Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.wydacksiazke.pl     Internetowe wydawnictwo 0.00 z 5 0
Internetowe wydawnictwo - http://www.wydacksiazke.pl
ID w katalogu 15387
Tytuł Internetowe wydawnictwo
Url http://www.wydacksiazke.pl
Opis Firma Wydać Książkę powstała dla wszystkich tych, których marzeniem jest wydanie własnej książki. Dzięki tej firmie można w łatwy i szybki sposób wydać swoją książkę nie wychodząc z domu. Cały proces wykonywany jest za pośrednictwem internetu. Wystarczy wysłać materiały i złożyć zamówienie. Nad całością procesu czuwać będzie wyspecjalizowany zespół specjalistów. Na stronie znajduje się kalkulator cen, za pomocą którego można ustalić wcześniej koszt wydania książki.
Grupa w katalogu Kultura i sztuka > Książki
Regiony , miasta > Mazowieckie
Słowa kluczowe wydanie książki   koszt wydania książki   internetowe wydawnictwo
Data Aug 24, 2016
Imię kontaktowe Łukasz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Kultura i sztuka > Książki
1. Antykwariaty
  Serwis internetowy poświęcony antykwariatom z książkami. Założeniem administratorów jest prezentowanie różnorodnych informacji dotyczących książek pochodzących z rynku wtórnego. Na stronie antykwariaty.info.pl odnaleźć można artykuły oraz informacje. Prezentowane są tu daty aukcji antykwarycznych oraz sposoby wyszukiwania informacji o książce. W ramach serwisu udostępniany jest także słowniczek podstawowych pojęć. Użytkownicy, miłośnicy książek mogą dyskutować na forum oraz dzielić się swoją wiedzą z innymi.
Katalog:   Kultura i sztuka > Książki


2. Audiobook mp3
  Prezentujemy portal z bezpłatnymi audiobookami, a także intuicyjnym systemem rezerwacji. Mamy ciekawe słuchowiska ułatwiające poszerzanie wiedzy militarnej, technicznej, motoryzacyjnej, dietetycznej, religijnej. Dostarczamy audio booki psychologiczne, socjologiczne, dotyczące nauk społecznych, przewodniki turystyczne, czy historie i opowiadania dedykowane najmłodszym czytelnikom (słuchaczom). Dbamy o szczegółowe opisy książek. Nasza baza audiobooków jest stale aktualizowana i doceniana przez dotychczasowych użytkowników.
Katalog:   Kultura i sztuka > Książki


3. Książki historyczne i religijne
  Księgarnia Na Rocha jest firmą, której zakres działania sprowadza się do sprzedaży książek w sklepie internetowym i stacjonarnym. W skład naszej oferty zaliczają się pozycje wydawnicze z konkretnych kategorii wiedzy: biznes, ekonomia, psychologia biznesu, historia, militaria, literatura dla tłumaczy, prawo, filozofia, religia, tajemnice świata. Jesteśmy księgarnią z obszarem funkcjonowania, który oparty jest na sprzedaży publikacji skierowanych do czytelników z ideą rozwoju w zakresie doskonalenia osobistego i zawodowego. Prowadzimy działalność skoncentrowaną na bardzo dobrej obsłudze klienta. Pragniemy zaprosić pasjonatów książek do zapoznania się z propozycją publikacji, które można kupić w Księgarni Na Rocha!
Katalog:   Kultura i sztuka > Książki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż


4. Nakłady wyczerpane
  Sklep internetowy oferujący książki o wyczerpanych nakładach. Pozycje, które są w ofercie zostały posegregowane w odpowiednie kategorie, gdzie każdy może dokonać zakupu w sposób bardzo prosty i intuicyjny. Sklep realizuje zamówienia w każdej ilości egzemplarzy - od jednej sztuki. Baza sklepu liczy ponad 2 tysiące egzemplarzy książek, których nie można nabyć już w żadnym innym sklepie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą sklepu.
Katalog:   Kultura i sztuka > Książki
Regiony , miasta > Mazowieckie


5. Wymiana książek i filmów
  machniom.pl to serwis zajmujący się aukcjami barterowymi, gdzie pozyskiwanie przedmiotów odbywa się na zasadach wymiany przedmiot za przedmiot. Wartość przedmiotów nie gra roli. Serwisy zajmujące się wymianą przedmiotów są nowością w Polsce. Powstały jako uzupełnienie popularnego w USA swappingu, czyli spotkań towarzyskich, na których uczestnicy wymieniają się przedmiotami. Aby zacząć zabawę w machniom.pl wystarczy zarejestrować się w serwisie i już można dowolnie wymieniać się przedmiotami. Serwis jest w pełni darmowy.
Katalog:   Kultura i sztuka > Książki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Ogłoszenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0