl
ID w katalogu 15234
Tytuł Prywatna klinika - osrodkiterapeutyczne.pl
Url http://osrodkiterapeutyczne.pl
Opis Ośrodki terapeutyczne to strona internetowa, oferująca ranking najlepszych miejsc dla osób uzależnionych. Celem jest udostępnienie bazy danych dobrych, rzetelnych ośrodków terapii uzależnień z której prościej będzie skorzystać tym, którzy dopiero szukają miejsca dla siebie. W zestawieniu uwzględniamy lokalizację, położenie, opiekę lekarską, wyżywienie oraz rzetelność informacji opisów i zdjęć na stronie internetowej, które osobiście weryfikujemy. Interesujemy się zarówno placówkami państwowymi, jak i prywatnymi.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Słowa kluczowe siecioholizm   prywatna klinika   ośrodki terapeutyczne   choroba alkoholowa   ranking ośrodków
Data Jul 27, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Piękna twarz
  Na stronie www.pieknatwarz.com.pl otrzymują Państwo możliwość skorzystania z nowoczesnych metod stosowanych przez najlepszych lekarzy w dziedzinie medycyny estetycznej i kosmetologii (voluma, juvederm, surgiderm). Już dłużej nie musisz martwić się zmarszczkami ponieważ możesz zastosować nową generację wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego (botoks). Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, tutaj na pewno znajdziesz najlepsze dla siebie metody aby jak najdłużej zachować piękną twarz.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


2. Ortodonta w Warszawie
  Adent jest stroną firmową gabinetu stomatologicznego Warszawa realizującego kompleksowe leczenie dentystyczne, w tym usługi związane ze stomatologią zachowawczą, profilaktykę, ortodoncję, chirurgię stomatologiczną, protetykę, leczenie chorób przyzębia, implantologię. Działamy na terenie Warszawy już od 15 lat. Zapewniamy opiekę ze strony doświadczonych specjalistów oraz leczenie z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


3. MEDIDENS Leczenie kanałowe w Częstochowie
  Propozycja kliniki stomatologicznej MEDIDENS obejmuje między innymi stomatologię zachowawczą, profilaktykę, chirurgię stomatologiczną, protetykę oraz ortodoncję oraz radiologię. Nasz gabinet stomatologiczny znajduje się w Częstochowie. Nasze usługi skierowane są zarówno do dorosłych, jak i dla dzieci. W naszym gabinecie oferujemy leczenie bez bólu. Świadczymy je od wtorku do piątku. Wizyty umawiamy telefonicznie, e-mailowo i osobiście. Dane kontaktowe do naszej kliniki stomatologicznej odnajdą Państwo na stronie internetowej.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


4. Rollmasaż
  Każda osoba, która choć raz wypróbuje fenomenalne działanie urządzenia rollmasaż stworzonego przez firmę Vacu Professional nie będzie umiała się bez niego obyć. Urządzenie to zostało stworzone z myślą o konieczności skutecznego zapobiegania niebezpiecznie szybko rozwijającej się choroby cywilizacyjnej, jaką jest nadwaga. Przedsiębiortswo Vacu Professional doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak ciężka i żmudna bywa walka z nadwagą, która często przez swoje trudy jedynie zniechęca do dbania o smukłą sylwetkę, zamiast motywować do zdrowego trybu życia. Urządzenie to w stu procentach zrealizuje oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów i pozwoli im na szybkie osiągnięcie widocznych efektów odchudzania dzięki właściwemu wykorzystaniu nowoczesnej techniki połączonej z funkcjonalnością i praktycznością.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


5. Podolog w Warszawie
  Klinika Zdrowych Stóp działa na Saskiej Kępie w Warszawie. Jest to gabinet zajmujący się wyłącznie stopami, czyli podologiczny. W gabinecie można zadbać o stopy oraz skorzystać z masażu. Wszelkie zabiegi przeprowadzane są w czystych oraz higienicznych warunkach. Jakość pracy gabinetu oceniana jest wysoko. Nowoczesne urządzenia są regularnie kupowane, a każdy klient salonu może liczyć na opiekę oraz starannie dobraną kurację. Klinika Zdrowych Stóp zasługuje na rekomendację.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0