Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.wydacksiazke.pl    
Internetowe wydawnictwo
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Internetowe wydawnictwo - http://www.wydacksiazke.pl
ID w katalogu 15387
Tytuł Internetowe wydawnictwo
Url http://www.wydacksiazke.pl
Opis Firma Wydać Książkę powstała dla wszystkich tych, których marzeniem jest wydanie własnej książki. Dzięki tej firmie można w łatwy i szybki sposób wydać swoją książkę nie wychodząc z domu. Cały proces wykonywany jest za pośrednictwem internetu. Wystarczy wysłać materiały i złożyć zamówienie. Nad całością procesu czuwać będzie wyspecjalizowany zespół specjalistów. Na stronie znajduje się kalkulator cen, za pomocą którego można ustalić wcześniej koszt wydania książki.
Grupa w katalogu Kultura i sztuka > Książki
Regiony , miasta > Mazowieckie
Słowa kluczowe wydanie książki   koszt wydania książki   internetowe wydawnictwo
Data Aug 24, 2016
Imię kontaktowe Łukasz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Kultura i sztuka > Książki
1. Książki napraw, obsługi - motoryzacja nie tylko dla fachowców
  Motoryzacyjna.pl - baza produktów dla motoryzacji. Nasza oferta to książki i literatura motoryzacyjna polskich jak i zagranicznych wydawców. Książki opisują tematy: obsługa, naprawa samochodów osobowych, obsługa i naprawa samochodów ciężarowych.
Katalog:   Kultura i sztuka > Książki


2. Audiobook mp3
  Prezentujemy portal z bezpłatnymi audiobookami, a także intuicyjnym systemem rezerwacji. Mamy ciekawe słuchowiska ułatwiające poszerzanie wiedzy militarnej, technicznej, motoryzacyjnej, dietetycznej, religijnej. Dostarczamy audio booki psychologiczne, socjologiczne, dotyczące nauk społecznych, przewodniki turystyczne, czy historie i opowiadania dedykowane najmłodszym czytelnikom (słuchaczom). Dbamy o szczegółowe opisy książek. Nasza baza audiobooków jest stale aktualizowana i doceniana przez dotychczasowych użytkowników.
Katalog:   Kultura i sztuka > Książki


3. Ebooki do pobrania - ebooks.com.pl
  Udostępniamy Państwu bogaty katalog bezpłatnych książek elektronicznych. Dysponujemy rozbudowanym działem z literaturą dziecięcą. Polecamy pięknie wydane historie biblijne, klasyczne opowiadania dedykowane najmłodszym, kreatywne wierszyki i tomiki poezji od popularnych lub niszowych autorów. Dodatkowo na naszym portalu znajdziecie Państwo szereg opracowań specjalistycznych niezbędnych przy rozwijaniu hobby. To głównie opracowania informatyczne, motoryzacyjne, militarne, dotyczące kulinariów. Zachęcamy do darmowej rejestracji.
Katalog:   Kultura i sztuka > Książki


4. i-recenzje: recenzje książkowe, filmowe, teatralne - wypowiedz się
  Strona zawiera recenzje teatralne, filmowe, omówienia nowości książkowych oraz wydarzeń kulturalnych. Jeżeli chcesz wyrazić swoje zdanie napisz do nas, czytaj co myślą inni. Nie musisz być literatem by mieć własne zdanie. Zapraszamy do wspólnego tworzenia strony, u nas znajdziesz recenzje wszystkiego co warto zobaczyć, przeczytać, usłyszeć, dowiesz się co dzieje się w Twoim mieście. Recenzje książek, filmów, spektakli teatralnych to co nas interesuje i mam nadzieję zainteresuje również CIEBIE!
Katalog:   Kultura i sztuka > Książki
Kultura i sztuka > Muzyka


5. Ebook Córki wkraczają na scenę - ebook4all.com.pl
  Ebook4all to profesjonalny serwis z bezpłatnymi e bookami w wielu popularnych kategoriach. Główne działy serwisu to fantastyka, horror, opracowania techniczne (przydatne, np. w nauce programowania). Mamy również literaturę współczesną, faktu, młodzieżową. Wspieramy dobrą satyrę, sensację, czy dramat. Dzięki nam poznacie Państwo też lepiej temat ezoteryki, duchowości. Zainteresujecie się literaturę podróżniczą, czy biznesową. Gwarantujemy szereg praktycznych poradników i nieograniczony dostęp do katalogu po darmowej rejestracji.
Katalog:   Kultura i sztuka > Książki
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0