Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://normanrehabilitation.com    
Rehabilitacja po udarze mózgu - ośrodki
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Rehabilitacja po udarze mózgu - ośrodki - http://normanrehabilitation.com
ID w katalogu 15241
Tytuł Rehabilitacja po udarze mózgu - ośrodki
Url http://normanrehabilitation.com
Opis Zachęcamy do skorzystania z Centrum Rehabilitacji NORMAN. Sale wyposażone są w nowoczesne urządzenia terapeutyczne, w tym urządzenie PAJĄK, dzięki czemu turnusy są skuteczniejsze. Nasi lekarze i fizjoterapeuci to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści ortopedii i rehabilitacji. Nasze turnusy rehabilitacyjne to setki tysięcy godzin doświadczenia w terapii nie tylko w Polsce, ale i poza granicami kraju. Tylko u nas można liczyć na profesjonalną rehabilitację po udarze mózgu, dla pacjentów ze schorzeniami neurologicznymi i nie tylko.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Słowa kluczowe rehabilitacja po udarze ośrodki   prywatny ośrodek rehabilitacji   ośrodek rehabilitacji po udarze   ośrodek rehabilitacyjny po udarze mózgu   ośrodek rehabilitacyjny po udarze
Data Jul 27, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Leczenie alkoholizmu, terapia uzależnień
  Na stronie kliniki terapii uzależnień Versusmed znajdą państwo ofertę terapeutyczną oraz szereg artykulów opisujących mechanizmy powstawania uzależnień a także metody leczenia alkoholizmu, patologicznego hazardu oraz lekomanii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracownicy naszej kliniki opracowali autorski program leczenia alkoholizmu ( a potem całej terapii uzależnień), który wyróznia sie wysoka skutecznością. Nasz program leczenia uzalezneiń opiera sie na połączneiu terapii psychologicznej z leczeniem odwykowym, przy minimalnej ingerencji farmakologicznej. Dzięki temu nasza klinika osiąga długotrwałe efekty w leczeniu alkoholizmu czy hazardu. Nasze metody pozwalają nie tylko zastopować rozwój uzależneineia po odwyku, ale także wytrwać w abstynecncji - a to, a nie chwilowa poprawa jest pzrecież głównym celem każdej kliniki zajmującej się terapią uzależnień. Unikakmy kontrowersyjnych i ryzykownych dla zdrowia rozwiąząń takich jak stosowanie esperalu w leczeniu alkoholizmu czy błyskawiczny, kilkudniowy odwyk.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


2. Psychiatra Warszawa
  Klinika wspierająca w powrocie do zdrowia prowadzi masaże oraz zabiegi lecznicze dla wszystkich narzekających na bóle stawów. Pracuje dla nas także psychiatra Warszawa oferujący terapie i porady dla osób zmagających się z różnymi kłopotami. Serdecznie zapraszamy.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


3. Urolog w Katowicach dr hab. n. med. Wojciech Szewczyk
  Urolog Szewczyk przyjmuje w gabinecie w centrum Katowic. Zajmuje się tam udzielaniem porad w oparciu o najnowsze doniesienia światowe i krajowe, badaniem USG dróg moczowych i prostaty, biopsją prostaty. Na miejscu istnieje również możliwości drobnych operacji takich jak: operacje stulejki, operacje krótkiego wędzidełka, punkcje wodniaka jądra. Docent Szewczyk prowadzi również wizyty domowe po uprzednim kontakcie telefonicznym. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


4. Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA :: psycholog online
  Internetowa Poradnia Psychologiczna (psycholog online) zapewnia profesjonalną pomoc psychologiczną bezpośrednio w Twoim domu. Szukasz pomocy psychologicznej? To miejsce powstało z myślą o Tobie. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych możliwości technologicznych takich jak sieć internetowa umożliwia przeobrażanie tradycyjnych zasad funkcjonowania gabinetu psychologicznego w bardziej elastyczne formy działalności. Kontakt odbywa się poprzez system całkowicie zintegrowany z serwisem. Gwarantujemy anonimowość, bezpieczeństwo i profesjonalizm.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


5. Whitening Ireland
  Whitening Ireland zaprasza wszystkich zainteresowanych klientów na skuteczne wybielanie zębów do Irlandii. Wybielanie zębów (teeth whitening Dublin) realizowane jest na wysokim poziomie dla osób w różnym wieku. Stosowany jest wtedy niezwykle skuteczny żel wybielający (whitening gel), który sprawdza się w każdym przypadku. Laserowe wybielanie zębów (laser whitening) wykonywane jest przez wykwalifikowanych specjalistów, dlatego też efekty końcowe takich zabiegów medycznych są dla klientów zadowalające.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0