Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://oprogramowanie-dedykowane-dla-firm.pl/    
Oprogramowanie dedykowane
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Oprogramowanie dedykowane - http://oprogramowanie-dedykowane-dla-firm.pl/
ID w katalogu 15296
Tytuł Oprogramowanie dedykowane
Url http://oprogramowanie-dedykowane-dla-firm.pl/
Opis Oprogramowanie dedykowane dla firm to dziedzina, w której specjalizuje się firma Kamee z Krakowa. Nadrzędnym celem jest maksymalna oszczędność czasu wszystkich pracowników w firmie. Jest to możliwe w wyniku drobiazgowe analizy potrzeb jaką wykonujemy na początku projektu. Funkcjonalności w 100% odpowiadają zapotrzebowaniu firmy. W zakres oprogramowania mogą wchodzić systemy do sprzedaży CRM, zasobów firmy ERP, magazynu WMS, fakturowania, produkcji MES i harmonogramowania produkcji APS.
Zapraszamy na darmowe konsultacje.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Internet
Słowa kluczowe oprogramowanie dedykowane
Data Aug 2, 2016
Imię kontaktowe Marcin Affelski
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Poligrafia
  Pracownia poligraficzna MTgraw zajmuje się projektowaniem opakowań do branży spożywczej w tym: logotypów, fotografią reklamową, rysunkiem, oklejaniem samochodów prywatnych. Nasze atuty to: wiele zrealizowanych prac z zakresu projektowania i reklamy a także wyspecjalizowane wykształcenie plastyczne i informatyczne. Zapraszamy do współpracy!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Tłumaczenia specjalistyczne - www.zt.com.pl
  Jesteśmy firmą rodziną o bogatej tradycji, bowiem na rynku działamy przeszło 60 lat. Zajmujemy się tłumaczeniem dokumentów i plików. Nasi klienci to osoby indywidualne, firmy i instytucje z całego świata. Trudnimy się tłumaczeń tekstów specjalistycznych, prawnych, finansowych, ekonomicznych, technicznych i medycznych. Gwarantujemy szybkie i solidne wykonanie usługi. Naszą wiarygodność potwierdzają liczne listy referencyjne i nagrody. Zachęcamy do współpracy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Hospicjum w Warszawie
  Hospicjum św. Dominika w Warszawa ma ogromne cele. Chcemy promować ideę opieki hospicyjnej, nieść bezinteresowną pomoc najbardziej potrzebującym i ich rodzinom. Od lat udaje nam się to robić z sukcesami, dlatego naszym kolejnym krokiem jest budowa domu dla chorych wymagających stałej hospitalizacji. Nasi wspaniali lekarze, pielęgniarki i wolontariusze, a przede wszystkim podopieczni czekają na Państwa rzeczową i finansową pomoc. Numer konta i wszystkie informacje znajdą Państwo na naszej stronie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


4. Noclegi nad morzem
  Użytkownicy strony internetowej działającej pod adresem gdzie-nocowac.pl mają dostęp do bazy danych zawierającej informacje dotyczące wyjazdów oraz konkretne oferty hoteli i innych placówek noclegowych działających w różnych zakątkach naszego kraju. Na portalu można znaleźć wyszukiwarkę, w której należy podać termin urlopu, miejscowość, rodzaj zakwaterowania oraz zakres cen. Na podstawie tych danych strona przedstawi użytkownikowi odpowiednie oferty.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Tanie hotele w Krakowie, sale konferencyjne, Hotels Cracow
  Potrzebujesz taniego hotelu w Krakowie? Szukasz miejsca na nocleg? Chciałbyś mieszkać w centrum w Krakowa? Szukasz hotelu na jedną noc, czy może na dłużej? Potrzebujesz sali konferencyjnej i hotelu dla pracowników swojej firmy? Sale konferencyjne i hotel w Krakowie w samych centrum Zapraszamy!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0